نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: احساس خوبی به دوستم ندارم و احساس میکنم داره بهم خیانت میکنه

821
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42964
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post احساس خوبی به دوستم ندارم و احساس میکنم داره بهم خیانت میکنه

سلام من تقریبا با یکی از دوستام ۶ ماهه که توی فضای مجازی دوستم و مثل خواهرم دوسش دارم گاها درد ودل و مشکلاتم رو بهش میگم. اما این وسط ما با ینفر دشمنی داریم که اون دشمنم از هر طریقی سعی میکنه بهم اسیب بزنه،ضربه بزنه..و این چندوقته دوستم یکدفعه شمارشو عوض کرد و یکی از دوستاش شماره جدیدشو بهم داد من مطمئینم این همون دوستمه اما تازگیا میگه نمیتونم به حساب های قبلیم متصل شم و عکسای توی گوشیم پاک شده و بهانه میاره خیلی وقتا..از یه طرفم متوجه شدم دشمنم شماره دوستمو داره اما دوستم میگه من باهاش ارتباطی ندارم واسه همینم چون من دردودلامو بهش میگم و اروم میشم میترسم اگر واقعا با دشمنم هم دست باشه دردودلامو به دشمنم بگه و دشمنم سوء استفاده کنه...نمیدونم سوء تفاهم برام پیش اومده یا نه و ممنون میشم تو یه همچین موردی کمکم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : احساس خوبی به دوستم ندارم و احساس میکنم داره بهم خیانت میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Maral 1399 نمایش پست ها
    سلام من تقریبا با یکی از دوستام ۶ ماهه که توی فضای مجازی دوستم و مثل خواهرم دوسش دارم گاها درد ودل و مشکلاتم رو بهش میگم. اما این وسط ما با ینفر دشمنی داریم که اون دشمنم از هر طریقی سعی میکنه بهم اسیب بزنه،ضربه بزنه..و این چندوقته دوستم یکدفعه شمارشو عوض کرد و یکی از دوستاش شماره جدیدشو بهم داد من مطمئینم این همون دوستمه اما تازگیا میگه نمیتونم به حساب های قبلیم متصل شم و عکسای توی گوشیم پاک شده و بهانه میاره خیلی وقتا..از یه طرفم متوجه شدم دشمنم شماره دوستمو داره اما دوستم میگه من باهاش ارتباطی ندارم واسه همینم چون من دردودلامو بهش میگم و اروم میشم میترسم اگر واقعا با دشمنم هم دست باشه دردودلامو به دشمنم بگه و دشمنم سوء استفاده کنه...نمیدونم سوء تفاهم برام پیش اومده یا نه و ممنون میشم تو یه همچین موردی کمکم کنید...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برای اینکه به دوست صمیمیتون شک ببرید باید دلایل محکم تری داشته باشین تا بتونید بر مبنای اونا تصمیم صحیح بگیرید

آیا دوست شما شماره تلفنش رو عوض کرد و بعد شما از طریق دوستش شمارشو به دست آوردید ؟ یعنی دوست صمیمی شما قصد اینکه شماره ی جدیدش رو به شما بده نداشت ؟!

شخصی که دشمن خطابش میکنی شماره شماره دوسستتون رو داشت و متوجه شدی یا بالعکس ؟

همیشه سعی کنید توی زندگی با دوستان و آشنایان درد دل نکنی و همیشه حرفای دل بیانتو به کسایی توی زندگی مطرح کنی که کم ترین تهدید رو برای شما دارن ( خواهر ، مادر ، و......)

الانم برای اینکه متوجه بشی ایشون واقعا با دشمن شما در تعامل و دوستیه یا نه راهکارهای گونا گونی داری

مثلا اینکه خیلی سنجیده و به دور از بحث و دعوا ازش بپرس ودرباره هر گونه رابطه با اون شخص ازش سوال کن و بخواه که بدون هراس حقیقتو بهت بگه

یا خیلی به طور غیر مستقبم حرف دشمنتون رو وسط بکش و در موردش حرف بزن و عکس العمل هاشو ارزیابی کن تا به سر نخ برسی و بعد تصمیم بگیر

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42964
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برای اینکه به دوست صمیمیتون شک ببرید باید دلایل محکم تری داشته باشین تا بتونید بر مبنای اونا تصمیم صحیح بگیرید

آیا دوست شما شماره تلفنش رو عوض کرد و بعد شما از طریق دوستش شمارشو به دست آوردید ؟ یعنی دوست صمیمی شما قصد اینکه شماره ی جدیدش رو به شما بده نداشت ؟!

شخصی که دشمن خطابش میکنی شماره شماره دوسستتون رو داشت و متوجه شدی یا بالعکس ؟

همیشه سعی کنید توی زندگی با دوستان و آشنایان درد دل نکنی و همیشه حرفای دل بیانتو به کسایی توی زندگی مطرح کنی که کم ترین تهدید رو برای شما دارن ( خواهر ، مادر ، و......)

الانم برای اینکه متوجه بشی ایشون واقعا با دشمن شما در تعامل و دوستیه یا نه راهکارهای گونا گونی داری

مثلا اینکه خیلی سنجیده و به دور از بحث و دعوا ازش بپرس ودرباره هر گونه رابطه با اون شخص ازش سوال کن و بخواه که بدون هراس حقیقتو بهت بگه

یا خیلی به طور غیر مستقبم حرف دشمنتون رو وسط بکش و در موردش حرف بزن و عکس العمل هاشو ارزیابی کن تا به سر نخ برسی و بعد تصمیم بگیر
    نمیدونم اما دوستش بهم گفت که اون بهت پیام میده و این شمارشه و منم بهش پیام دادم.

راستش دوستم میگفت منم شمارمو به دشمنت ندادم و نمیدونم از چه طریقی بهم پیام داده البته خوده دوستم بهم گفت که دشمنم بهش پیام داده.

راستش بعضی موضوعات خاص رو نمیشه به خانواده گفت و گاها گفتن به دوست برام راحت تره.

راستش من خودم رودرو به دوستم گفتم که بهش شک دارم خودش خیلی ناراحت شد و کلی ادعا کرد که من باهاش درارتباط نیستم.

من حتی پای دشمنمم وسط کشیدم اما اون زیاد توجهی نمیکنه و براش مهم نیست.

بنظرتون شکم درسته یعنی؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نمیدونم اما دوستش بهم گفت که اون بهت پیام میده و این شمارشه و منم بهش پیام دادم.

راستش دوستم میگفت منم شمارمو به دشمنت ندادم و نمیدونم از چه طریقی بهم پیام داده البته خوده دوستم بهم گفت که دشمنم بهش پیام داده.

راستش بعضی موضوعات خاص رو نمیشه به خانواده گفت و گاها گفتن به دوست برام راحت تره.

راستش من خودم رودرو به دوستم گفتم که بهش شک دارم خودش خیلی ناراحت شد و کلی ادعا کرد که من باهاش درارتباط نیستم.

من حتی پای دشمنمم وسط کشیدم اما اون زیاد توجهی نمیکنه و براش مهم نیست.

بنظرتون شکم درسته یعنی؟؟

ببینید اینکه دوست شما میگه باهاش سر و کاری نداره اما شماره دشمن شما رو داخل گزارش تماس یا حافظه داشته خب جای شک داره !
    اگر واقعا با اون دشمن شما رابطه ای نداره چرا به شما نگفت که اون بهش زنگ زده ؟
    چرا اصلا شماره اونو مسدود نکرد ؟
    وچراهای دیگه که مسلما به ذهن شماهم خطور میکنه
    من نمیتونم دوست شمارو قضاوت کنم و خودتون هم نمیتونید پس به نظرم با توجه به راهکاری که توی خصوصی براتون گزاشتم اقدام کنید به طور حتم نتیجه درست حاصل میشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42964
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    ببینید اینکه دوست شما میگه باهاش سر و کاری نداره اما شماره دشمن شما رو داخل گزارش تماس یا حافظه داشته خب جای شک داره !
    وچراهای دیگه که مسلما به ذهن شماهم خطور میکنه
    من نمیتونم دوست شمارو قضاوت کنم و خودتون هم نمیتونید پس به نظرم با توجه به راهکاری که توی خصوصی براتون گزاشتم اقدام کنید به طور حتم نتیجه درست حاصل میشه
    باسلام من رفتم و اون کاری که شما گفتیدو کردم و بد اومد وقتی رفتم به دوستم گفتم میخوام باهاش کات کنم دوستم باهام دعوا کرد و کلی حرف بهم زدو بارم کرد و میگفت چرا به من شک داری و الان رابطمون بهم خورده من الان مطمئین نیستم دوستم بهم راست میگفت یا دروغ توی چنین مواردی از نظر شما بهترین کار چیه؟؟ ببخشید مزاحمتون شدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

باسلام من رفتم و اون کاری که شما گفتیدو کردم و بد اومد وقتی رفتم به دوستم گفتم میخوام باهاش کات کنم دوستم باهام دعوا کرد و کلی حرف بهم زدو بارم کرد و میگفت چرا به من شک داری و الان رابطمون بهم خورده من الان مطمئین نیستم دوستم بهم راست میگفت یا دروغ توی چنین مواردی از نظر شما بهترین کار چیه؟؟ ببخشید مزاحمتون شدم
    سلام
    خواهش میکنم

به نظرم بهترین کار اینه که یه مدت ازش دوری کنید
    چون به هرحال شما دچار شکی شده بودین که با توجه به رفتارهای دوستتون ( داشتن شماره تلفن دشمن شما داخل تلفن همراهش ) و....
    جنبه امکان داشت
    چرا به جای اینکه سعی کنه شک شما برطرف بشه تلاشی نکرد ؟

به نظرم افسار جریان اتفاق افتاده رو به دست زمان بسپار و منتظر واکنش دوستت باش

به هرحال اگر واقعا سوء تفاهمی در کار باشه بعد از گذر زمان مشخص میشه و اگر هم شک شما حقیقت داشته باشه دیگه ضرری متوجه شما نمیشه ( دوستتون اسرار شمارو به دشمنتون انتقال بده )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)