نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: همجنس گرایی یا دوجنس گرایی

6780
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43056
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنس گرایی یا دوجنس گرایی

سلام خسته نباشید من یه دختره ۱۸ سالم که از ۳ سالگی تا الان خودارضایی میکنم من از همون بچگی به بدن همجنس خودم تمایل داشتم و هم از نظر جنسی و عاطفی به همجنس خودم تمایل دارم و شده از همجنس خودم خوشم بیاد و دوستش داشته باشم و من ازجنس مخالف هم خوشم میاد اونم از نظر عاطفی واز نظر جنسی کم به جنس مخالفمم شده که خوشم بیاد ولی از نظر ارضا شدن به همجنس خودم بیشتر تمایل دارم حالا من تو این موندم آیا همجنس گرام یا دوجنس گرا اگه می تونید راهنماییم کنید ممنون

2. 4 کاربران زیر از آیدا آرا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : همجنس گرایی یا دوجنس گرایی

نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا آرا نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من یه دختره ۱۸ سالم که از ۳ سالگی تا الان خودارضایی میکنم من از همون بچگی به بدن همجنس خودم تمایل داشتم و هم از نظر جنسی و عاطفی به همجنس خودم تمایل دارم و شده از همجنس خودم خوشم بیاد و دوستش داشته باشم و من ازجنس مخالف هم خوشم میاد اونم از نظر عاطفی واز نظر جنسی کم به جنس مخالفمم شده که خوشم بیاد ولی از نظر ارضا شدن به همجنس خودم بیشتر تمایل دارم حالا من تو این موندم آیا همجنس گرام یا دوجنس گرا اگه می تونید راهنماییم کنید ممنون

مشاورین دراسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود
    ویرایش توسط Saltanat : 10-04-2020 در ساعت 12:48 PM

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

این نظر خودتونه که خود ارضایی میکردین یا گفته ی دیگرانه ؟

خودتون یادتون میاد که خود ارضایی میکردین ؟

دست زدن به آلت تناسلی توی سن ۳ سالگی درقالب بازی های کودکانه با آلت تناسلی دسته بندی میشه و اصلا خود ارضایی نیست !

اینکه از بچگی با بدن دختر خانم ها صمیمیت داشتی رو خودت یادت میاد ؟
    خب بچه ها حالت های عاطفی دارند و ممکنه شما با افرادی در رابطه بودین که بچه های جنس مونث بیشتر داشتند بنابراین شما هام به دنبال رفتار های عاطفی در طفولیت تنها کاندید های دردسترس براتون دختر خانم هابودن
    یعنی ارادی و با فهم و درک کامل بهشون میل جسمی نداشتی
    واین یعنی که اگر پسرها هم در دسترس شما بودند به دنبال رفتارهای کودکانه ممکن بود به جسمشون کنجکاو باشی
    ************جکاوی به بدن در بین کودکان رو با میل اشتباه نگیر
    چون کودکان با میل جنسی بیگانه هستند

برای قضاوت شما درخصوص هم جنس گرایی و دوجنس گرایی فاکتو های زیادی رو باید مورد بحث قرار داد

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43056
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من حتی الانم دارم خود ارضایی میکنم و حتی الانم به بدن همجنس خودم تمایل دارم هم از نظر عاطفی و هم از نظر جنسی و به بدن مرد هم تمایل دارم ولی کم ولی از نظر عاطفی شده از مردی خوشم بیاد

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45345
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.کدوم شهری

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45345
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.کدوم شهر هستی؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48194
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی مشکل دارم در رابطه با دوجنس گرایی
    راستش من تاحالا به کسی درباره ی این موضوع حرفی نزدم
    تا اینکه کم کم وارد جامع شدم و فهمیدم کم کم یه سری چیز ها داره بین مردم روال میشه و با هاش کنار میان
    ولی بعد فهمیدم کمی از مردم باهاش کنار میان نه اینکه طرف رو درک کنن.
    من یه دوست دوجنسگرا مثل خودم داشتم
    و وقتی دیدم اون خیلی راحت به همه اعتراف به این موضوع میکنه به خودم گفتم من چرا به یکی از دوستام نگم
    من و اون دوست دوجنسگرام یه دوست مشترک داشتیم
    برای همین به خوم گفتم شاید اگر به اون بگم منو درک کنه ، ولی وقتی بهش گفتم رفتارش باهام تغییر کرد
    بهم گفت نکنه به من هم نظر داری؟
    واقعا خیلی درده که دوستت تو رو درک نکنه بلکه تو رو یه آدم هوس باز ببینه
    ما دوجنسباز نیستیم دوجنسگرا هستیم

10. کاربران زیر از Tito بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من مرد هستم و کاملا جدی و هیچ مشکلی با س. ک. س با زن ندارم
    اما از بچگی نمیدونم چرا به آلت مردونه علاقه داشتم. حتی توی استخر و اینا از دیدن برجستگی آلت مردونه زیر شورت مردها لذت میبردم. این لذت به قدری شد که در بزرگسالی سعی کردم با مرد ارتباط بگیریم و لذت آلت اونها رو حس کنم. متاسفانه نمیدونم چرا از اون هم لذت بردم و گاهی به این کار گرایش دارم.
    دوست دارم ترکش کنم و خیلی سعی میکنم اما گاهی از دستم در میره
    آخه چرا من اینکارو دوست دارم

12. 2 کاربران زیر از bbalzz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. خسته نباشید. من یه دختر ۱۶ ساله هستم. ممنون میشم متنی که نوشتمو کامل بخونین. من از همون بچگی خیلی با همسن و سالانم فرق داشتم. از نظر عقل میگم. خیلی بهتر از بقیه درک میکردم مسائلو. حتی در بعضی شرایط به مادرم برای مشکلاتش نظراتمو بیان میکنم و خیلی درس خونم. جوری بودم که از همون سن کم به فکر شغل و ... بودم. من توی سن ۱۱ تا ۱۳ سالگی به پسر ها علاقه داشتم. توی یکسری از مشکلات زندگیم خیلی احساس تنهایی میکردم. یکی از دخترهای کلاسمون به من نزدیک شد و باهمدیگه دوستی رو شروع کردیم و رفت و رفت شدیم یه اکیپ چهار نفره. هیچ کشش جنسی نداشتم بهش ولی رفته رفته، وقتی اون دختر وارد رابطه با همجنس شد، بشدت سعی کردم جلوش رو بگیرم و خیلی حرس می‌خوردم. اولش با خودم گفتم حتما چون دوست عزیزم داره راه رو اشتباه میره، ناراحتم ولی کم کم پی بردم که من عاشقش شده بودم، دوستی رو تمومش کردم. به مدت دو سال خودارضایی میکردم از قبل دوستی و بعد این موضوع ۴ ۵ ماه تحمل میکردم ولی مجدد اثراتش بروز پیدا میکرد. توی درسم اختلالی ایجاد نکرده. همه‌ی نمراتم از ۱۹ به بالاس، دانشگاه آیندم رو انتخاب کردم، دارم دنبال ایده برای مقاله دادن میگردم، درحال خوندن المپیاد و... ولی اینروز‌ها یک روز درمیون صبح و شب فکر های جنسی به سراغم میاد بیشتر مواقعی که هوشیاری ندارم و تازه از خواب پاشدم. بعضی مواقع به خاطر تنش و اضطراب و ناراحتی هاییه که تحمل میکنم. در دفعات کمی این فکرها ارادی بوده.
    همانطور از اخلاقیاتم گفتم، گویاس که من دوست های کمی دارم البته بهتره بگم دوستی ندارم. خیلی برام این موضوع سخت بود که کسی نیست تا درکم کنه ولی با خودم کنار اومدم.
    نمیدونم چرا دوباره پدیدار شده؟
    من می‌دونم همجنس گرایی بده. نمی‌خوام این توی من نهادینه بشه و نتونم تو روی پدر و مادرم نگاه کنم. روشی هستش که برای همیشه از بین بره؟

14. کاربران زیر از Shidehj بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bbalzz2000 نمایش پست ها
    سلام
    من مرد هستم و کاملا جدی و هیچ مشکلی با س. ک. س با زن ندارم
    اما از بچگی نمیدونم چرا به آلت مردونه علاقه داشتم. حتی توی استخر و اینا از دیدن برجستگی آلت مردونه زیر شورت مردها لذت میبردم. این لذت به قدری شد که در بزرگسالی سعی کردم با مرد ارتباط بگیریم و لذت آلت اونها رو حس کنم. متاسفانه نمیدونم چرا از اون هم لذت بردم و گاهی به این کار گرایش دارم.
    دوست دارم ترکش کنم و خیلی سعی میکنم اما گاهی از دستم در میره
    آخه چرا من اینکارو دوست دارم
    من متخصص نیستم ولی من هم همچین رفتارهایی رو از خودم نشون میدم. اگر میخوای واقعا ترکش کنی باید اراده‌ی قوی داشته باشی. اگر بیشتر تحقیق کنی تمام سوالاتت پاسخ داده میشه. چون انسان وقتی دلیل انجام یکاری رو بدونه که بده و راه حلی برایش داشته باشه، میتونه کنارش بزنه.
    با عقلی که الان دارم فکر میکنم تمام این تمایلات رو خداوند درون ما گذاشته و توی سرنوشت ما سختی کشیدن بیشتره چون باید باهاشون مقابله کنیم.
    امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی کرده باشم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)