نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: چطوری به مادرم بگم زنونه پوشم؟

2526
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری به مادرم بگم زنونه پوشم؟

سلام
    من یه پسر ۲۰ ساله ام که پوشیدن جوراب شلواری و لباس های زنونه رو خیلی دوست دارم و بعضی وقتا زیر شلوارم ساپورت یا سورت زنونه میپوشم
    تا چند وقت پیش هیشکی هیچی نمیدونست تا اینکه یه روز مامانم جوراب شلواری هایی که قایم کرده بودمو پیدا کرد
    من زیر بار نرقتم که مال منه اونم خودش فهمید کار منه ولش کرد اما جوراب شلواری های رو انداخت سطل آشغال
    این قضیه گذشت تا اینکه چند روز پیش دوباره یه جوراب شلواری دیگه از تو وسایلم پیدا کرد این دفعه هیچی نگفت و بدون بحث انداختش سطل آشغال
    اما الان واقعا دیگه داره خسته شدم نمیدونم چجوری بهش بگم که من جوراب شلواری دوست دارم و از پوشیدنش لذت میبرم
    در ضمن مادرم تقریبا ادم مذهبیه
    لطفا کسی اگه میدونه با چه ترقند خاصی یا یه روش خوب چجوری میتونم بهش بگم راهنماییم کنه فقط زودتر لطفا

خیلی ممنون

2. کاربران زیر از علی حمیدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چطوری به مادرم بگم زنونه پوشم؟

سلام
    وقتی از وسایلتون پیدا کرده، یعنی پی برده.
    اما خب حتما مادرتون مثل بقیه والدین براش این موضوع قابل هضم نیست.
    برای مطرح کردن موضوع مشخصی، ترفند خاصی وجود نداره. شما میتونید غیرمستقیم بهش بگید.
    مثلا بدون اسم بردن از چیزی، میتونید بهش بگید چرا وسیله های من رو میندازی دور؟ و ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در مورد این موضوع بهتر است با توجه به اینکه مادرتان متوجه شده اند اگر مایل هستید در این مورد اطلاع داشته باشند و کمکی به شما می کند بهتر است رد زمان مناسبی که فرد دیگری حضور ندارد در مورد این گرایشات خود با ایشان صحبت کنید اما در مورد اینکه این گرایشات شما چیست و می تواند در آینده برای شما مشکلات بیشتری را ایجاد کند بهتر است دقت بیشتری کنید .
    این رفتار شما مبدل پوشی نام دارد و می تواند در شرایط مختلفی برای فرد ایجاد شود اما به صورت کلی در هریک از موارد زیر که نیز رخ بدهد فرد نیاز به طی کردن پروسه روان درمانی دارد تا بتوانیم در بررسی دقیق به فرد کمک کنیم .
    مبدل پوشی در اشکال مختلف و با اهداف مختلف دیده می شود:
    1- مبدل پوشی مرتبط با افراد تراجنسیتی یا ترنس: افراد تراجنسیتی کسانی هستند که هویت جنسی مطابق بر بدن خود را قبول ندارند. یعنی فرد علیرغم اینکه بدن مردانه یا زنانه دارد، هویت مردانه یا زنانه مرتبط با بدنش را نمی پذیرد و خود را جزء اعضای جنس مخالف می پندارد. در این شرایط برای مثال فرد علیرغم داشتن بدن مردانه، مبادرت به پوشیدن لباس زنانه می کند.
    2- مبدل پوشی بدون ارتباط با تراجنسیتی: در طول تاریخ برخی زنان برای شرکت در جنگ، فرار از تجاوز، جلب توجه اجتماعی-سیاسی، به دست آوردن مشاغل مردانه و موارد دیگر به مبدل پوشی مبادرت ورزیده اند. در بسیاری از فرهنگ ها مبدل پوشی آیینی وجود دارد.
    3- ملکه زرق و برق و پادشاه زرق و برق: افرادی هستند که لباس های جنس مخالف را به نحوی می پوشند که شدیدا جلب توجه می کند و در پر زرق و برق ترین حالت ممکن این کار را می کنند و بیشتر برای جلب توجه می باشد که می تواند در سبک های شخصیتی خاصی نمایش داده شود .
    4- مبدل پوشی همراه با فتیشیسم: برخی افراد دارای فتیشیسم، معمولا مردان، به عنوان بخشی از اختلال یادگار خواهی خود، مبدل پوشی می کنند و از طریق آن به تحریک جنسی می رسند. در واقع در این افراد فتیش یک جسم بی جان مثل لباس زیر زنانه است که فرد آن را به تن خود می کند.
    5- اختلال مبدل پوشی جنسی تخیلات یا امیال فرد برای پوشیدن لباس جنس مخالف به عنوان وسیله ای برای برانگیخته شدن و در پی آن فرد خودارضایی یا مقاربت جنسی انجام می دهد. مبدل پوشی جنسی معمولا در مردان بیشتر از زنان دیده می شود و به شکل خاص در مردان دگرجنس خواه وجود دارد. فرد مبدل پوش تمایل پیدا می کند مثل فرد جنس مخالف لباس پوشیده، یک تکه یا چند تکه لباس جنس مخالف را تن می کند و سپس به ارضای جنسی خود می پردازد و این ارضا شدن از اهمیت زیادی در تشخیص اختلال مبدل پوشی نقش دارد .
    این نوع ارضا محدود به پوشیدن لباس نمی شود و ممکن است فرد حالات و رفتار جنس مخالف را هم تقلید کند. در این اختلال فرد به طور کلی هویت خود را متفاوت از جنیستش نمی داند و بعد از ارضای جنسی لباس ها را بیرون کرده و به هویت خود باز می گردد. در یک حالت خاص از مبدل خواهی فرد وقتی به خودش به عنوان جنس مخالف فکر می کند، تحریک جنسی می شود.
    این افرد مکررا و شدیدا با پوشیدن لباس های جنس مخالف و استفاده از زیور آلات آن ها تحریک می شود. این تحریک هم در خیالپردازی های فرد دیده می شود هم در امیال و خواسته های فرد و همچنین این نوع رفتار فرد باعث ایجاد پریشانی و اضطراب می شود و عملکرد و رابطه جنسی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.
    در این مسیر بهتر است برای بررسی هویت جنسی ، افکار و احساساتی که آن را تجربه می کنید و ، ارضا شدن جنسی ، رضایت از هویت و... که می تواند باعث شود تشخیص گذاری متفاوتی وجود داشته باشد بهتر است پروسه روان درمانی را طی کنید تا بتوانیم به شما کمک کنیم این مشکلات می تواند در طولانی مدت در روند ازدواج و روابط اجتماعی و.. شما تاثیر داشته باشند .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط علی حمیدی نمایش پست ها
    سلام
    من یه پسر ۲۰ ساله ام که پوشیدن جوراب شلواری و لباس های زنونه رو خیلی دوست دارم و بعضی وقتا زیر شلوارم ساپورت یا سورت زنونه میپوشم
    تا چند وقت پیش هیشکی هیچی نمیدونست تا اینکه یه روز مامانم جوراب شلواری هایی که قایم کرده بودمو پیدا کرد
    من زیر بار نرقتم که مال منه اونم خودش فهمید کار منه ولش کرد اما جوراب شلواری های رو انداخت سطل آشغال
    این قضیه گذشت تا اینکه چند روز پیش دوباره یه جوراب شلواری دیگه از تو وسایلم پیدا کرد این دفعه هیچی نگفت و بدون بحث انداختش سطل آشغال
    اما الان واقعا دیگه داره خسته شدم نمیدونم چجوری بهش بگم که من جوراب شلواری دوست دارم و از پوشیدنش لذت میبرم
    در ضمن مادرم تقریبا ادم مذهبیه
    لطفا کسی اگه میدونه با چه ترقند خاصی یا یه روش خوب چجوری میتونم بهش بگم راهنماییم کنه فقط زودتر لطفا

خیلی ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

هر تغیر و تحول و استثنایی که در وجود خودتون احساس میکنید رو نباید برمبنای یک میل طبیعی پایه گزاری کنید !
    درصورتی که به بیانات سرکار دهقان توجه کنید متوجه میشین که این موضوع چقدر میتونه برای آینده شما و به ویژه برای دوران بعد از ازدواج مشکل آفرین باشه ! بنابر این برای تشخیص گزاری صحیح و تشخیص هویت جنسی و....... اقدام کنید
    در این مسیر میتونید از مادرتون هم کمک بگیرن تا در درمان شما مشوق تون باشه . به نظرم با نوشتن یک نامه و توضیح جزئیات میتونید مادرتون رو آگاه کنید چون درحال حاضر نمیشه اطمیتان داد ایشون از وضعیت شما آگاه شدن ! شاید فکر کنه که این وسایل از girl friend های شماست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 12-30-2022 در ساعت 12:22 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)