نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: **واژنیسم همسرم** لطفا و حتما بخونید!

3939
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy **واژنیسم همسرم** لطفا و حتما بخونید!

سلام. من و همسرم حدود دو سال و 7 ماه که ازدواج کردیم. من 28 سالمه و خانومم 24 سال.
    متاسفانه همسرم از روز اول ازدواجمون بخاطر حرفایی که قبلا از دیگران شنیده بود و صحبتهایی که استاد تو کلاس آموزش قبل از اردواج کرده بود و گفته بود که درد و خون ریزی داره، ترسیده بود و نتونستیم رابطه (دخول) برقرارکنیم..
    به صورتی که دفعه اول بدون اینکه دخولی صورت بگگیره خودش رو منقبض کرد و بعدشم گریه...
    دفعات بعد هم همینطور...
    علیرغم اینکه بنده خیلی هم قبلش آمادشون میکنم... به محض تضمیم برای دخول خودشو منقبض میکنه و نمیذاره دخول انجام شه
    هر مدل دکتری هم ک فک کنید رفتیم!
    متخصص زنان
    مشاور
    روانشانس
    طب اسلامی
    طب سنتی
    ...ولی از هیچکدوم جواب نگرفتیم...
    و این موضوع مشکل بزرگگی تو زندگیمون شده! چون دو سال و 7 ماهه که ازدواج کردیم و مثله خواهر برادر هستیم فقط و هیچگگونه دخولی هم صورت نگرفته و همسرم هم باکره هستن هنوز!
    همین موضوعات باعث اعصاب خوردی من و همسرم شده علیرغم اینکه هم دیگگه رو دوست داریم و عاشق همیم.
    حتی باعث شده من که خانومم رو خیلی دوست دارم و مقیدم به اصول ازدواج، چشمام تو خیابون و پاساژ و ... به کار بیفته و به این خانومایی که سر و اوضاع مناسبی ندارن نگاه کنم و ...
    و حتی به فکر رابطه به یه خانوم دیگه هم افتادم.. مثلا دوست دختر یا خانوم مطلقه ای.. ولی تا الان خودمو کنترل کردم..
    ولی دارم از درد فشار جنسی میمیرم! فک کنید دو سال و 7 ماهه ازدواج کردم و حتی یکیبار رابطه جنسی نداشتم!
    ضمنا ... متاسفانه اخیرا خود ارضایی هم میکنم به اجبار... چون راهه دیگه ای به نظرم نمیرسه! و دوس ندارم بیفتم دنبال زن و دختر مردم...

واقعا درمونده شدم و دیوووووونه!
    لطفا اگه چیزی میدونید کمکم کنید!
    ممنونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : **واژنیسم همسرم** لطفا و حتما بخونید!

ضمنا یکبار یکی از دوستانم که همسرض متخصص زنان و زایمان هستش.. گفت که همسرم گفته که خانومم و خانوادهش میتونن ازم شکایت کنن و در دادگاهم محکوم میشم! چون قاضی میگه تو مردی و باید کارتو میکردی... دارم دیوووونه میشمممم.. کمکم کنید...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط msv2012 نمایش پست ها
    سلام. من و همسرم حدود دو سال و 7 ماه که ازدواج کردیم. من 28 سالمه و خانومم 24 سال.
    متاسفانه همسرم از روز اول ازدواجمون بخاطر حرفایی که قبلا از دیگران شنیده بود و صحبتهایی که استاد تو کلاس آموزش قبل از اردواج کرده بود و گفته بود که درد و خون ریزی داره، ترسیده بود و نتونستیم رابطه (دخول) برقرارکنیم..
    به صورتی که دفعه اول بدون اینکه دخولی صورت بگگیره خودش رو منقبض کرد و بعدشم گریه...
    دفعات بعد هم همینطور...
    علیرغم اینکه بنده خیلی هم قبلش آمادشون میکنم... به محض تضمیم برای دخول خودشو منقبض میکنه و نمیذاره دخول انجام شه
    هر مدل دکتری هم ک فک کنید رفتیم!
    متخصص زنان
    مشاور
    روانشانس
    طب اسلامی
    طب سنتی
    ...ولی از هیچکدوم جواب نگرفتیم...
    و این موضوع مشکل بزرگگی تو زندگیمون شده! چون دو سال و 7 ماهه که ازدواج کردیم و مثله خواهر برادر هستیم فقط و هیچگگونه دخولی هم صورت نگرفته و همسرم هم باکره هستن هنوز!
    همین موضوعات باعث اعصاب خوردی من و همسرم شده علیرغم اینکه هم دیگگه رو دوست داریم و عاشق همیم.
    حتی باعث شده من که خانومم رو خیلی دوست دارم و مقیدم به اصول ازدواج، چشمام تو خیابون و پاساژ و ... به کار بیفته و به این خانومایی که سر و اوضاع مناسبی ندارن نگاه کنم و ...
    و حتی به فکر رابطه به یه خانوم دیگه هم افتادم.. مثلا دوست دختر یا خانوم مطلقه ای.. ولی تا الان خودمو کنترل کردم..
    ولی دارم از درد فشار جنسی میمیرم! فک کنید دو سال و 7 ماهه ازدواج کردم و حتی یکیبار رابطه جنسی نداشتم!
    ضمنا ... متاسفانه اخیرا خود ارضایی هم میکنم به اجبار... چون راهه دیگه ای به نظرم نمیرسه! و دوس ندارم بیفتم دنبال زن و دختر مردم...

واقعا درمونده شدم و دیوووووونه!
    لطفا اگه چیزی میدونید کمکم کنید!
    ممنونم.
    ضمنا یکبار یکی از دوستانم که همسرض متخصص زنان و زایمان هستش.. گفت که همسرم گفته که خانومم و خانوادهش میتونن ازم شکایت کنن و در دادگاهم محکوم میشم! چون قاضی میگه تو مردی و باید کارتو میکردی... دارم دیوووونه میشمممم.. کمکم کنید...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

همسر شما خودشون رو منقبض میکنن یا واژن ایشون به صورت غیر ارادی منقبض میشه ؟
    آیا واژینیموس بودن همسرتون توسط پزشک های متخصصی که مراجعه کردین تشخیص گزاری شده یا نظر شخص خودتون هست ؟

درصورتی که همسر شما تنها استرس داشته باشن و این استرس باعث منقبض شدن ایشون بشه و جلسات مشاوره با س.ک.س. تراپیست برای ایشون مفید و اثر گزار واقع نشده باشه یک راه درمان وجود داره
    بکارت همسر شما توسط پزشک متخصص زنان و با بی حسی برداشته میشه ودیگه ترس ناشی از درد و خونریزی ازاله شدن بکارت باعث نمیشه ایشون منقبض بشن
    اما درصورتی که ایشون واژینیموس باشن مشکل شما فقط به خاطر ترس ایشون نیست
    درواقع بیماری واژینیموس باعث میشه تا طرف به صورت غیر اردای منقبض بشه و درد زیادی رو در قسمت واژن احساس میکنه

پس اول تشخیص پزشک چی بوده ؟ ایشون واژینیموس هستند یا فقط انقباض ایشون جنبه روانی داره ؟

از لحاظ قانو نی باید گفت اون پزشک ( همسر دوست شما ) توی حرفه خودش تخصص داره و نمیتونه به لحاظ قانونی حرف درستی بزنه . اما چرا ؟
    درصورتی که همسر شما دچار مشکل واژینیموس باشن شما میتونید طبق مواد ۴۸ و ۱۲ قانون حمایت از خانواده تحت عنوان ناراحتی های حاصله از بیماری زوجه از ایشون شکایت کنید وبه این خاطر که شمارو از بیماریش مطلع نکرده بدون پرداخت مهر ایشون رو طلاق بدین .
    درضمن قاضی از شما رفتار وحشیانه انتظار نداره و نمیگه چرا به زور بکارت همسرتو از بین نبردی ( چون این حرکت = تجاوز به همسر )

وطبق قانون درصورتی که زوجه با همسرش توی روابط جنسی همکاری نکنه و رابطه رو نخواد همسرش نباید به زور کاری کنه و گرنه زوجه میتونه شکایت کنه

پس هیچ وقته به زور کاری نکنید چون این کار باعث میشه همسرت دچار ناراحتی های روحی بشه و حتی هیچ وقت از رابطه لذت نبره
    ویرایش توسط Saltanat : 04-02-2020 در ساعت 11:05 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .. ممنونم
    حقیقتش چندتا از متخصصین گفتن واژینیموس هستش...
    ولی در ادامه وقتی دیدن راه حل هاشون اثرگذار نیست.. گفتن همون برداشتن بکارت توسط پزشک میتونه کمک زیادی بکنه...!
    که این موضوع هم توسط همسرم قابل قبول نیست و میگه دوست ندارم...
    واقعا موندم چکار کنم...! از یه آدم شاد و خوشحال و سرزنده تبدیل شدم به ی آدم عصبی و افسرده و مریض...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست کمکم کنهههههههههههههه...؟؟؟؟؟؟؟! !!!!!!!!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام .. ممنونم
    حقیقتش چندتا از متخصصین گفتن واژینیموس هستش...
    ولی در ادامه وقتی دیدن راه حل هاشون اثرگذار نیست.. گفتن همون برداشتن بکارت توسط پزشک میتونه کمک زیادی بکنه...!
    که این موضوع هم توسط همسرم قابل قبول نیست و میگه دوست ندارم...
    واقعا موندم چکار کنم...! از یه آدم شاد و خوشحال و سرزنده تبدیل شدم به ی آدم عصبی و افسرده و مریض...

سلام مجدد

خیر درصورتی که واژینیموس باشن تنها راه درمان برداشتن بکارت نیست چون درمواردی که شخص واژینیموس بوده و تحت جراحی توسط پزشک متخصص قرار گرفتن و بکارتشون برداشته شده
    در رابطه بعدی بازهم منقبض میشدن و درد محسوسی رو حس میکردن
    آیا همسر شما پاهاشون رو میبندن و کلا بدنسون رو منقبض میکنن یا اگر ایشون خودشون رو هم جمع نکنه مهبل ایشون به صورت غیر ارادی منقبض میشه ؟
    ویرایش توسط Saltanat : 04-03-2020 در ساعت 11:24 AM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

کسی نیست کمکم کنهههههههههههههه...؟؟؟؟؟؟؟! !!!!!!!!

درصورتی که همسر شما واژینیموس باشن هنوز یک راه درمان دارین
    باید به جراح و متخصص زنان مراجعه کنید ( دقت کنید حتما جراح باشن ) ترجیحا پزشک جراح زنانی که توی شهری که مقیم هستین مشهور و شناخته شده باشه مراجعه کنید و مشکل واژینیموس بودن همسرت رو مطرح کن
    لازم به ذکر که خودتون باید از دکتر بخواین تا عضلات مهبل و ماهیچه های واژن باجراحی مخصوص فلج بشن دراین صورت همسر شما ناخواسته منقبض نمیشه و دخول صورت میگیره ودرد حدود سی درصد تخفیف داره به خاطر این جراحی
    برای درد کمتر حین رابطه هم میتونید از بی حسی های مخصوص موضعی استفاده ببرین

فقط بازهم تکرار میکنم پزشک جراح زنان و البته مطرح شهرتون رو مراجعه کنید درضمن تازمانی که خودتون این درخواست رو نداشته باشین دکتر بهتون پیشنهاد نمیده چون این جراحی مثل ترمیم بکارت خاص هست البته غیر قانونی نیست اما به علت نادر بودن این بیماری و تقاضای کم افرادی که این بیماری رو دارن این جراحی رایج نیست

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام..
    دقیقا مهبلشون رو منقبض میکنننننن...!
    خب من چکار کنم؟؟؟؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اینجوری بعدها دچار مشکل نمیشه؟؟؟!!!!
    فلج کردن عضلات و ماهیچه های...!

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام..
    خب من چکار کنم؟؟؟؟

گفتم که به چه متخصصی مراجعه کنید و چی بگین
    ایشون باید ماهیچه های واژن و عضلات مهبل شون فلج بشه تا دیگه به صورت غیر ارادی منقبض نشه
    این جراحی عمومیت نداره اما توسط پزشک های متبحر کادر درمانی انجام میشه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خب اینجوری بعدها دچار مشکل نمیشه؟؟؟!!!!
    فلج کردن عضلات و ماهیچه های...!
    خیر دچار مشکل نمیشه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43486
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم...

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام و عرض ادب
    بابت مسئله ای که برای شما و همسر گرامی تون پیش اومده متاسفم
    چون قبلا یکی از نزدیکانم این مسئله رو داشتن و من یه مقدار در جریانش بودم ، میخواستم براتون نظر بذارم، ضمن اینکه آقای سلطنت لطف کردن و خیلی نظرات مفیدی رو دادن و تقریبا حجت رو تمام کردن در این مورد

خب همون طور که خودتون مستحضرید این مسئله اصلا خوشایند نیست و میبینید که همسرتون هم چقدر اذیت میشن به خاطرش و به خاطر شما هم و با توجه به اینکه خیلی طولانی شده برای شما طبیعتا بار روانی و فشارهای شنا و همسرتونم که خب خیلی بیشتر شده و این طبیعیه
    خیلی خوبه که تا ایند حد با شعور و با درک هستید و دارید همچنان تلاش میکنید برای حل این مسئله از راه و روش درستش

ضمن اینکه راه حل های آقای سلطنت تو رو تو ذهنم بود که میخواستم بهتون بگم بعد که پست های ایشون رو خوندم متوجه شدم توضیحات خوبی دادن
    فقط مواردی که هست اینه که اولا همسر شما اصلا دوست نداشتن این مشکل براشون پیش بیاد که هم خودشون و هم شما رو درگیر و ناراحت کنه و این به راحتی در مورد واژینیسموس قابل درک هستش
    و لازمه این مسئله با تلاش و آرامش دو طرف حل بشه که به تجربه ی بدتری کشیده نشه و عمق پیدا کنه تا جایی که نیاز باشه به مراجع قضایی مراجعه کنین که خب اصلا قشنگ نیست و هیچوقت رابطه نبایست با زور و شدت و تحمیل باشه، چون زن خیلی لطیقه و در این ضورت آسیب هایی ممکنه ببینه که جبران خیلی سختی دارن.

در مورد قانونی هم که همسر دوست شما گفتن خب اکثر دخترهایی که واژینیسموس دارن اولا خودشون بی خبرن، مثل این میمونه شما میرید رستووران یه غذای جدید و خوشمزه میخواین امتحان کنین که وقتی غذا رو میخورید بهتون نمیچسبه و شما مسموم میشین یا کلا نمیتونین بقیه شو بخورید
    خب شما از کجا میدونستید این مشکل پیش میادش؟
    واژینیسموس هم اینجوریه، و متاسفانه با توجه به سیستم ازدواجی که تو ایران هستش از این دست مشکلات گاها پیش میاد و دخترهایی هم هنوز هستن که نه تنها اطلاعات درست و کافی ندارن و فقط ترسیدن از شب زفاف بلکه از بدن خودشون هم خبر ندارن و اگه میشد یه چکاپ هم اول ازدواج میذاشتن که خیلی بهتر بود که جلوی خیلی آسیب ها گرفته بشه وشبی که آرزوی قشنگی رو میتونه به واقعیت تبدیل کنه رو خراب نکنه.

اگر دختر قبل از شب زفاف و یا در دوران مجردی به خاطر تست بکارت یا مشکل تناسلی به پزشک زنان مراجعه کنه و معاینه انجام بشه تا حدی میشه فهمید سطح استرس رو اگه خیلی زیاد باشه و دختر اجازه ی معاینه به پزشک نده تا یه حدی میتونه نشونه ی واژینیسموس باشه که خب برای یقینش پزشک متخصص بایست نظر بده
    حالا نمیدونم همسر شما قبلا براشون پیش اومده به پزشک زنان مراجعه کنند یا نه و اگه بله مشکلی در مورد معاینه داشتن یا نه

اگر هم نهایتا کار به مراجع قضایی هم بکشه (که البته امیدوارم برای شما اینجوری نشه) در صورتی مرد میتونه از این مورد استفاده کنه و بدون مهریه طلاق بده که دختر و خانواده اش از قبل ازدواج بدونن که دختر واژینیسموس داره و پنهانش میکنه عمدا یعنی میشه مخفی کاری در ازدواج که در یه سری زمینه ها دست دو طرف رو باز میذاره برای طلاق راحت تر.

اگه این راه حل هایی که پزشکان و متخصصان روانپزشک هم ارائه میدن در این مورد ، این ها رو همه رو امتحان کردین و جواب نگرفتین به نظرم بهتره کم کم همسرتون رو با آرامش و حس حامی بودن و دوس داشتن ایشون مقتاعد کنین که بکارت رو با جراحی بردارن و بهشون قبلش بایست آگاهی داده بشه که قرار نیست خیلی درد بکشن و اذیت بشن.

جدا از این مسائل اگه واقعا موارد مورد نیاز یه رابطه ی آرامش بخش رو شما رعایت میکنین و باز هم مسئله حل نمیشه شاید طی یه مدت زمان دوسه هفته ای با تلاش بیشتر و آرامش بیشتر و این حس که همسرتون قرار نیست درد خیلی زیادی رو متحمل بشن و توی اون موقعیت درد و لذت همراه میشن، اگه همسرتونن بتونن به حس آرامش شما اعتماد کنن و پا روی ترسشون بذارن با روش های پزشک ممکنه بتونن انجامش بدن، اگه هم در نهایت نشه به نظرم روش بهتر همون جراحیه.

البته این ها نظر من بود و لازمه مشاوران آگاه رو با تجربه شما رو در این مورد راهنمایی کنن.
    امیدوارم به زودی و به خوبی این موضوع ناراحت کننده براتون حل بشه و زندگی خوشبختی داشته باشین.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 04-04-2020 در ساعت 04:55 PM
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

15. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام..
    خب من چکار کنم؟؟؟؟
    سلام

تا حالا همسرتون بدون دخول ارضا شدن؟

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43527
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب بهش بگو مستقیم بشین منطقی بهش بگو واقعا نیاز دارم و خیلی اذیت میشم.بریم پیش دکتر و دکتر بیحس کنه برداره.اگه قبول نکرد هم باز تلاش کنین منطقی.ترسش بریزه.کم کوتاه بیاین باهاش.حس میکنم خانومتونو یکم لوس کردین.
    بگین من نیاز دارم دوست داری به گناه بیفتم؟
    درسته مشکل ایشون دست خودش نیست ولی دکتر که میتونه بره که بر دارن براش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)