نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تمایل به همجنس دارم با هیچ دختری رابطه ندارم

2003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44012
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تمایل به همجنس دارم با هیچ دختری رابطه ندارم

تا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتم و دنبال دختر بازی و اینا نبودم و نیستم شاید یکی از دلایلش اینکه در خانواده مذهبی رشد کردم. اما برای درمان همجنسگرایی گفتن یک دوست دختر حتی شده در حد تلفن دوستی سالم پیدا کنم ولی نمیدونم به چی صورت باید پیدا کنم. نمیدونم چکار کنم از کودکی علاقه داشتم به همجنسم و کسانی که در حد خودم بودند این حس گنگه برام احساس گناه میکنم ولی میبینم این هوس نیست علاقه هست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تمایل به همجنس دارم با هیچ دختری رابطه ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط جلیل جمیلی نمایش پست ها
    تا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتم و دنبال دختر بازی و اینا نبودم و نیستم شاید یکی از دلایلش اینکه در خانواده مذهبی رشد کردم. اما برای درمان همجنسگرایی گفتن یک دوست دختر حتی شده در حد تلفن دوستی سالم پیدا کنم ولی نمیدونم به چی صورت باید پیدا کنم. نمیدونم چکار کنم از کودکی علاقه داشتم به همجنسم و کسانی که در حد خودم بودند این حس گنگه برام احساس گناه میکنم ولی میبینم این هوس نیست علاقه هست

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . همجنس گرایی ، همجنس بازی و یا همجنس خواهی که این عبارت ها از لحاظ معانی و عملکرد بسیار متفاوت هستند را باید با مراجعه حضوری به درمانگر توسط ایشون به مرحله تشخیص گزاری و شروع به درمان کرد
    مشاوره روانشناسی و روان درمانی تمایلات همجنس خواهانه رو از بین میبره و کمک میکنه تمایل به هم جنس رو در فرد درمانجو از بین ببره یا کنترل کنه و کمک میکنه میل به جنس مخالف رو در فرد به وجود بیاره

درواقع الان تا زمانی که شما درمان نشدین نباید با جنس مخالف دوست بشین چون قدرت و مهارت لازم در برقراری رابطه با جنس مخالف رو ندارین و وارد رابطه شدن بدون مدیریت و مهارت باعث میشه طرد بشین و درنتیجه سرخورده بشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 36 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    3

شما دقیقا همجنسگرایی
    حس جنسی چیزی نیست که شما بخوای مشخصش کنی یا از چیزی خوشت میاد یا نمیاد
    تو فرهنگ های جهان سومی و کشورای مسلمون این چیزا همه عیب و ایراده ولی تو خارج از ایران این حق رو به شما میدن که خودت واقعیت باشی

4. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که روبرو شدن با این گرایشات نامتعارف برایت با علامت سوال و نگرانی همراه شده است اما خب این گرایشات با اجبار خودت به داشتن دوست دختر و یا ارتباطاتی به این شکل درمان نمی شود چون ریشه های بنیادینی دارد که نیاز است تحت روان درمانی مورد بررسی قرار گیرد.
    در مقطع زمانی دوم بین ۱۵ تا ۱۹ سالگی یا مقطع راهنمایی در افراد تمایل جنسی بیشتری وجود دارد. در این سن از نظر علمی تمایل به هم جنس بیشتر وجود دارد به عنوان مثال به راحتی دیده می‌شود که پسران خیلی با هم رفیق هستند یا دختران دوست خود را بسیار و از صمیم قلب دوست دارد. در زمانی که این تمایلات به سنین بالاتر کشیده شود سبب به وجود آمدن گرایشات همجنس گرایی (لزبین و گی) می‌شود. در مطقع سنی دوم تمایلات جنسی به همجنس بسیار بیشتر دیده می‌شود البته برای بررسی در مورد این افراد نیاز است که دوران بچگی انها و مسیرهای ارتباطی که داشته اند نیز مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
    در این مسیر بهتر است به خودتان فرصت بدهید تا با شناخت بهتر و بررسی متخصص در این مسیر پیش بروید و تصمیم گیری داشته باشید.
    در هرصورت با توجه به شرایط فرهنگی از نظر روانشناس در کشور ما بسیاری از کشورهای دنیا این یک اختلال محسوب می شود و بهتر است درمان شود.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

کنم، از، به، حد،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد