نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ازبین بردن رفتاربچگانه

1630
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازبین بردن رفتاربچگانه

باسلام دختر۲۰ ساله هستم نزدیک دوساله یکنفرودوس دارم اونم منو دوس داره ولی بهم میگه رفتارت بچگانست من نمیتونم با رفتاربچگانه کناربیام حالامن چکارکنم که رفتارم بچگانه نباشه خیلی دوسش دارم
    ویرایش توسط minaaaaaaa : 07-01-2020 در ساعت 02:39 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ازبین بردن رفتاربچگانه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaaaaaa نمایش پست ها
    باسلام دختر۲۰ ساله هستم نزدیک دوساله یکنفرودوس دارم اونم منو دوس داره ولی بهم میگه رفتارت بچگانست من نمیتونم با رفتاربچگانه کناربیام حالامن چکارکنم که رفتارم بچگانه نباشه خیلی دوسش دارم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . دراین باره دقت کنید هرکس رفتار و کردار خودش رو داره و ممکنه برای دیگران رضایت بخش نباشه اما مهم این هست که شما بدونید و مطمئن باشید که اخلاق و رفتار مناسبی دارین
    حالا این سوال رو باید از شما پرسید . که آیا از نظر خودتون هم اخلاق و رفتار بچگونه دارین یا خیر ؟ آیا فقط ایشون باوردارند شما رفتار بچگانه دارین یا افراد دیگه ای هم همین رو بهتون گفتن ؟
    دراین مسیر بهتره سعی کنید عواملی که باعث میشه ایشون ناراحت بشن و شمارو با رفتار های بچه گانه خطاب کنند رو حذف کنید
    گام بعدی سعی کنید به عنوان دوفرد بالغ باهم دیگه صحبت و گفت گو کنید و شما دیدگاه ایشون رو نسبت به رفتارهاتون روشن کنید
    مثلا بگین من برای عشق و علاقه خودم رو لوس میکنم
    دراین مسیر میتونید از مشاوره فردی بهره ببرین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مینا جان
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بده تا باهمب یشتر صحبت کنیم. روابط دوستی نیاز به هدف و شرایط مشخص و متناسب با هدف دارد تا بتواند سازندگی خود را حفظ کند در کنار اینکه هدف گذاری بر مبنای شناخت باشد و نه اینکه براساس تصمیمات هیجانی چون عموما در سنین وارد شدن شما به رابط نوجوان به امید اینده و با خیالپردازی زیاد یک رابطه را تجربه می کند بدون رد نظر گرفتن شرایط سنی و رشدی خود و فرد مقابل
    1. این آقا چند سال دارند؟
    2. هدفتان از این رابطه چیست؟
    3. منظور این آقا از رفتارهای بپه گانه چیست و دیدگاه خودتان در مورد این رفتارها چگونه می باشد؟
    4. معیارهایتان برای انتخاب این فرد چه ویژگی هایی هست؟
    5. منظور این آقا از اینکه نمی تواند با شما کنار بیاید چیست؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم ازتون
    ایشون ۲۵ سالشونه و هدف دوتامون ازدواجه خانواده ایشون درجریان هستند اما خانواده من نه پدرایشون درنوجوانی فوت کردند و مسئولیت زندگی روایشون برعهده داشتند الان به من میگه من ازهمون بچگی باادمای بزرگ بودم والان ی تفکربچگانه رونمیتونم تحمل کنم شرایط دیدنشونم ندارم ک بخوام رودرو صحبت کنم مثلا گاهی میگم ازفلان قضیه ناراح شدم باالان ناراحتم به این دلیل میگه چرا تو بچه ای که خودتو برااین چیزا ناراحت میکنی نمیدونم چکارکنم به سمتم کشیده شه هرچی سعی میکنم بهترشه بدتردورترمیشه ازم نزدیک دوساله باهمیم اوایل خیلی خوب بود الان یکم سردشده میگه فکرمیکردم بگذره بهترمیشی ولی نشدی من دوسش دارم خیلی هرکاری باشه میکنم که نگهش دارم بنظرمن ی فرد با درک و شعوره مرده واقعی میشه بهش تکیه کرد هیکل واخلاق خوبیم داره اما الان میگه من نمیتونم کناری کسی باشم که افکار بچگانه داره من تا حالا باهیچ کس دررابطه نبودم ایشونم اگرقبول کردم چون میخوایم ازدواج کنیم شاید چون بلدنیستم چطوررفتارکنم اینطوری شده توروخدا اگرراهی هست کمکم کنید نمیخوام ازدست بدمش چجوری به طرف خودم جذبش کنم میگه توهمه چیزی که من میخوام داری جزهمین اخلاق بچگانه چکارکنم خواهش میکنم کمکم کنید

5. کاربران زیر از minaaaaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا اگرامکانش پاسخ بدید به من متشکرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد