نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: قرض پسر از دختر

969
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44557
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قرض پسر از دختر

سلام. من مدت دوساله که به آقایی دوست هستم. ایشون از همون اول از من پول قرض میگرفتن ولی همیشه قرضشون رو بعد از مدتی پس دادن. ولی من هیچوقت نتونستم با این قضیه کنار بیام و بارها سر این موضوع باهم بحثمون شده. البته ایشون مواقعی که پول داشته هیچوقت از خرج کردن برام دریغ نکرده. من نمیدونم واقعا چقد میشه بهش اعتماد کرد؟ از طرفی این قرض گرفتنا هیچوقت تمومی نداره. از اون طرفم خوب قرضش رو همیشه پرداخت کرده و مثل خیلی از پسرا بعد از پول گرفتن فرار نکرده و رفتارش سرد نشده.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : قرض پسر از دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1363 نمایش پست ها
    سلام. من مدت دوساله که به آقایی دوست هستم. ایشون از همون اول از من پول قرض میگرفتن ولی همیشه قرضشون رو بعد از مدتی پس دادن. ولی من هیچوقت نتونستم با این قضیه کنار بیام و بارها سر این موضوع باهم بحثمون شده. البته ایشون مواقعی که پول داشته هیچوقت از خرج کردن برام دریغ نکرده. من نمیدونم واقعا چقد میشه بهش اعتماد کرد؟ از طرفی این قرض گرفتنا هیچوقت تمومی نداره. از اون طرفم خوب قرضش رو همیشه پرداخت کرده و مثل خیلی از پسرا بعد از پول گرفتن فرار نکرده و رفتارش سرد نشده.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . شما هیچ مسئولیتی درقبال شرایط مالی ایشون ندارین و اگر
    این تقاضا رو بازهم مطرح کردند قبول نکنید یا حداقل در قبال مبلغی که به شما مقروض هستند چک دریافت کنین. حتما
    دقت کنید که روابط شما باید باهدف مشخص و در چهارچوب ازدواج باشه در غیر این صورت سر درگمی دراین رابطه برای شما آسیب زا هست و تنها باعث میشه موقعیت های مناسب رو برای ازدواج از دست بدین ! درصورتی که هردوتون قصد ازدواج از این روابط دارین بهتره اقدام جدی تر داشته باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما سارا جان
    در این مسیر نیاز است که شما اگر نسبت به این موضوع دیدگاه مثبتی ندارید در احترام بیان کنید و اجباری برای دادن پول به ایشان در زمان دوستی وجود ندارد بهتر است سعی کنید بر مبنای هدفی که از این رابطه دارید و معیارهایتان برای انتخاب این فرد چه برای دوستی چه ازدواج توجه بیشتری کنید تا بتوانید تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید .
    دوسال زمان زیادی برای تصمیم گیری برای ازدواج اگر هدف ازدواج دارید و زمان مناسبی برای شناخت نسبت به یک فرد می باشد که شما براساس آن در زمان فعلی بتوانید تصمیم گیری کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42560
    تشکـر
    2,153
    تشکر شده 49 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1363 نمایش پست ها
    سلام عزیزم پول بهش نده چون این طوری اول اعتمادت را جلب میکنه بعد یه دفعه یبار پول رو برمیداره میره
    کلا بهش پول نده نگران نباش رابطم برا پلو از بین نمیره چون تاحالا چند دفعه دادی و اگرم ازبین رفت رابطه بهتر
    چون اگر فرارباشه باپول دادن تو استوار باشه همون بهتر ازهم بپاشه
    بعدشم بگو تکلیفما روشن کن میای خاستگاری یا نه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44557
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)