نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شکایت از کارفرما

2198
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2432
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شکایت از کارفرما

باسلام خسته نباشید
    من به14ماه تویه مجموعه کارکردم/بخاطرمرخصی اخراج شدم/اولشم گفتندکه کارماشامل قانون کارنمیشه/ولی به این خاطرکه من تویه شعبه دیگه بودم بازرس بیمه زیادسرمیزدبدون اینکه بدونم بیمه کردن/به هر حال حالاکه دراومدم وازش شکایت کردم میخوام بدونم بیمه بیکاری/عیدی و4ماه بیمه که نریخته میتونم چیزی ازحقموبگیرم/ضمن اینکه حقوقی که میداد400بودومن یه سری برگه های سفیدوبدون مطالعه امضامیکردم/ولی حقوق الموبه حسابم ریخته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شکایت از کارفرما

سلام دوست من.
    اگر شما بیمه بودید شامل مزایای دیگر آن نیز خواهید بود و هیچ چیز مانع از آن نخواهد شد
    این حرف که (کار ما شامل قانون کار نمیشود)حرف دروغی بوده که به شما زده شده برای بیمه نکردن و ندادن بقیه حقوق و مزایا به شما
    چون معمولا بازرسان بیمه فقط به بازرسی اماکن و کارگاه هایی میروند که شامل قانون کار میشود
    و هر نوع قرارداد کاری که زیر نظر این بازرسان باشد از مصادیق قانون کار است
    مگر اینکه شما در اون برگه ها خودتون رو به عنوان کارگر موقت یا روزمزد معرفی کرده باشید که شامل این مزایا نمیشود
    موفق باشید

3. کاربران زیر از amirali بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3462
    تشکـر
    17
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شکایت از کارفرما

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman نمایش پست ها
    باسلام خسته نباشید
    من به14ماه تویه مجموعه کارکردم/بخاطرمرخصی اخراج شدم/اولشم گفتندکه کارماشامل قانون کارنمیشه/ولی به این خاطرکه من تویه شعبه دیگه بودم بازرس بیمه زیادسرمیزدبدون اینکه بدونم بیمه کردن/به هر حال حالاکه دراومدم وازش شکایت کردم میخوام بدونم بیمه بیکاری/عیدی و4ماه بیمه که نریخته میتونم چیزی ازحقموبگیرم/ضمن اینکه حقوقی که میداد400بودومن یه سری برگه های سفیدوبدون مطالعه امضامیکردم/ولی حقوق الموبه حسابم ریخته
    سلام پیمان جان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق هستم و امیدوارم بتونم کمکت کنم
    اول اینکه گفته کارشون مشمول قانون کار نمی شه کاملاً اشتباهه
    دوم باید ببینی در اون دورانی که مشغول به کار بودی حقوق اداره کار چقدر بوده
    اما همین امضا کردن برگه ها بدون مطالعه خیلی بد شده چون درون این برگه ها چند مورد اعم از حق مسکن، بیمه،میزان حقوق دریافتی، اضافه کاری و... قید شده و شما با امضای اون کار بسیار اشتباهی کردی.
    معمولاً کارفرماها برای فرار از بیمه دادن و حقوق واقعی دست به چنین نیرنگایی میزنن
    البته اداره کار همیشه طرف کارگر بوده وهست و اگر می دونی دلایل کافی و محکمه پسندی داری، حتماً اقدام کن چون اداره کار خودش ناظر میفرسته و تحقیق می کنن و می فهمن که آیا بیمه بودین یا نه.که در غیر این صورت میتونه دلدل خوبی برای گرفتن حقت باشه.
    اینکه ثابت کنی بیمه نشدی، خیلی کمک بزرگی هست
    به امید موفقیت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)