نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نمیتونم همسرم و ببخشم

2477
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44796
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم همسرم و ببخشم

سلام شوهرم حدود چهار سال با یه دختر بود قبل از رابطه بااون مازندگی خیلی خوبی داشتیم اما تواون چهار سال کلا زندگیمون بهم ریخت خیلی باهام دعوا میکرد گاهی شبها حتی خوته نمیومد حتی اون دختر انقد پررو بود که عکس دستهای شوهرم تو دستش و واسم میفرستاد به هر حال همه چی تموم شد الان یه چندماهی میشه باهم خوبیم و شوهرم خیلی سعی میکنه باهام خوب باشه اما من اصلا باور نمیکنم هنوزم که پیج دختره رو نگاه میکنم ادعا میکنه عاشق شوهرمه خلاصه همش گیر میدم و گریه میکنم زندگی و واسه اون هم سخت کردم اما اصلا نمیتونم شوهرم و قلبن ببخشم یا کارهاش و فراموش کنم دوتا بچه دارم و زندگیمو همسرم و خیلی دوست دارم لطفا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمیتونم همسرم و ببخشم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس ناراحتی و نگرانی شما کاملا قابل درک است.
    نکته خیلی عجیب این است که چهار سال همسر شما با یک فرد دیگری در ارتباط و در حال خیانت کردن بوده است و شما هم می دانسته اید و ظاهرا ایشان هم در جریان با خبر بودن شما بوده اند اما اقدام خاصی از سوی شما رخ نداده است و این که اکنون قادر به فراموش کرد آن دوران و بخشیدن ایشان نیستید یک موضوع کاملا طبیعی است.
    خیانت از هر نوعی که باشد یک ضربه بسیار بزرگ برای رابطه و زندگی زناشویی محسوب می شود و حتما نیازمند درمان ات تا بتوانید با این اتفاق بسیار ناخوشایند و اثرات بسیار مخرب ناشی از آن و سلب اعتمادی که رخ داده است کنار بیایید و موضوع ساده ای نیست که بگویید رابطه که قطع شد همه چیز تمام می شود و انتظار داشته باشید به این سرغت همه چیز به روال عادی و طبیعی خودش و به حالت اولیه باز گردد، چرا که آن اعتماد از دست رفته و رابطه ای که آسیب دیده است نیاز به ترمیم دارد و فردی که مرتکب خیانت شده است حتما باید در یک فرایند درمانی متعهدانه و مسئولانه برای ترمیم و بازسازی اعتماد و رابطه تلاش کند.
    در غیر این صورت نگرانی شما اصل بی مورد به نظر نمی رسد چرا که امکان بازگشت وجود دارد و فردی که یک بار این کار را انجام داده و دید چیز خاصی را از دست نداده است و همواره همسرش در کنارش با هر شرایطی مانده است ممکن است دوباره دست به انجام چنین رفتاری بزند و تضمینی برای عدم تکرار آن وجود ندارد مگر این که فرایند درست آن طی شود.
    با توجه به مواردی که مطرح شد و اهمیت بسیار زیاد این موضوع در کیفیت زندگی و سلامت روان شما، توصیه می شود حتما در اسرع وقت به یک زوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا بتوانید از جلسات مشاوره و زوج درمانی در حوزه خیانت به صورت حضوری و یا غیر حضوری بهره مند شوید و توصیه ها و راه کارها . مداخلات تخصصی در این زمینه را دریافت کنید و این درمان پروتگل خاص خودش را دارد و به این سادگی نیست که بخواهید خودتان با آن کنار بیایید.
    بنابراین بهتر است خودتان را در برابر رابطه و کیفیت زندگی و سلامت روان خودتان مسئول بدانید و با دریافت کمک حرذفه ای و تخصصی در این زمینه از سوی یک فرد متخصص بتوانید در مسیر تحقق خواسته ها ونیازهایتان اقدامات موثر لازم را انجام دهید.

3. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44796
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی از لطف و راهنمایی شما ممنونم
    ویرایش توسط نهال۲۴ : 08-01-2020 در ساعت 02:24 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44796
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من سعی کردم ببخشمش چون به خاطر بچه هام نمیتونم از زندگیم بگذرم میخوام بازم بهش فرصت بدم نمیدونم کارم درسته یا نه ولی از ته قلبم هیچ وقت نمیبخشمش فقط به خودم و بچه هام یه فرصتی میدم تا اونا آسیب نبینن رفتارش یه جوری نشون میده که انگار پشیمونه ولی باور نمیکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)