نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی اعتمادی شوهرم ب من

1506
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44835
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post بی اعتمادی شوهرم ب من

سلام من خانمی۳۲ساله ام.ک بعداز۱۰سال زندگی مشترک خودم کاری کردم ک شوهرم بهم بی اعتمادشده بهش خیلی دروغ گفتم.الانم تنهامشکل مااینه ک شوهرم‌ میگه نبایدازخونه بیرون بری اونم منی ک صبح تاشب بیرون بودم فقط دنبال کارام ن خوشگذرونی.ازاین میترسه ک معتاد بشم.بامن همیشه دعوا داره ک چرا فلانن کارو نکردی مثال شستن ظرفها ک روش خیلی حساسه.من سه تابچه دارم ک خیلی شلوغن.هرچی تمیزکنم ازونطرف بهم ریزه خونه اقامم میگه خونه همیشه بایدتمیزباشه.حرف زوری کمیزنه رونمیتونم تحمل کنم بخدا ناراحتی اعصاب گرفتم اعصابم خردبشه رفتارم وحرفام اصلا دس خودم نیسه.شمابگین من چ رفتاری دوشته باشم ک زندگیم خراب نشه‌.راستی خودمم بشوهرم شک کدم ک خیانت میکنه بهم.کمکم کنین.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44588
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی اعتمادی شوهرم ب من

نقل قول نوشته اصلی توسط Hakime نمایش پست ها
    سلام من خانمی۳۲ساله ام.ک بعداز۱۰سال زندگی مشترک خودم کاری کردم ک شوهرم بهم بی اعتمادشده بهش خیلی دروغ گفتم.الانم تنهامشکل مااینه ک شوهرم‌ میگه نبایدازخونه بیرون بری اونم منی ک صبح تاشب بیرون بودم فقط دنبال کارام ن خوشگذرونی.ازاین میترسه ک معتاد بشم.بامن همیشه دعوا داره ک چرا فلانن کارو نکردی مثال شستن ظرفها ک روش خیلی حساسه.من سه تابچه دارم ک خیلی شلوغن.هرچی تمیزکنم ازونطرف بهم ریزه خونه اقامم میگه خونه همیشه بایدتمیزباشه.حرف زوری کمیزنه رونمیتونم تحمل کنم بخدا ناراحتی اعصاب گرفتم اعصابم خردبشه رفتارم وحرفام اصلا دس خودم نیسه.شمابگین من چ رفتاری دوشته باشم ک زندگیم خراب نشه‌.راستی خودمم بشوهرم شک کدم ک خیانت میکنه بهم.کمکم کنین.ممنون
    سلام نظر شخصی من اینه که در حال حاضر شما باید هر کاری رو بکنید که بطور غیر مستقیم باعث جلب اعتماد و اطمینان خاطر همسرتون بشید !
    اکثر مردها روی نظافت خونه حساس هستند چون خونه برای مردها محل امنیت و آرامش هست و برای خانم ها محل زندگی .
    اینه که اوقاتی که منزل هستن دنبال آرامش و امنیت خاطر بیشتری هستن که یه خونه شلوغ یا نا مرتب با سرو صدا و ...این حس رو بهشون نمیده و باعث میشه خلق بدشون رو به خانوم منتقل کنن.

شما هم هدف اولتون رو بزارید روی مرتب بودن خونه ، جدی گرفتن خورد و خوراک و ... و از همه مهمتر تربیت بچه هایی که این زحمت شما در منزل رو درک کنن و بهمش نریزن ، شما میبایست برای حفظ نظم و آرامش در منزل قوانینی بزارید تا هرکی هرکار دلش خواست نکنه .
    نیاز نیست با همسرتون در مورد ناراحتی هاتون به گفتگو بنشینید بلکه اول با عمل و رفتارتون این حس تغییر و تلاشتون برای آرامش زندگی رو نشون بدید اون اعتماد کم کم برمیگرده .
    وضع قوانین برای بچه ها ، رسیدگی به امورات منزل و حفظ آرامش خونه ، کم کم این حس آرامش رو به رفتار شما هم برمیگردونه .

در مراحل بعد کم کم همسرتون هم در برابر فعالیت های خارج از منزلتون کوتاه میان .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی اعتمادی شوهرم ب من

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد به نظر می رسد که اعتماد بین شما و همسرتان کاهش یافته است و این مسیر می تواند برای هردوی شما با فشار روحی زیادی همراه باشد و باعث درگیری های بین شما شود .
    بهتر است دقت داشته باشید که انجام کارهای بیرون بهتر است زمانی صورت گیرد که شما بتوانید در کنار وظایف و تعهدی که به زندگی مشترکتان دارید به هردو رسیدگی کنید و زندگی مشترکتان را تحت تاثیر قرار ندهد .
    در این مورد اجازه بدهید باهم بیشتر صحبت کنیم تا نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.
    1. هریک از شما چندسال دارید؟
    2. به چه دلیل شما تایم های زیادی را بیرون از منزل هستید شاغل می باشید؟
    3. دلیل بی اعتمادی شوهرتان به شما چیست و به چه دلیل فکر می کنند شما معتاد می شوید ؟
    4. دلیل شک شما به همسرتان براساس چه مدارکی می باشد؟
    5. باهم در مورد این اختلافات صحبت کرده اید و سبک صحبت کردن شما و واکنش هریک از شما چگونه می باشد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)