نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت مامان به بابا

7746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مامان به بابا

سلام خوبین بنده فائزه هستم و 17 سالمه بنده خیلی درگیری ذهنی دارم فهمیدم مامانم به بابام خیانت میکنه هیچکسو ندارم بهش بگم راهنماییم کنه تصمیم گرفتم خانوادمو ترک کنم برم دانشگاه چون واقعا نمیتونم توی این شرایط زندگی کنم ما بلوچیم ینی بابام بلوچه و هیچ وقت اگه بفهمه با این قضیه کنار نمیاد و نمیدونم چه بلایی سر مامانم میاد تازه اون مرده که مامانم باهاشه پسر عمه ی بابامه و اینکه اصلا فکرشم نمیکردم این اتفاق برای من بیوفته من نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنین😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت مامان به بابا

نقل قول نوشته اصلی توسط فائزه ام نمایش پست ها
    سلام خوبین بنده فائزه هستم و 17 سالمه بنده خیلی درگیری ذهنی دارم فهمیدم مامانم به بابام خیانت میکنه هیچکسو ندارم بهش بگم راهنماییم کنه تصمیم گرفتم خانوادمو ترک کنم برم دانشگاه چون واقعا نمیتونم توی این شرایط زندگی کنم ما بلوچیم ینی بابام بلوچه و هیچ وقت اگه بفهمه با این قضیه کنار نمیاد و نمیدونم چه بلایی سر مامانم میاد تازه اون مرده که مامانم باهاشه پسر عمه ی بابامه و اینکه اصلا فکرشم نمیکردم این اتفاق برای من بیوفته من نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنین������
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    آیا از خیانت مادرتون مطمن هستین ؟
    فائزه خانم باید اینو درنظر داشته باشین به طور کلی پدر و مادر شما به عنوان دوفرد بالغ باید خودشون مشکلاتشون رو حل کنن ونیازی به مداخله شما نیست
    و درمورد خیانت باید چند فاکتور و سوال رو مد نظر قرار داد مثالا اینکه پدر شما نیاز های عاطفی ، جنسی و...مادرت رو تامین میکنه یاخیر و چندین سوال و فاکتور دیگه باید کنار هم قرار بگیره و توسط زوج درمانگر بررسی بشه تا پدر و مادرت رو برای حل مشکلات شون یاری کنیم
    شما باید برای رشد فردی خود تون درتلاش باشین تا بتونید درزمینه تحصیل و ملزومات فردی پیشرفت لازم رو داشته باشی و رفتن از شهر برای تحصیل رو به زمان خودش بسپارید

درحال حاضر میتونید اگر به خیانت مادرتون اطمینان دارین درزمانی که اطمینان دارین پدرتون به منزل نمیاد و پدرتون منزل نیست فارغ از کلمات بی ادبانه و رفتار زشت و دعوا با مادرت صحبت کنی و به ایشون بگین که درجریان موضوع هستین
    و بدون توهین و تحدید از مادرت بخوای با کناره گیری از رابطش
    به بهود وضعیت روحی شما کمک کنه

از تحدید کردن مادرت یا اون آقا و توهین و خشونت بشدت پرهیز کن که موجب ازهم گسیختگی روابط و بد تر شدن اوضاع میشه
    ویرایش توسط Saltanat : 09-22-2020 در ساعت 07:46 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله مطمئنم با چشمای خودم دیدم تقریبا هر روز باهم صحبت میکنن اون مرده زنو بچه ام داره بابا از نظر عاطفی زیاد با مامانم خوب نیست کلن از اول نبودن ولی بازم این درست نیست که بره خیانت کنه اگه بابام بفهمه خیلی بد میشه حتی شاید بخواد بلایی سر اون مرده یا مامان خودم بیاره من اصلا نمیتونم دیگه مامانمو مثل سابق دوست داشتع باشم اون همه مارو به خاطر اون مرده ول کرده تازه زنه اون مرده الان حاملس مامانم وقتی فهمید زن مرده حاملش رفت کلی به مرده فوش داد مردم گفت من زنمو دوس ندارم هر روز دعواییم اون مرده ازش متنفرم داره زندگیه منو خراب میکنه خودمم درگیر کنکورم میترسم قبول نشم حتی دلم خودکشی میخواد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    آیا از خیانت مادرتون مطمن هستین ؟
    فائزه خانم باید اینو درنظر داشته باشین به طور کلی پدر و مادر شما به عنوان دوفرد بالغ باید خودشون مشکلاتشون رو حل کنن ونیازی به مداخله شما نیست
    و درمورد خیانت باید چند فاکتور و سوال رو مد نظر قرار داد مثالا اینکه پدر شما نیاز های عاطفی ، جنسی و...مادرت رو تامین میکنه یاخیر و چندین سوال و فاکتور دیگه باید کنار هم قرار بگیره و توسط زوج درمانگر بررسی بشه تا پدر و مادرت رو برای حل مشکلات شون یاری کنیم
    شما باید برای رشد فردی خود تون درتلاش باشین تا بتونید درزمینه تحصیل و ملزومات فردی پیشرفت لازم رو داشته باشی و رفتن از شهر برای تحصیل رو به زمان خودش بسپارید

درحال حاضر میتونید اگر به خیانت مادرتون اطمینان دارین درزمانی که اطمینان دارین پدرتون به منزل نمیاد و پدرتون منزل نیست فارغ از کلمات بی ادبانه و رفتار زشت و دعوا با مادرت صحبت کنی و به ایشون بگین که درجریان موضوع هستین
    و بدون توهین و تحدید از مادرت بخوای با کناره گیری از رابطش
    به بهود وضعیت روحی شما کمک کنه

از تحدید کردن مادرت یا اون آقا و توهین و خشونت بشدت پرهیز کن که موجب ازهم گسیختگی روابط و بد تر شدن اوضاع میشه

بله مطمئنم با چشمای خودم دیدم تقریبا هر روز باهم صحبت میکنن اون مرده زنو بچه ام داره بابا از نظر عاطفی زیاد با مامانم خوب نیست کلن از اول نبودن ولی بازم این درست نیست که بره خیانت کنه اگه بابام بفهمه خیلی بد میشه حتی شاید بخواد بلایی سر اون مرده یا مامان خودم بیاره من اصلا نمیتونم دیگه مامانمو مثل سابق دوست داشتع باشم اون همه مارو به خاطر اون مرده ول کرده تازه زنه اون مرده الان حاملس مامانم وقتی فهمید زن مرده حاملش رفت کلی به مرده فوش داد مردم گفت من زنمو دوس ندارم هر روز دعواییم اون مرده ازش متنفرم داره زندگیه منو خراب میکنه خودمم درگیر کنکورم میترسم قبول نشم حتی دلم خودکشی میخواد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد