نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تادادنزنم بحرفم نمیکنن

2437
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تادادنزنم بحرفم نمیکنن

سلام، من مادر دوتا پسرم ک یکی اردیبهشت ۹۴ب دنیا اومدو اون یکی تیر۹۶،دیگه ‌‌واقعا موندم ن برام سری مونده و ن گلویی، همش باید داد بزنم جیغ بکشم تا بحرفم کنن خیلی شر هستن، تورو خدا ی راه حل جلوم بزارین خستم کردن، یعنی دیگه توان بدنی ندارم از صبح تاشب دارم کارمیکنم و دوروبر خونه رو جمع میکنم همش باید بگم نکن بشین.....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45271
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تادادنزنم بحرفم نمیکنن

سلام میتونید با بچه هاتون اروم رفتار کنید تا اون ها هم اروم باشن

3. کاربران زیر از زکریا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تادادنزنم بحرفم نمیکنن

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم داشتن دو کودک 3 و 5 ساله می تواند برای شما با مشکلات زیادی همراه باشد چون هردوی انها در سنی قرار دارند که رفتارهای حرکتی زیادی دارند و ممکن است به تایم بیشتری برای مراقبت نیاز داشته باشند .
    در این مسیر دقت داشته باشید که داد زدن شما و یا تنبیه بدنی انها تنها باعث می شود که شما احساس ناخوشایند بیشتری را تجربه کنید در کنار اینکه تغییرات نیز داوام زیادی در این موراد وجود ندارد و همانطور که مشاهده می کنید این رفتارها تکرار می شود و حتی داد زدن و تنبیه شما نیز به مرور عادی سازی می شود .
    سعی کنید که در این مسیر تایمی را برای بازی های بیرون از منزل مانند پارک بردن استفاده کنید و در کنار آن سعی کنید که وسایل اضافی را خارج کنید و محیط مشخصی را برای بازی به آنها بدهید که انها در اتاق خودشان می توانند بازی کنند و در این مسیر نیز هرچند کودکان شما کودک هستند اما به وسیله بازی آنها را تشویق به جمع کردن وسایل خود کنید مثلا بیان کنید خب بچه ها بیاید یک بازی اگر بتونید در تیام مشخصی مثلا تا من تا 1000 بشمارم شما این وسایل را جمع کنید و سرجای خودش قرار بدهید می تونیم باهم یک بستنی بخوریم .
    سعی کنید که با قصه ها رفتارهای درست را به انها آموزش بدهید سعی کنید که رابطه ارتباطی بهتری را ایجاد کنید تا بتوانید هم خودتان شرایط بهتری را تجربه کنید هم اینکه آنها بتوانند از مسیر بهتری آموزش های لازم را ببینند.

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد