نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج با تک فرزند

836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9703
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با تک فرزند

سلام خسته نباشید من خواستگاری دارم تک فرزنده. خودم تک فرزند نیستم دو تا برادر دارم . دوستام گفتند ایشون پسر خوبی است همش دارم تحقیق می کنم فقط یه سوال ازدواج با تک فرزند خوبه یا نه؟؟؟ پدر و مادرم میگن باید خواهر یا برادر شوهر داشته باشید لطفا راهنمایی ام کنید فقط سطح مالی خانواده شون پایین است پدرش خیاط و مادرش خانه دار است و خونه شون در خیابان پیروزی و سطح خانواده مون خوب و متوسط است خونه مون به اسم پدرم است پدرم بازنشسته است

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ازدواج با تک فرزند

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1234 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من خواستگاری دارم تک فرزنده. خودم تک فرزند نیستم دو تا برادر دارم . دوستام گفتند ایشون پسر خوبی است همش دارم تحقیق می کنم فقط یه سوال ازدواج با تک فرزند خوبه یا نه؟؟؟ پدر و مادرم میگن باید خواهر یا برادر شوهر داشته باشید لطفا راهنمایی ام کنید فقط سطح مالی خانواده شون پایین است پدرش خیاط و مادرش خانه دار است و خونه شون در خیابان پیروزی و سطح خانواده مون خوب و متوسط است خونه مون به اسم پدرم است پدرم بازنشسته است
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    متوجه هستم که دیدگاه دیگران برای شما باعث فشار و سختی درتصمیم گیری میشه اما باید توجه داشته باشین دیگران از جمله پدر و مادر تنها براساس دیدگاه و تجربیات شخصی ابراز نظر میکنند درحالی که موضوع ازدواج باید بر مبنای تحقیق از محل کار دوستان و آشنایان فرد و شناخت کافی از علایق و بینش یکدیگر انجام بشه
    در باره این موضوع بهتره با مشاوره پیش از ازدواج و شناخت کافی از یکدیگر و همچنین با توجه به استاندارد های شما برای ازدواج ( استاندارد ها = وضعیت مالی فرد و میزان تحصیلات و ....) تصمیم گیری کنید
    بهتره با شناخت کافی از انتظارات خودتون از هر فردی که میخواین در آینده باهاش مزدوج بشین و همین طور شناخت از وضعیت اقتصادی ، اجتماعی و رفاهی ایشون و مشاوره قبل از ازدواج
    تصمیم مطمئن بگیرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد