نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حالم خوب نیست

8444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حالم خوب نیست

۴۳ روز شده که شخصی که دوسش دارم ترکم کرده
    دارم حس میکنم که کاملا افسرده شدم و حالم خوب نیس مدام گریه میکنم با کوچکترین اتفاقی یادش میفتم و شدیدا حالم بد میشه استرسی که داشتم کم تر شده ولی اصن حالم خوب نیست واقعا دارم دیوانه میشم ، بدتر از یهویی رفتنش اینه که کسی که مدعی بود عاشق هست الان حالش کاملا خوبه و منو نادیده میگیره و داره به زندگیش ادامه میده و من نمیتونم هیچ چیزو پیش ببرم دلم میخواد از این شرایط بیام بیرون حس میکنم باید برم پیش روانپزشک ولی خب مادرم اجازه نمیده میگه اگر هم میخوای به روانشناس مراجعه کن نمیدونم چیکار کنم
    همه میگن میگذره عادی میشه عادت میکنی ولی امروز از ساعت ۶ صبح دارم گریه میکنم خیلی بیچاره شدم ببخشید زیاد طولانی شد ولی اگر نظری دارید خواهش میکنم بگید من بین زمین و آسمون معلقم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : حالم خوب نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط iamkiana نمایش پست ها
    ۴۳ روز شده که شخصی که دوسش دارم ترکم کرده
    دارم حس میکنم که کاملا افسرده شدم و حالم خوب نیس مدام گریه میکنم با کوچکترین اتفاقی یادش میفتم و شدیدا حالم بد میشه استرسی که داشتم کم تر شده ولی اصن حالم خوب نیست واقعا دارم دیوانه میشم ، بدتر از یهویی رفتنش اینه که کسی که مدعی بود عاشق هست الان حالش کاملا خوبه و منو نادیده میگیره و داره به زندگیش ادامه میده و من نمیتونم هیچ چیزو پیش ببرم دلم میخواد از این شرایط بیام بیرون حس میکنم باید برم پیش روانپزشک ولی خب مادرم اجازه نمیده میگه اگر هم میخوای به روانشناس مراجعه کن نمیدونم چیکار کنم
    همه میگن میگذره عادی میشه عادت میکنی ولی امروز از ساعت ۶ صبح دارم گریه میکنم خیلی بیچاره شدم ببخشید زیاد طولانی شد ولی اگر نظری دارید خواهش میکنم بگید من بین زمین و آسمون معلقم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز . دقت داشته باشین دوست داشتن و عشق نیاز به سازندگی و تفاهم و حمایت و علاقه دوطرفه داره و اگر شما بخواین برای بدست اوردن یک رابطه از سایر علایق و امتیاز هاتون بگذرید مثل تحصیل و ..... و همه تمرکز خودت رو معطوف به این رابطه کنی این موضوع وابستگی زیادی برات میاره و باعث میشه که شما با پوچی زیاد روبرو بشی و مرحله رسیدن به پذیرش برای شما خیلی دشوار میشه

با توجه به شرایط روحی و عملکردی که در مورد خودت بیان میکنی به نظر میاد هنوز مراحل اولیه پذیرش هستی و این مسیر با شرایط روحی سختی هستش بهتره در این مسیر یک دوره مشاوره روانشناسی داشته باشی تا بهت کمک بشه و از مرحله پذیرش عبور کنی و بتونی در کنار احترام به احساساتت نسبت به اون آقا داری بتونی مسیر رشدی خودت رو طی کنی.
    نیاز هست شما واقعیت های زندگی رو مشاهده کنی و سعی کنین که برای ادامه مسیر زندگی از توانمندی های خودت استفاده کنی و نتیجه خوبی بگیری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که اتمام یک رابطه می تواند برای شما احساسات ناخوشایندی را ایجاد کند و احساس غم و اندوه و حتی ترس از آینده را نیز تجربه کنید اما موضوع مهم این است که شما در کنار احترام به احساسات دوست داشتن خودتان واقعیت بیرونی را نیز مد نظر قرار بدهید اینکه در زمان فعلی به دلایلی که نیاز به بررسی دارد این رابطه برای هردوی شما تمام شده است و با دادن فرصت به خودتان می توانید به مرحله پذیرش وارد شوید .
    در این مسیر بله بهتر است شما به روانشناس مراجعه داشته باشید تا به شما کمک شود تا به مرحله پذیرش وارد شوید و بتوانید شرایط رشدی خود را بهتر طی کنید .
    در این مسیر افکار و احساساتی که شما دارید از اهمیت زیادی برخودار می باشد و با تجویز دارو این موارد تغییری نمی کند و تنها با دارو می توان شرایط روحی شما رد سطح نرمالی قرار داد اما برای اینکه بتوانید در این مشکل شرایط بهتری را تجربه کنید بهتر است در اول با روانشناس صحبت کنید و جلسات خود را طی کنید در این حالت اگر شما نیاز به مصرف دارو داشته باشید حتما همکاران ما شما را به روان پزشک نیز ارجاع خواهند داد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45387
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    بهتره ارتباطتو با خدا خیلی بیشتر از قبل کنی، تا بتونی آرامش قلبیتو بدست بیاری.
    خدا خودش همه چی رو درست میکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)