نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

1495
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41002
    تشکـر
    12
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

سلام.
    من بر حسب یه اشتباه، دوسال پیش با یه دختر وارد دوستی شدم، از طریق مجازی که فقط مجازی بوده تا الان و راستش خیلی هم وابسته هم شدیم، ولی رفته رفته بیشتر متوجه شدم که اشتباهه و باید تموم شه، چون سرانجامی نداره..

من خواستم بهش بفهمونم که باید تموم شه و به صلاح نیست ولی همش از خودکشی و ادامه ندادن زندگیش میگه در صورت تموم شدن رابطه، و این باعث شده تو یه دوراهی خیلی سخت قرار بگیرم..

چون نمیخوام آسیبی بهش برسه... و از یه طرف هم اگه ادامه پیدا کنه بعدا سخت تر میشه جدا شدنمون..

چن روزه، شب و روز ندارم...

فقط لطفا سرزنشم نکنین، چون به حدکافی خودم سرزنش کردم خودم رو..

منتظر خوندن تجربه ها یا راهنمایی هاتون هستم ممنون...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط A boy نمایش پست ها
    سلام.
    من بر حسب یه اشتباه، دوسال پیش با یه دختر وارد دوستی شدم، از طریق مجازی که فقط مجازی بوده تا الان و راستش خیلی هم وابسته هم شدیم، ولی رفته رفته بیشتر متوجه شدم که اشتباهه و باید تموم شه، چون سرانجامی نداره..

من خواستم بهش بفهمونم که باید تموم شه و به صلاح نیست ولی همش از خودکشی و ادامه ندادن زندگیش میگه در صورت تموم شدن رابطه، و این باعث شده تو یه دوراهی خیلی سخت قرار بگیرم..

چون نمیخوام آسیبی بهش برسه... و از یه طرف هم اگه ادامه پیدا کنه بعدا سخت تر میشه جدا شدنمون..

چن روزه، شب و روز ندارم...

فقط لطفا سرزنشم نکنین، چون به حدکافی خودم سرزنش کردم خودم رو..

منتظر خوندن تجربه ها یا راهنمایی هاتون هستم ممنون...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    قصد شما دوتن از ایجاد این رابطه از اول تنها به صرف دوستی بود یا قرار بود باهم ازدواج کنید و ...؟
    ببینید پذیرش هرموضوع و اتفاقی زمانی رخ میده که فرد شرایط پیش اومده در اون موضوع رو بپذیره و پذیرش معمولا برای ناگواری ها به کار میره مثل پذیرش تمام شدن یک رابطه یا مضر بودن ادامه اون رابطه ، شما پذیرش و بینش لازم رو دارید اما این خانم خیر
    بنا براین به شما پیشنهاد میکنم ابتدا درصورتی که قصد شما ازدواج بوده سعی کنید آشنایی تون رو با اتفاق خانواده ها جهت شناخت تکمیلی به خارج از محازی بکشید چون امکان اینکه شما هم به خاطر سردرگمی یا کلافگی از نامعلوم بودن رابطه قصد پایان دادنش رو داشته باشید هست .
    اما اگر از اول هدف از این رابطه تنها نوعی دوستی بوده به شما پیشنهاد میکنم رابطه رو تمام کنید اما یک دفعه نه
    سعی کنید روابط مجازیتون رو کم تر کنین و بهانه هایی پیش بکشید که از نظر ایشون مشخص باشه بهانس چون اگر بهانه های درو غین واضح پیش نکشید به خاطر نگرش مثبتی که در افراد وابسته ، نسبت به شخص مورد نظرشون وجود داره حرفاتون رو قبول میکنه و اون سردی که باید به وجود بیاد نمیاد این روند ممکن دو سه ماه حتی طول بکشه
    و بعد درگام بعدی بیشتر وقت ها درمورد علت هایی که ازنظر شما ادامه رابطه به خاطرش درست نیست رو مطرح کنید این باعث میشه رویا ها و خیالات ذهنیش به واسطه واقعیت ترک برداره و قدرت تعقل بیشتر از احساسات فعال بشه
    درنهایت خودتون متوجه میشین چه زمانی مناسب ار هست و اون زمان رو برای زمان پایان رابطه اعلام کنید
    درمورد این دختر خانم بهتره وارد پروسه مشاوره با روانشناس بشن تا به علت وابستگی ایشون مداخلات لازم انجام بشه و درصورت لزوم مشاوره پیش شناختی داشته باشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)