نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نمیتونم بااخلاق شوهرم کنار بیام

1483
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45769
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیتونم بااخلاق شوهرم کنار بیام

سلام مارال هستم 3 ساله با پسر عموم ازدواج کردم و یک پسر 2 ساله دارم. اخلاق شوهرم خیلی بده خود شیفته اس مغرور و کیینه ای . همشه بام قهره اعتقاد داره وقتی موضوعی رو ب من بگه براش افت داره از مردونگیش کم میشه . خیلی تودار هستن . من هیچی از زندگیم نمیدونم . واقعا حتی نمیدونم حقوقش چقده و کی حقوق میگیره یا کجا میره و کی میاد . جایی خوابش جدا کرده . وقتی میره بیرون من اجاره ندارم بهش زنگ بزنم . اگه دوروز خونه نیاد زنگ نمیزنه حالمون بپرسه. رفتارش فقط با من اینطوریه خیلی باخانوادش خوبه بخصوص خواهراش خیلی هواشون داره ولی من انگار ن انگار شریک زندگیشم . بدترین چیزی ک حالم ب هم میزنه اینکه قهره و اصلا بم محل نمیده ولی وقتی میخواد رابطه بام انجام میده و میره خیلی اعتراض کردم . بهش گفتم من رن خیابونی نیستم .نمیخوام فقط برای رفع نیازت نزدیکم بشی یا کامل قهر باش یا اصلا قهر نکن . واقعا نمیدونم چیکار کنم با خانواده هام حرف زدم ولی نتونستن کاری برام انجام بدن چون خرف هیچکی رو قبول نمیکنه چند بار قهر کردم رفتم . حتی برا طلاق دادگاه هم رفتیم ولی پشیمون شدیم الانم واقعا دارم فکر میکنم ازش جدا بشم این اخلاقش همیشگیه و درس بشو نیس . هروقت نشستم باش حرف زدم میگه تقصییر خودته اخه من چیکارش کردم درسته باهاش دعوا میکتم غر میزنم ولی اگه اون این رفتارا رو نداشت مگه من دیوونه ام تا بخوام الکی دعوا راه بندارم . توروخدا بگین چیکار کنم من نمیتونم از پسرم دل بکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45788
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیتونم بااخلاق شوهرم کنار بیام

خواستم بگم الان مشکل حل شد. خوشبختانه دیگه دوستی ای دیگه در بین نیست و در این بین یه چیزی برام روشن شد و اون شعار دادن های تو بود. خیلی هم عالی. من اشتباهات تو رو بخشیدم و تو هم امیدوارم برات همینطور باشه. به نظرم ما مسوول بهتر کردن زندگی هیچ کسی نیستیم در "این محیط"و برای من هم دیگه اهمیتی نداره. یعنی واقعاا دیگه نداره صفر مطلق.
    امیدوارم که هر کدوم بتونیم به اندازه ای که لایق هستیم موفق باشیم. امیدوارم هیچ وقت هیچ جا اثری از هم دیگه نبینیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)