نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: خدایااااا کم اوردم . اگ وجووود داری ببین منو....

1270
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

خدایااااا کم اوردم . اگ وجووود داری ببین منو....

دیگههههه کم اوردم . روزی هزاربااااار داره دلم میشکنه

متنفرررررررم از اسم مادر متنفرررررم از مامانم ک هیییییچ‌وقت مادری نکرد .
    همیشه ازش توهین شنیدم همیشه ازش فهش شنیدم.
    کاری کرد ک هیچ کس دوسم نداره

از بس جلو همه فهشم داد همه ازم متنفر شدن ..

خدااااا خسته شدم . کم اوردم تو این زندگی .

چرا با کوچیک ترین اتفاقا حتی سر یه لقمه نون خوردن باید این همههههه فهش بشنوم خدااااا

ملت حتی سر دشمنشون هم این بلاهارو نمیارن .. اینم خانواده هست من داررررررم ...

چقد غصه بخوررررم .

چقد صدات بزنم

چرا بزنن تو سرم ک همه شوهر کردن تو ترشیدی

چقد بزنن تو سرم ک تو زشتییییی . ک تو بد هیکلی

خدا من بارها تو ایینه خودمو نگاه کردم چرا عیبی نمیبینم رو خودم؟!!
    چرا انقدر تو چش خانوادم زشتم

اخه منکه زندانیشونم کی منو دیده ک بیاد خواستگاریم؟؟؟

لعنتتتتت ب این زندگی .
    خدا ۲۰ سال ازت عمر گرفتم ولی ۲۰ ساااااال زجر کشیدم .
    ۲۰ ساااال توهین شنفتم . از بچگی تا الان همه چیو گذاشتن رو دلم

لعنتتتت ب رسانه ایرانی ک هرچیزیو نشون ک الان هر سااااعت تهدیدم کنن ب اینکه سرمو میبرن .

لعنتتتت ب این زندگی ک خودکشی هم بلد نیستم

اخه چرااااا من ؟؟

میگن کار بد نکن میری جهنم .
    خداااا یعنی الان من تو بهشتم؟؟؟؟؟ جهنمت دیکه چیه پس😔😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : خدایااااا کم اوردم . اگ وجووود داری ببین منو....

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها

خداااا یعنی الان من تو بهشتم؟؟؟؟؟ جهنمت دیکه چیه پس
    وقتی میدونی رفتارای مادرت با هدف آزار تو هست، باید احساست بهش عوض بشه.
    احساست رو نسبت به رفتارهاش تقلیل بده، برای نمونه کمتر عصبانی یا ناراحت شو چون هدفش همینه.

بی تفاوت شو. خوب و بدش برات مهم نباشه هرچی میگه بگه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنهای تنها نمایش پست ها
    وقتی میدونی رفتارای مادرت با هدف آزار تو هست، باید احساست بهش عوض بشه.
    احساست رو نسبت به رفتارهاش تقلیل بده، برای نمونه کمتر عصبانی یا ناراحت شو چون هدفش همینه.

بی تفاوت شو. خوب و بدش برات مهم نباشه هرچی میگه بگه.

مشکل اینه ک هیچ کس درکم نمیکنه . حتی کاربرای این سایتم نمیفهمن من دارم چی میکشم !

تاپیک میزنی خالی بشی . ولیییی هیچ فایده ای نداره . چون هیچ کس نمیفهمه این تاپیکو با چه غمای زدی . چجوری با گریه تایپ کردی .
    مرسی از جوابتون چشم عصبی نمیشم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

مشکل اینه ک هیچ کس درکم نمیکنه . حتی کاربرای این سایتم نمیفهمن من دارم چی میکشم !

تاپیک میزنی خالی بشی . ولیییی هیچ فایده ای نداره . چون هیچ کس نمیفهمه این تاپیکو با چه غمای زدی . چجوری با گریه تایپ کردی .
    مرسی از جوابتون چشم عصبی نمیشم
    هرچند کسی نمیتونه ناراحتی و فشار و مشکلات شمارو به اندازه خودتون احساس کنه، ولی اینجوری هم نیست که هیچ کس نفهمه
    قابل فهمه و کم و بیش همه ما تجربه دوره های دشواری رو داریم و حتی فکر به خودکشی.
    ولی تهش بالاخره این دوران رو پشت سر گذاشتیم و خوشحالیم که اشتباهی مثل خودکشی نکردیم.

گاهی باید یه هدف مثل در خوندن انتخاب کنی و تمام ذهن و فکر و تلاش و ... رو متمرکز کنی روش.

در کل باید بدونی تا وقتی که فکر و احساست همینی بمونه که الان هست، چیزی عوض نمیشه.

5. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

ببینید دوست عزیز
    احساسات شما تابع طرز فکرتونه. کافیه فکر کنی مثلا آمپول زدن درد وحشتناکی داره، در این صورت درد وحشتناکی هم تجربه میکنی
    کافیه فکر کنی آدم به درد نخوری هستید، در این صورت کاملا یه آدم به درد نخور میشی
    کافیه فکر کنی دنیا جای بدیه، در این صورت برات بدترین جا میشه

برای همین باید معنایی که برای چیزای مختلف انتخاب کردی رو مرور کنی و اشتباه هارو اصلاح کنید.
    برای نمونه وقتی میدونی مادرت رفتارش اینجوریه، دیگه نباید از حرفاش منفجر بشی. عوضش باید به دید یه آدم نامهربان و آزارگر بهش نگاه کنی و برات مهم نباشه چی میگه
    اینجوری میتونی احساسات بدت رو تعدیل کنی.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

چرا با کوچیک ترین اتفاقا حتی سر یه لقمه نون خوردن باید این همههههه فهش بشنوم خدااااا

چقد غصه بخوررررم .

چقد صدات بزنم

لعنتتتتت ب این زندگی .

لعنتتتت ب رسانه ایرانی ک هرچیزیو نشون ک الان هر سااااعت تهدیدم کنن ب اینکه سرمو میبرن .

اخه چرااااا من ؟؟

خداااا یعنی الان من تو بهشتم؟؟؟؟؟ جهنمت دیکه چیه پس😔😢
    دختر توترشیدی؟؟؟؟؟ تو هنوز اول شکفتنته...
    ببین یه خاله ای فامیلی چیزی نداری بهشون بگی مشکلتو؟ صبر کن. یه شغل خونگی درست کن مثل گلدوزی و خیاطی و بافتنی و ....اگه بلد نیستی از نت یاد بگیر حداقل برای دل خودت حتی اگه کسی نخره...
    خیلی ناراحت شدم بحث خودکشی دیدم...اون خدایی که تو رو آفریده از آفرینشت یه هدف داشته...
    اون هدف رو پیداش کن.ببین مهم نیس چقدر شکست بخوری تو این راه یا چقدر حرف بشنوی مهم اینه که تو سعی خودتو بکنی.
    تو موجود ارزشمند خدایی.مگه خودت به خودت جون دادی که بخوای بگیری؟
    درسته که من ندیدمت ولی میتونم حدس بزنم چقدر زیبایی...آخه مگه میشه که یه دختر زیبا نباشه ولی روحیه اش اینقدر لطیف باشه؟این زیبایی درونت نشان از یه زیبایی بیرون میده.
    به مادرت توجه نکن. دختر تو همه چی تمومی!

8. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

ببینید دوست عزیز
    احساسات شما تابع طرز فکرتونه. کافیه فکر کنی مثلا آمپول زدن درد وحشتناکی داره، در این صورت درد وحشتناکی هم تجربه میکنی
    کافیه فکر کنی آدم به درد نخوری هستید، در این صورت کاملا یه آدم به درد نخور میشی
    کافیه فکر کنی دنیا جای بدیه، در این صورت برات بدترین جا میشه

برای همین باید معنایی که برای چیزای مختلف انتخاب کردی رو مرور کنی و اشتباه هارو اصلاح کنید.
    برای نمونه وقتی میدونی مادرت رفتارش اینجوریه، دیگه نباید از حرفاش منفجر بشی. عوضش باید به دید یه آدم نامهربان و آزارگر بهش نگاه کنی و برات مهم نباشه چی میگه
    اینجوری میتونی احساسات بدت رو تعدیل کنی.

متوجه هستی ک‌اطرافیان بیشترین تاثیرو دارن؟؟؟؟

تو خودت یه هفته بکوب فقط تو خونه باش شبانه روز فقط تو یه اتاق حتی هوا خوری هم نداشته باشی حالا من نمیگم از اول عمرت زندانی باشی یه هفته فقط بعد تو این یه هفته از برادر توهین بشنوی از پدر توهین بشنوی از مادر توهین بشنوی . ک من از اول عمرم شنیدم .منفجررر نمیشییی .
    جو خونه جوری هست ک از صبح تا شب پاچه میگیرن تو این بازار شام میشه درس خوندن؟؟؟؟؟ مگه یه دختر چقد صبر و تحمل داره؟؟؟؟
    مگه ادم چقد میتونه مخل نده؟؟؟
    میفهمیی ک دخترا کلا روحیاتشون با پسر فرق داره؟؟؟؟ میدونی دختر توجهدمیخواد ن فهش؟؟؟؟؟ بیخی ترو خدا .
    اخرش فوقش یا اونا منو میکشن یا من رگ خودمو میزنم

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    دختر توترشیدی؟؟؟؟؟ تو هنوز اول شکفتنته...
    ببین یه خاله ای فامیلی چیزی نداری بهشون بگی مشکلتو؟ صبر کن. یه شغل خونگی درست کن مثل گلدوزی و خیاطی و بافتنی و ....اگه بلد نیستی از نت یاد بگیر حداقل برای دل خودت حتی اگه کسی نخره...
    خیلی ناراحت شدم بحث خودکشی دیدم...اون خدایی که تو رو آفریده از آفرینشت یه هدف داشته...
    اون هدف رو پیداش کن.ببین مهم نیس چقدر شکست بخوری تو این راه یا چقدر حرف بشنوی مهم اینه که تو سعی خودتو بکنی.
    تو موجود ارزشمند خدایی.مگه خودت به خودت جون دادی که بخوای بگیری؟
    درسته که من ندیدمت ولی میتونم حدس بزنم چقدر زیبایی...آخه مگه میشه که یه دختر زیبا نباشه ولی روحیه اش اینقدر لطیف باشه؟این زیبایی درونت نشان از یه زیبایی بیرون میده.
    به مادرت توجه نکن. دختر تو همه چی تمومی!

هیچی ندارم ک بتونم خودمو سرگرم کنم هیییچ امکاناتی . اینترنت هم هزارتا فیلم بگیرم بدون وسیله هیچ غلطییی نمیتونم بکنم . فامیل هم اینا افضل شدن رو سرم اجازه دخالت ب هیچ‌کس نمیدن بعدم برم ب خاله بگم چی؟؟؟
    بگم خواهرت بهم میگه ترشیده ؟؟ وقتی جلو همون خاله هم برام ابرو نزاشت ؟؟؟ جلو هر کسو ناکسی منو کوچیک کردن منو تو چش همه بد کردن چجوری کسی میاد منو بگیره با وجود این مادر؟؟؟ بخدا امشب یه لحظه خواستم رگمو بزنم ولی ترسیدم از اینکه نمیرم و زندگیم جهنم تر بشه

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

هیچی ندارم ک بتونم خودمو سرگرم کنم هیییچ امکاناتی . اینترنت هم هزارتا فیلم بگیرم بدون وسیله هیچ غلطییی نمیتونم بکنم . فامیل هم اینا افضل شدن رو سرم اجازه دخالت ب هیچ‌کس نمیدن بعدم برم ب خاله بگم چی؟؟؟
    بگم خواهرت بهم میگه ترشیده ؟؟ وقتی جلو همون خاله هم برام ابرو نزاشت ؟؟؟ جلو هر کسو ناکسی منو کوچیک کردن منو تو چش همه بد کردن چجوری کسی میاد منو بگیره با وجود این مادر؟؟؟ بخدا امشب یه لحظه خواستم رگمو بزنم ولی ترسیدم از اینکه نمیرم و زندگیم جهنم تر بشه
    امکانش هست که گوشیتو بدی مادرت؟ اگه امکانش هست که یه کم صحبت کنیم شاید مشکلی هست؟

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

امکانش هست که گوشیتو بدی مادرت؟ اگه امکانش هست که یه کم صحبت کنیم شاید مشکلی هست؟
    البته الان دیر وقته....فردا صبح میتونی گوشیتو بدی به مادرت؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

مادرم یه ادم بی فرهنگ . کم شعور بی سواد هست . اگ شعور این چیزا داشت این همه زجرم نمیداد

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

متوجه هستی ک‌اطرافیان بیشترین تاثیرو دارن؟؟؟؟

تو خودت یه هفته بکوب فقط تو خونه باش شبانه روز فقط تو یه اتاق حتی هوا خوری هم نداشته باشی حالا من نمیگم از اول عمرت زندانی باشی یه هفته فقط بعد تو این یه هفته از برادر توهین بشنوی از پدر توهین بشنوی از مادر توهین بشنوی . ک من از اول عمرم شنیدم .منفجررر نمیشییی .
    جو خونه جوری هست ک از صبح تا شب پاچه میگیرن تو این بازار شام میشه درس خوندن؟؟؟؟؟ مگه یه دختر چقد صبر و تحمل داره؟؟؟؟
    مگه ادم چقد میتونه مخل نده؟؟؟
    میفهمیی ک دخترا کلا روحیاتشون با پسر فرق داره؟؟؟؟ میدونی دختر توجهدمیخواد ن فهش؟؟؟؟؟ بیخی ترو خدا .
    اخرش فوقش یا اونا منو میکشن یا من رگ خودمو میزنم
    شرایط شما دشواره ولی قابل عبور هست
    آدمای زیادی دور و بر همه ما شرایط خیلی سخت تر و دشوارتری رو پشت سر گذاشتن و دارن میزارن. همه که خوشبخت نیستیم....
    صبر+شناخت افکارت+تعدیل واکنشت+هدف گذاری راه حلیه که فعلا داریه. تا بعد چی بشه معلوم نیست.

میدونی من یه خانومی رو میشناسم به خاطر اهداف انسانی و باورهاش مثلا 5 سال میره ز.ن.د.ا.ن
    من جای اون باشم خودم یه بازنده وشکست خورده میدونم که زندگیش از دست رفته
    ولی همین آدم میاد بیرون عین روز اول محکم و استوار و ستودنی. انگار نه انگار مثلا 5 سال جای وحشتناکی بوده شرایط وحشتناک و...
    ما هم مشکلات و بدبختی سراغون میاد یا وسطش قرار میگیریم فقط غر نزنیم. بقیه رو ببینیم چجوری زندگی میکنن
    آدم که تو هم یه نمونه شی، صبر و تحمل و امید و انگیزه بالایی برای بقا و زندگی و زنده موندن داره. یکی هم مثل من و تو ممکنه خودشو گم کرده باشه فقط احساست منفی داشته باشه

خودتو پیدا کن، رو طرز فکرت کار کن هدف بزار بجنگ براش، تلاش بسه. باید بجنگی ولی بدون خشونت. برای خودت بجنگ با خودت بجنگ محیط رو که نمیشه عوض کرد.
    فعلا شرایط تو همینه و تنها کاری که میشه کرد صبر و پیدا کردن هدف و یه چیزی که بهت آرامش بده حالا کتاب باشه درس باشه فیلم باشه نماز باشه هرچی. یه وسیله پیدا کن برای خودت.

15. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

مادرم یه ادم بی فرهنگ . کم شعور بی سواد هست . اگ شعور این چیزا داشت این همه زجرم نمیداد
    ببین خیلی از آدما وقتی به بلوغ میرسن همچین چیزی یعنی درک نکردن همدیگه با والدینشون پیدا میکنن. نمیگم والدین تو خوبن
    ولی یه چیز طبیعیه مثلا پدر یه جوری از بچه اش متنفر میشه میخواد بکشتش یا خودش بمیره یه جوری.
    ولی اون فرزند وقتی از دوران بلوغ گذشت و یکم شخصیت بزرگسال و ثبات پیدا کرد، خانواده اش بهش برمیگردن
    دقت کن نمیگم مشکل خودتی. نه اصلا. ولی یکم زمان بگذره رفتار اونام باهات تعدیل میشه بهتر میشه به شرطی که بهونه دستشون ندی

در واقع میخوام بگم خیلی از جوونا فکر میکنن پدر مادرشون یه جانور وحشتناکن. در صورتی که به دلیل ناسازگاری و تغییرات رفتاری و اتفاقای جدید تو خانواده است.
    یه بحرانه موقته ولی خب میتونه کش پیدا کنه
    ویرایش توسط پسر تنهای تنها : 06-04-2021 در ساعت 01:46 AM

17. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

شرایط شما دشواره ولی قابل عبور هست
    آدمای زیادی دور و بر همه ما شرایط خیلی سخت تر و دشوارتری رو پشت سر گذاشتن و دارن میزارن. همه که خوشبخت نیستیم....
    صبر+شناخت افکارت+تعدیل واکنشت+هدف گذاری راه حلیه که فعلا داریه. تا بعد چی بشه معلوم نیست.

میدونی من یه خانومی رو میشناسم به خاطر اهداف انسانی و باورهاش مثلا 5 سال میره ز.ن.د.ا.ن
    من جای اون باشم خودم یه بازنده وشکست خورده میدونم که زندگیش از دست رفته
    ولی همین آدم میاد بیرون عین روز اول محکم و استوار و ستودنی. انگار نه انگار مثلا 5 سال جای وحشتناکی بوده شرایط وحشتناک و...
    ما هم مشکلات و بدبختی سراغون میاد یا وسطش قرار میگیریم فقط غر نزنیم. بقیه رو ببینیم چجوری زندگی میکنن
    آدم که تو هم یه نمونه شی، صبر و تحمل و امید و انگیزه بالایی برای بقا و زندگی و زنده موندن داره. یکی هم مثل من و تو ممکنه خودشو گم کرده باشه فقط احساست منفی داشته باشه

خودتو پیدا کن، رو طرز فکرت کار کن هدف بزار بجنگ براش، تلاش بسه. باید بجنگی ولی بدون خشونت. برای خودت بجنگ با خودت بجنگ محیط رو که نمیشه عوض کرد.
    فعلا شرایط تو همینه و تنها کاری که میشه کرد صبر و پیدا کردن هدف و یه چیزی که بهت آرامش بده حالا کتاب باشه درس باشه فیلم باشه نماز باشه هرچی. یه وسیله پیدا کن برای خودت.
    هیچی ارامش نمیده دیگه فقط دلم میخواد بمیرم .
    بیخی باش همه حرفات درست
    کشش توضیح دیگه ندارم

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

ببین خیلی از آدما وقتی به بلوغ میرسن همچین چیزی یعنی درک نکردن همدیگه با والدینشون پیدا میکنن. نمیگم والدین تو خوبن
    ولی یه چیز طبیعیه مثلا پدر یه جوری از بچه اش متنفر میشه میخواد بکشتش یا خودش بمیره یه جوری.
    ولی اون فرزند وقتی از دوران بلوغ گذشت و یکم شخصیت بزرگسال و ثبات پیدا کرد، خانواده اش بهش برمیگردن
    دقت کن نمیگم مشکل خودتی. نه اصلا. ولی یکم زمان بگذره رفتار اونام باهات تعدیل میشه بهتر میشه به شرطی که بهونه دستشون ندی
    من بلوغمو ۹ سالگی پشت سر گذاشتم الانم بیست سالمه .
    باشه شما راس میگی .
    بیخیال مقصر منم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

من بلوغمو ۹ سالگی پشت سر گذاشتم الانم بیست سالمه .
    باشه شما راس میگی .
    بیخیال مقصر منم
    نه جان من ، عزیز من ،دختر خوب تو مقصر نیستی که شرایطت بد شده...
    چرا حرفاشو بد برداشت میکنی؟ میدونی آدم اگه به خاطر شرایط بد قید پیشرفت رو بزنه و یه جا باشه تبدیل به یه موجود بی خاصیت میشه که خودش هم حالش از خودش به هم میخوره....
    ببین عزیزم ،فاز نصیحت کردن بر نمیدارم فقط میخوام بگم اگه راه موفقیت آسون باشه که همه میشن تحصیل کرده ، پولدار ، خوشحال ،مرفه...
    ولی یه عده کمی میتونه به موفقیت دست پیدا کنه ،اونا همونایی هستن که شرایط رو بهونه نکردن....
    واسش جنگیدن تو راهشون تنها موندن، فحش شنیدن، قرض بالا آوردن،ورشکست شدن،حمایت خانواده رو از دست دادن ولی ارادشون رو از دست ندادن...
    الانم میل خودته.....اصلا این زندگی برای خودته دوست داشتی با سختیاش بجنگ دوس نداشتی بمون همونجا از عالم و آدم گله و شکایت کن...آخرش که چی؟ چی نصیبت میشه از اینکه این همه پشت سر مادرت بد گفتی؟هیچی....نه اون درست میشه نه مشکل تو حل میشه.....
    من خودم تو سن ۲۵ سالگی (دقیقا ۵ سال ازت بزرگتر) قرض بالا آوردم تا خرخره و چون پدر و مادرم از اول مخالف شغلم بودن گفتن به ما ربطی نداره.....حالا من دختر بچه مونده بودم و صد تا طلبکار....
    جونم واست بگه که شب بیدار میموندم سایت طراحی میکردم صبح زود تا عصر میرفتم یه شرکتی به عنوان حساب دار کار میکردم بعد از ظهر هم تا شب برای بچه های دبیرستان مشاوره کنکور میدادم.....
    حالا این وسط فحش و بد و بیراه طلبکارا و صاحب کار هم یه طرف.....
    تو بگو انصافا کدوم سخت تره؟ شرایط تو یا من؟
    البته به لطف اون اتفاق با بازار خوب آشنا شدم و تونستم یه تجارتی داشته باشم.
    البته اینا تعریف از خودم نبود خواستم یه مقایسه ای کرده باشی که تعریفت از اوضاع سخت عوض بشه...

21. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

چرا حرفاشو بد برداشت میکنی؟ میدونی آدم اگه به خاطر شرایط بد قید پیشرفت رو بزنه و یه جا باشه تبدیل به یه موجود بی خاصیت میشه که خودش هم حالش از خودش به هم میخوره....
    ببین عزیزم ،فاز نصیحت کردن بر نمیدارم فقط میخوام بگم اگه راه موفقیت آسون باشه که همه میشن تحصیل کرده ، پولدار ، خوشحال ،مرفه...
    ولی یه عده کمی میتونه به موفقیت دست پیدا کنه ،اونا همونایی هستن که شرایط رو بهونه نکردن....
    واسش جنگیدن تو راهشون تنها موندن، فحش شنیدن، قرض بالا آوردن،ورشکست شدن،حمایت خانواده رو از دست دادن ولی ارادشون رو از دست ندادن...
    الانم میل خودته.....اصلا این زندگی برای خودته دوست داشتی با سختیاش بجنگ دوس نداشتی بمون همونجا از عالم و آدم گله و شکایت کن...آخرش که چی؟ چی نصیبت میشه از اینکه این همه پشت سر مادرت بد گفتی؟هیچی....نه اون درست میشه نه مشکل تو حل میشه.....
    من خودم تو سن ۲۵ سالگی (دقیقا ۵ سال ازت بزرگتر) قرض بالا آوردم تا خرخره و چون پدر و مادرم از اول مخالف شغلم بودن گفتن به ما ربطی نداره.....حالا من دختر بچه مونده بودم و صد تا طلبکار....
    جونم واست بگه که شب بیدار میموندم سایت طراحی میکردم صبح زود تا عصر میرفتم یه شرکتی به عنوان حساب دار کار میکردم بعد از ظهر هم تا شب برای بچه های دبیرستان مشاوره کنکور میدادم.....
    البته اینا تعریف از خودم نبود خواستم یه مقایسه ای کرده باشی که تعریفت از اوضاع سخت عوض بشه...
    الانم که اینو دارم مینویسم دقیقا ساعت ۳.۲۶ دقیقه نصف شبه و من دارم با چشمای خسته برای کالاهای جدیدم تبلیغات طراحی میکنم.خواستم بگم برای هر چیزی باید زحمت کشید. هیچ چی مفت بدست نمیاد... خیلیا به من میگن خوشبحالت اما خداوکیلی کدومشون تاب و توان این همه کار کردن دادن؟
    من برای هدفم دارم میجنگم هر چند که تا الان هم به بیشترشون رسیدم.....
    قصدم به خدا پز دادن و اینا نیست فقط خواستم بگم عزیز جان پیروزی بعد از جنگه که میچسبه....

23. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

درد منم اینه نمیزارن پیشرفت کنم . نمیزارن برم دنبال علاقم نمیزارن مستقل بشم . منو زندانی کردن ب حساب خودشون ک‌با غیرتن . الان اگ منو ببرن وسط شهر ول کنن نمیتونم برگردم خونه چون روابط اجتماعیم صفره ‌ . چون نمیتونم . لعنت ب همشون ‌ . تو رو تو قوطی نکرده بودن درشو هم ببندن . منو جلو تموم هدفاو ارزوهامو گرفتن

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

الانم که اینو دارم مینویسم دقیقا ساعت ۳.۲۶ دقیقه نصف شبه و من دارم با چشمای خسته برای کالاهای جدیدم تبلیغات طراحی میکنم.خواستم بگم برای هر چیزی باید زحمت کشید. هیچ چی مفت بدست نمیاد... خیلیا به من میگن خوشبحالت اما خداوکیلی کدومشون تاب و توان این همه کار کردن دادن؟
    من برای هدفم دارم میجنگم هر چند که تا الان هم به بیشترشون رسیدم.....
    قصدم به خدا پز دادن و اینا نیست فقط خواستم بگم عزیز جان پیروزی بعد از جنگه که میچسبه....

خب من چکار کنم ‌ . غیر از این گوشی ک نتشو هم ب زور جور میکنم هیچی دیگه ندارم ‌. بخوام منم از اینستا درامد در بیارم ک اونم خودت میدونی فالور بالا میخواد من چجوری جور کنم پوووف

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

چقد غصه بخوررررم .

چقد صدات بزنم

لعنتتتتت ب این زندگی .

اخه چرااااا من ؟؟

خداااا یعنی الان من تو بهشتم؟؟؟؟؟ جهنمت دیکه چیه پس������������

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

آیا مادر تون حاضر میشه با شما به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنند یا خیر ؟
    شما تنها درمورد مکالمات خودتون و سرزنش های مادرتون توضیح میدین اما درواقع شما باید مشکل اصلی رو توضیح بدین تا بتونیم به شما مشاوره و راهنمای بدیم یا در صورت لزوم به مراکز درمانی ارجاع بدیم شما رو

دقیقا علت ناراحتی های مادرتون چیه ؟
    ایشون چند سالشه ؟
    سطح تحصیلات ایشون چقدره ؟
    چقدر در روز کاربر گوشی یا لپ تاپ و اینترنت هستند ؟
    نمونه مشابه شما در فامیل و خانواده وجود داره یا خیر ؟

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

آیا مادر تون حاضر میشه با شما به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنند یا خیر ؟
    شما تنها درمورد مکالمات خودتون و سرزنش های مادرتون توضیح میدین اما درواقع شما باید مشکل اصلی رو توضیح بدین تا بتونیم به شما مشاوره و راهنمای بدیم یا در صورت لزوم به مراکز درمانی ارجاع بدیم شما رو

دقیقا علت ناراحتی های مادرتون چیه ؟
    ایشون چند سالشه ؟
    سطح تحصیلات ایشون چقدره ؟
    چقدر در روز کاربر گوشی یا لپ تاپ و اینترنت هستند ؟
    نمونه مشابه شما در فامیل و خانواده وجود داره یا خیر ؟
    والا خودمم نمیدونم مشکل اصلی چیه
    ایشون ۳۹ سالشه
    تحصیلاتش در حد ابتدایی هست
    با گوشیو اینا کلا مخالفه خودشم استفاده نمیکنه
    ن راضی ب مشاوره حضوری نیست
    کلا اصلا جوری با من رفتار میکنه ک انگار من بزرگ ترین دشمنشم . اگ شباهت ظاهری و این چیزا نبود مطمنن میگفتم بچشون نیستم ولی اخه وعضی هم نداریم ک بگم منو فرزندخوندگی گرفتن بچه خودشونم هستم

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

والا خودمم نمیدونم مشکل اصلی چیه
    ایشون ۳۹ سالشه
    تحصیلاتش در حد ابتدایی هست
    با گوشیو اینا کلا مخالفه خودشم استفاده نمیکنه
    ن راضی ب مشاوره حضوری نیست
    کلا اصلا جوری با من رفتار میکنه ک انگار من بزرگ ترین دشمنشم . اگ شباهت ظاهری و این چیزا نبود مطمنن میگفتم بچشون نیستم ولی اخه وعضی هم نداریم ک بگم منو فرزندخوندگی گرفتن بچه خودشونم هستم
    نگفتین نمونه مشابه خودتون تو فامیل هست یا نه؟
    چون با این فاکتور ما میتونیم تا حدودی منطق و انعطاف پذیری اطرافیان مادر شما رو محک بزنیم . تا بتونیم راهکارهای متناسب و سنجیده تری ارائه بدیم
    دوست عزیز خیلی مهمه شما حقایق رو بپذیرید و بعد در جهت رفع مشکلات تلاش کنید ! چرا که این یک اصل اساسی در شرایط شماست
    چون اگر شما بخواین طرز تفکر و عقاید و تفکرات مادر و خاتوادتون رو تغیر بدین تنها باعث میشه انرژی و وقت زیادی رو از دست بدین
    بدون نتیجه
    پس در گام اول بپذیرید شما عضوی از یک خانواده متعصب با الگو های رفتاری خطا هستین و نباید رفتار ها و تقاضا های شما خلاف این
    این واقعیت باشه چون ممکنه با برخورد سخت تر والدین مواجه بشی ، بعد از پذیرش و رعاین این مهم

درگام بعد سعی کن با مادرتون یک ارتباط سازنده و مثبت برقرار کنید تا بتونید در این شرایط موقعیتی جهت رشد و پیشرفت خودتون محیا کنید
    دقت کنید فشار اقتصادی ، ناراحتی های خانوادگی و سایر عموامل میتونه در رفتار تند والدین شما موثر باشه

شما باید کشف کنید دقیقا انتظارات مادر شما چیا هستند

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    نگفتین نمونه مشابه خودتون تو فامیل هست یا نه؟
    چون با این فاکتور ما میتونیم تا حدودی منطق و انعطاف پذیری اطرافیان مادر شما رو محک بزنیم . تا بتونیم راهکارهای متناسب و سنجیده تری ارائه بدیم
    دوست عزیز خیلی مهمه شما حقایق رو بپذیرید و بعد در جهت رفع مشکلات تلاش کنید ! چرا که این یک اصل اساسی در شرایط شماست
    چون اگر شما بخواین طرز تفکر و عقاید و تفکرات مادر و خاتوادتون رو تغیر بدین تنها باعث میشه انرژی و وقت زیادی رو از دست بدین
    بدون نتیجه
    پس در گام اول بپذیرید شما عضوی از یک خانواده متعصب با الگو های رفتاری خطا هستین و نباید رفتار ها و تقاضا های شما خلاف این
    این واقعیت باشه چون ممکنه با برخورد سخت تر والدین مواجه بشی ، بعد از پذیرش و رعاین این مهم

درگام بعد سعی کن با مادرتون یک ارتباط سازنده و مثبت برقرار کنید تا بتونید در این شرایط موقعیتی جهت رشد و پیشرفت خودتون محیا کنید
    دقت کنید فشار اقتصادی ، ناراحتی های خانوادگی و سایر عموامل میتونه در رفتار تند والدین شما موثر باشه

شما باید کشف کنید دقیقا انتظارات مادر شما چیا هستند

ن تو فامیل هیچ کس اینجوری نیست .
    از هر راهی واسه برخورد با مادر و اینجاد یه رابطه دوستانه وارد شدم هیچ فایده نداره

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ن تو فامیل هیچ کس اینجوری نیست .
    از هر راهی واسه برخورد با مادر و اینجاد یه رابطه دوستانه وارد شدم هیچ فایده نداره
    دوست عزیز شرایط شما خیلی سخت هستش اینو درک میکنم
    اما باید از این اوضاع یک شرایط برای خودتون بسازید تا رشد کنید
    مثل جوانه یک گندم که از زیر خاک با زحمت و مشقت رشد میکنه و به بار مینشینه
    جملات و متن های انگیزشی بخون
    دوش آب سرد بگیرید و به رفتار های دیگران بی توجه باشید
    بادخدا ارتباط خودت رو محکم کن و باهاش حرف بزن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد