نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

4274
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : علاقه به پای خودم و دیگران عامل مفعولیم

سلام دوست گرامی
    خب اظهار نظر در این مورد خیلی سخت هست و باتوجه به شرایط حساس و خطرناکی که باهاش مواجه هستید توصیه من به شما اینه که حتما به یک روانشناس متخصص در این حوزه مراجعه کنید تا به صورت ریشه ای این مسئله حل بشه ...
    مطمنن راه حل مناسبی در اختیاتون قرار خواهند داد
    من در این زمینه تخصصی ندارم اما اگر بخوام نظر شخصیمو در این رابطه بگم به نظرم
    شما ضربه اصلی رو از زمانی که در سن پایین مورد تجاوز قرار گرفتید خوردید و اثرش داره شمارو بیشتر بیشتر به سمت مسیر اشتباه میکشونه

شما چه نظری نسبت به خودتون دارید؟
    آیا به نظرتون اگر از این کار دست بردارید باز دیدگاهتون نسبت به خودتون مثبت خواهد شد یا باز همچنان فکر میکنید که گذشته شما همیشه با شما خواهد بود؟

ببینید یه طرز تفکر اشتباهی افراد نسبت به خودشون دارن و اون این هست که افراداز لحظه ای که تضمیم میگیرند راه درست و خوبی رو در پیش بگیرن، اماتصور میکنند به خاطر گذشتشون ممکنه هیچ وقت نتونن مثله یه ادم عادی و معمولی انتخاب کنند زندگی کنند و بهترین بشن. درحالی که هر قدم درستی که ازین به بعد بردارید تک تک اعمال اشتباه گذشته شما هم به خیر تبدیل میشه به شرطی که به صورت جدی و قاطعانه روی خوب بودن خودتون فکر کنید و با شیطانی که هر لحظه با کوچکترین افکار منفی به سمت شما حمله میکنه بجنگید و اجازه ورود این افکار رو به خودتون ندین ...

ببینید اتفاقی که در گذشته برای شما افتاد دست خودتون نبوده و هیچ تقصیری در اون نداشتید اما اگر خودتون رو سرزنش کنید و اجازه بدین به جای فراموش کردن اون اتفاق به لحظات منفی و لذت ممنوعه مرتب و مرتب فکر کنید مطمنن بیشتر و بیشتر درگیر روابط ممنوعه بیشتری خواهید شد.
    ببینید لذت های ممنوعه که شما اشاره کردید شاید در ظاهر به شما یه لذت بالایی بده ولی هیچ وقت با ارامش همراه نیست و هیچ وقت به اون نیاز پنهایی که تنها اگر از طریق درستش برطرف میشد ، پاسخگو نخواهد بود ...

هر وقت که شما وسواس فکری دچار میشید یا خاطره ای از گذشته و یا احساس منفی نسبت به خودتون پیدا میکنید همین افکار جنسی مخرب به سراغتون میاد
    پس برای اینکه از این افکار نجات پیدا کنید

اولین کار اینکه رابطه ی خودتون رو با تمام افراد منفی و بدی که در زندگی شما قرار دارد قطع کنید به خاطر اینکه وجود هر کدام ازون افراد باعث میشد دوباره جرقه شروع یک ذهنیت منفی رو در شما ایجاد کنه
    بعد حتما با افراد خوب و مثبت که انگیزه کارهای خوب رو در شما ایجاد میکنه اشنا بشید و رابطتون رو با اون ها افراد زیاد کنید تا کم کم رفتار اون ها روی شما اثر مثبت بزاره

سرتون رو به شدت به کار مشغول کنید چرا که هر لحظه ای که سرتون بیکار میشه دوباره اون افکار منفی به سرعت به سراغتون میاد

شب ها تا وقتی خیلی خسته نشدید به محل خوابتون نرید و صبح ها بلافاصله تا بیدار میشید ، بلند شید و به کار و اهداف روزانتون برسید

کافیه تنها چن روز این روشو انجام بدین تا مزه ی ارامش و افکار مثبت شمارو احاطه کنه دیگه بعد ازون محاله که دوباره این وسوسه ها شمارو درگیر کنه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط شایگان نمایش پست ها
    منم یه پسر جوون هستم که علاقه شدید دارم به پای خودم و بوی پاهام دیوونم میکنه.عاشق اینم یکی پاهامو که جوراب دخترونه کوتاه دارم دست بزنه و از پاهام لذت ببره.من از پاهای پسرای دیگه خوشم نمیاد مگر اینکه خیلی خوشگل باشه و سنش پایین باشه.پاهای دخترایی هم که جوراب اسپرت و کتونی اسپرت و پاهای بزرگ دارن خیلی دوست دارم عاشقشم.ولی مشکل اصلیم اینه که بیشتر تمایل به پای خودم دارم و دوست دارم ازم سواستفاده بشه وقتی که جوراب کوتاه دارم و توسط یه مرد سن بالا یا یه آدم سطح پایین مثلا کارگر ساختمانی بخاطر جورابای فانتزی و کوتاهم بهم تجاوز بشه و تحقیر بشم.خیلی وضعیت بدی دارم واقعا.هرروزم داره پیشرفت میکنه بیماریم.من از یه خانواده فرهنگی هستم و این انرژی منفی من انگار زندگی خودم و خانوادم رو داره میپاشونه.به شدت حالم بده.اینم بگم البته در گذشته تو سن پایین قبل اینکه این فیتیش پا رو داشته باشم بارها بهم تجاوز شد به زور و این باعث شد مفعول بشم.ولی الان انگار میل اصلی مفعول شدنم بخاطر پاهامه.خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا نمیدونم دردمو به کی بگم.چیزی به نابودی خودم و خانوادم نمونده.چندسال هم بخاطر همین سرخوردگی ها افسردگی ها دچار اعتیاد شدم ولی دوباره از اعتیاد خارج شدم و الان چندساله پاکم.تعریف نیست ولی خیلی خوش چهره هم هستم و با یه دختری هم رابطه عاشقانه دارم و جدی.از‌نظر سایرین انسان عادی هستم ولی هیچکس نمیفهمه دردی که داره از تو داغونم میکنه.بارها هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.گاهی وقتا گه شهوتم زیادی بالامیره نصف شب از خواب میپرم و جورابامو میپوشم و خودارضایی میکنم تا آروم بشم و خوابم ببره

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

شما چند سالتونه ؟
    چون باید بدونیم هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن داره یا اینکه هویت جنسی شما شکل گرفته !
    در آمیزش جنسی انسان ، فاعل بودن ، مفعول بودن و دوطرفه بودن
    به پوزیشن افراد در آمیزش جنسی اشاره میکنه‌.

مفعول شخصی هستش که آلت مردانه شریک جنسی خودش رو پذیرا هست و عمل آمیزش روی اون فرد ( مفعول ) انجام میشه .

فاعل کسی هست که کنترل رابطه جنسی رو به دست میگیره و دخول انجام میده

و دوطرفه بودن کسی هست که هم از فاعل بودن و هم از مفعول بودن لذت میبره

این اصطلاحات عناصری از هویت جنسی هستن که نشان دهنده ترجیح معمول یک فرد هستش و طبق اون میشه به شناخت هویت جنسی فرد پی برد .

این خیلی مهمه که شما بدونید آیا مطلقا مفعول هستین ؟
    یا از فاعل بودن یا دوطرفه بودن نیز احساس لذت میکنی .
    چون این شناخت شما از خودتون باعث میشه درمانگر در شناخت هویت جنسی شما راهنمایی بشه

اگر چه از لحاظ روانشناسی همجنسگرای یا دو جنس گرایی اختلال محسوب نمیشه اما از لحاظ شرع مقدس و عرف جامعه اصلا پذیرفته نیست
    و فردی که به اینکار عمل کنه از لحاظ شرعی دچار گناه بزرگ شده و از جامعه نیز ترد میشه

به شما پیشنهاد میکنم حتما مراجعه حضوری به روانشناس کنید
    تا با روان درمانی و تکنیک های درمانی بتونید حال بهتری رو تجربه کنید
    ارتباط خودتون رو با خدا محکم و قوی کنید
    نماز و قرآن بخونید
    بعد از جنابت حتما غسل انجام بدین
    گرمی زیاد نخورید
    ورزش کنید ( منظورم باشگاه رفتن و قوی کردن نیست چون باعث میشه میل جنسی بالا بره / منظورم دفع انرژیه مثل تناب زدن و پباده روی )

میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تخصصی تلفنی انجام بدین / 021-22354783

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

به اظهار تمایل نسبت به پا فوت فتیش گفته میشه . و از نظر روانشناسی، اختلال و انحراف جنسی محسوب نمیشه اما اگر این تمایل به صورت آزار دهنده در ابعاد جنسی یا غیر جنسی ذهن فرد رو درگیر کنه باید برای درمان اقدام کرد

اگر در سنی باشید که هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن و ثبات داره بهتره دوره های روان درمانی و روان پزشکی رو طی کنید تا با دریافت کمک تخصصی بتونید شرایط بهتری رو تجربه کنین

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با.
    ویرایش توسط شایگان : 06-17-2021 در ساعت 05:05 AM

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    به اظهار تمایل نسبت به پا فوت فتیش گفته میشه . و از نظر روانشناسی، اختلال و انحراف جنسی محسوب نمیشه اما اگر این تمایل به صورت آزار دهنده در ابعاد جنسی یا غیر جنسی ذهن فرد رو درگیر کنه باید برای درمان اقدام کرد

اگر در سنی باشید که هویت جنسی شما نیاز به تکمیل شدن و ثبات داره بهتره دوره های روان درمانی و روان پزشکی رو طی کنید تا با دریافت کمک تخصصی بتونید شرایط بهتری رو تجربه کنین

با سلام و تشکر از راهنماییتون.من 33 سالمه ولی از نظر ظاهری به 23 یا 24 سال میخورم.هویت جنسیم که از نظر خودم از نظر فیزیولوژی هیچ مشکلی ندارم و هویت مردونه دارم.ولی به دلیل اتفاقاتی که در گذشته سن پایین برام افتاده و بالا توضیح دادم گاهی فلش بک میزنم به گذشته و احساس حقارت و افسردگی و استرس میکنم و تمایل پیدا میکنم به مفعول شدن و این موضوع برام بسیار لذتبخش میشه.ولی به هیچ عنوان با شخص خاصی رابطه نمیگیرم چونکه از عذاب وجدان و گناه بعدش خیلی میترسم.و یجوری در نقش مفعول خودمو ارضا میکنم البته اگرکه شهوتم بالا باشه.البته بعد از سالها کشمکش با خودم متاسفانه چندماه پیش با فردی آشنا شدم و بخاطر ارضا روانی و لذت جویی و حس حقارتی که داشتم مفعول واقع شدم و ایشون هم حسابی سواستفاده کرد.این وسط فوت فتیش هم دارم یعنی هم علاقه به پای خانمهای زیبا که جوراب اسپرت و کتونی دارن دارم هم موضوع عجیبی که هست به پای خودم خیلی علاقه دارم و این موضوع مکمل میل به مفعولیم هم میشه یعنی دوست دارم که جوراب اسپرت کوتاه بپوشم و مفعول بشم.همه اینارو گفتم ولی در کنارش قادر هستم که با جنس مخالف هم ارتباط بگیرم و کسب لذت کنم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

با سلام و تشکر از راهنماییتون.من 33 سالمه ولی از نظر ظاهری به 23 یا 24 سال میخورم.هویت جنسیم که از نظر خودم از نظر فیزیولوژی هیچ مشکلی ندارم و هویت مردونه دارم.ولی به دلیل اتفاقاتی که در گذشته سن پایین برام افتاده و بالا توضیح دادم گاهی فلش بک میزنم به گذشته و احساس حقارت و افسردگی و استرس میکنم و تمایل پیدا میکنم به مفعول شدن و این موضوع برام بسیار لذتبخش میشه.ولی به هیچ عنوان با شخص خاصی رابطه نمیگیرم چونکه از عذاب وجدان و گناه بعدش خیلی میترسم.و یجوری در نقش مفعول خودمو ارضا میکنم البته اگرکه شهوتم بالا باشه.البته بعد از سالها کشمکش با خودم متاسفانه چندماه پیش با فردی آشنا شدم و بخاطر ارضا روانی و لذت جویی و حس حقارتی که داشتم مفعول واقع شدم و ایشون هم حسابی سواستفاده کرد.این وسط فوت فتیش هم دارم یعنی هم علاقه به پای خانمهای زیبا که جوراب اسپرت و کتونی دارن دارم هم موضوع عجیبی که هست به پای خودم خیلی علاقه دارم و این موضوع مکمل میل به مفعولیم هم میشه یعنی دوست دارم که جوراب اسپرت کوتاه بپوشم و مفعول بشم.همه اینارو گفتم ولی در کنارش قادر هستم که با جنس مخالف هم ارتباط بگیرم و کسب لذت کنم.
    هویت جنسی شما شکل گرفته
    اما تغیر هیچ چیز مشکل نیست
    با مراجعه حضوری به روانشناس بالینی و رعایت نکاتی که گفتم
    و تماس تلفنی با متخصصین کانون مشاوران ایران که در پست های سابق گفتم ، انشاء الله درمان خواهید شد

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هویت جنسی شما شکل گرفته
    اما تغیر هیچ چیز مشکل نیست
    با مراجعه حضوری به روانشناس بالینی و رعایت نکاتی که گفتم
    و تماس تلفنی با متخصصین کانون مشاوران ایران که در پست های سابق گفتم ، انشاء الله درمان خواهید شد
    خب یعنی هویت مفعول پیدا کردم؟یا هویت فاعل؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

خب یعنی هویت مفعول پیدا کردم؟یا هویت فاعل؟
    در بیان کلی می‌توان گفت هویت جنسیتی تصوری هستش که شخص از چهره ، جنس بیولوژیکی ، اندام جنسی ، و در کل از خودش داره.

هویت جنسی شما شکل گرفته و به ثبات رسیده اما باید فاکتور های زیادی رو مورد بررسی قرار داد تا بفهمیم دقیقا هویت جنسی شما چی هستش
    اینکه از ارتباط جنسی با خانم ها خوشتون میاد ؟
    ارتباط جنسی با آقایان برای شما چه معنی داره ، آیا از مفعول بودن احساس زن بودن میکنید ؟
    یا نقش مفعول بودن شما به خاطر ارضای حس حقارت هستش

دوست داشتید مونث بودید ؟
    از جنسیت خودتون راضی هستید ؟
    اگر بتونی یکی از نقش های مفعول یا فاعل بودن رو انتخاب کنی کدومش رو انتخاب میکنی
    اگر بتونی بین زن و مرد بودن گزینه ای انتخاب کنی کدومش رو انتخاب میکنی ؟

در خیالات خودتون برای مردها چه کاری به جز روابط جنسی انجام میدین ؟
    اصلا خیالبافی میکنید ؟
    دوست دارید در زمینه هایی دیگه بجز رابطه جنسی و مفعول بودن برای یک مرد تحقیر بشی یا تحت سلطه ش قرار بگیری ؟
    مثلا بهت امر و نحی کنه از خونه بیرون نرو یا بهت بگه لباسم رو باید بشوری ؟

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46845
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در بیان کلی می‌توان گفت هویت جنسیتی تصوری هستش که شخص از چهره ، جنس بیولوژیکی ، اندام جنسی ، و در کل از خودش داره.

هویت جنسی شما شکل گرفته و به ثبات رسیده اما باید فاکتور های زیادی رو مورد بررسی قرار داد تا بفهمیم دقیقا هویت جنسی شما چی هستش
    اینکه از ارتباط جنسی با خانم ها خوشتون میاد ؟
    ارتباط جنسی با آقایان برای شما چه معنی داره ، آیا از مفعول بودن احساس زن بودن میکنید ؟
    یا نقش مفعول بودن شما به خاطر ارضای حس حقارت هستش

دوست داشتید مونث بودید ؟
    از جنسیت خودتون راضی هستید ؟
    اگر بتونی یکی از نقش های مفعول یا فاعل بودن رو انتخاب کنی کدومش رو انتخاب میکنی
    اگر بتونی بین زن و مرد بودن گزینه ای انتخاب کنی کدومش رو انتخاب میکنی ؟

در خیالات خودتون برای مردها چه کاری به جز روابط جنسی انجام میدین ؟
    اصلا خیالبافی میکنید ؟
    دوست دارید در زمینه هایی دیگه بجز رابطه جنسی و مفعول بودن برای یک مرد تحقیر بشی یا تحت سلطه ش قرار بگیری ؟
    مثلا بهت امر و نحی کنه از خونه بیرون نرو یا بهت بگه لباسم رو باید بشوری ؟
    از رابطه جنسی با خانمها بدم نمیاد ولی لذت و هیجان مفعول بودن رو نداره برام
    بله از رابطه جنسی با آقایان حس زن بودن میکنم و رفتارم زنانه میشه همچنین بخاطر ارضای حس حقارت هم هست.البته خیلی کم این کار زشت رو انجام دادم
    بله دوست داشتم از نظر جنسی مونث باشم ولی از نظر اجتماعی اصلا چون خیلی محدود هستن
    مفعول بودن رو انتخاب میکنم
    در مورد سوال آخر هم بله دوست دارم مورد سلطه باشم

ولی این پاسخهایی که دادم تو حالت مخالفش هم خیلی اذیت نمیشم مثلا حس سلطه گری هم دارم حس فاعل یا مذکر بودن هم دارم بودن هم دارم البته گاهی اوقات.تو روابط اجتماعی آشنایان وکسانی که میشناسنم که کلا در نقش مذکر هستم یعنی هیچ ویژگی دخترانه ای ندارم بدون اینکه بخوام سعی کنم.
    نمیدونم بالاتر گفتم یا نه با یه خانمی هم هستم مدتهاست که خیلی همو دوست داریم مثلا بهش حس سلطه گری دارم و اگر این مشکلاتم حل بشه گزینه ازدواجم هست.تو رابطه و برخورد با اون کاملا در نقش مذکر فرو میرم بدون اینکه سعی کنم.ولی در تنهایی هام این مشکلاتو دارم

ممنون از شما که وقت میذارین واسمون������������ �����
    ویرایش توسط شایگان : 06-20-2021 در ساعت 05:09 PM

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط سردرگمی زیادی برای شما ایجاد کرده است و حتی می تواند در روابط و انتخاب های شما تاثیر داشته باشد در هرصورت نیاز است که شما در این سن وارد روابط هدفمندی شده باشید و هویت جنسی با ثباتی را تشکیل بدهید .
    اما در مورد فتیش بودن یا نبودن خب در این مورد نیاز است که حتما بررسی دقیق صورت گیرد که آیا تنها شما با همین عضو از بدن تحریک می شوید و برای شما رابطه جنسی و تمرکز بر اندام جنسی کاهش می یابد .
    در کنار اینکه در اینجا موضوع مهم تری نیز وجود دارد شما از داشتن هویت مردانه خود رضایت دارد اما در این مسیر بیان می کنید جوراب زنانه می پوشید و با آن از طریق خودتان تحریک می شوید انگار که تمام انرژی روانی شما بر روی خودتان متمرکز شده است و فرد دیگری را نمی توانید در ارتباط خود وارد کنید و این قسمت زنانه وجود شما و قسمت مردانه باهم درگیر می باشند و این باعث ایجاد فشار روحی و سردرگمی می شود .
    در این مسیر نیاز است که شما به روان درمانگر تحلیلی مراجعه داشته باشید تا بتوانیم در طی جلساتی که طی می شود به شما کمک کنیم تا با شناخت بهتر خود مسیر رشدی بهتری را تجربه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)