نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خواب هایی که نمیزارن بخوابم

1226
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post خواب هایی که نمیزارن بخوابم

موردی نیست.
    ویرایش توسط Arwad : 07-16-2021 در ساعت 10:34 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواب هایی که نمیزارن بخوابم

نقل قول نوشته اصلی توسط Arwad نمایش پست ها
    سلام اگه اینو داری میخونی بدون اتفاقی نیست قبل اینکه بگم چه مشکلی برام پیش اومده ازت میخوام برام بنویسی تو ام مثل من خواب میبینی یا نه.
    بعد مدتا خواب های معنی دارم شروع شده و در اکثر این خواب ها فردی رو میبینم که برای چندمین باره در یک هفته اومده تو خوابم قبلا هم خواب تکراری دیده بودم اما این بار تکراری نیست و این فرد فقط حضورش تکرار میشه، نقش مهمی نداره و باهاش زیاد حرف نمی‌زنم اما بعد از اینکه ازش دور میشم وارد خوابی میشم که معنی و تعبیر و بدی داره و شدیدا ترس برم داشته چون همیشه خوابی که میبینم به واقعیت تبدیل میشه اگه هم نشه چون جلوشو گرفتم اما این بار دچار سردرگمی شدم نمیدونم چرا این شخص رو میبینم و چرا این شخص حرف یا رفتار خاصی از خودش نشون نمیده که بتونم دنبال تعبیرش باشم هر شب دارم مرور میکنم با خودم تا سر نخی پیدا کنم ازش اما فقط حرف های عادی بینمون زده میشه اصلا دلم نمیخواد دیگه بیاد تو خوابم با اینکه نه ازش بدم میاد نه خیلی بهش نزدیکم فقط میترسم خوابی ببینم که مسیر زندگیمو تغییر بده و من نتونم هیچ کاری کنم اگه کسی اطلاعاتی داره به غیر از اطلاعات اینترنتی ممنون میشم بهم کمک کنه
    خواب ها از نقطه نظر علمی دو دسته ان
    دسته اول به پردازش حافظه مربوط میشن و محتواشون درهم برهم و بی اهمیت و بی معناس
    دسته دوم مربوط به ناخودآگاه ما هستن و اینا قابل تحلیل و معنا دار هستند.

در واقع ناخودآگاه ما تلاش میکنه با رویا با خودآگاه ما ارتباط برقرار کنه. تحلیل این خوابتون رو نمیشه عین فال گیری و رمالی باین کرد. بلکه باید افکار احساست تجارب و افکارتون رو شناخت. یعنی اینجوری نیست یکی بیاد بخونه بگه معناش اینه. علمی رو عرض میکنم.

می تونید به یه روان کاو مراجعه کنید تا کمکتون کنه معناش رو بفهمید و راحت بشین.

3. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله.
    ویرایش توسط Arwad : 07-16-2021 در ساعت 10:37 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخی که دادید به خاطر مسائلی نمیتونم به روانکاو مراجعه کنم و نمیدونم دیگه چجوری میتونم متوجه بشم چه پیامی توی این خواب ها هست.
    با توجه به اینکه موضوع مسائل دیگه (اسکیزوفرنی) رو بیان نکرده بودین، اینم در قالب همون مسئله قرار میگیره و تحت درمان قرار بگیرین قضیه خواب هم حل میشه.
    اصلا به این فکر نکنید که درمان ادامه ندین. واجب و ضروریه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lonely AND LONELY نمایش پست ها
    با توجه به اینکه موضوع مسائل دیگه (اسکیزوفرنی) رو بیان نکرده بودین، اینم در قالب همون مسئله قرار میگیره و تحت درمان قرار بگیرین قضیه خواب هم حل میشه.
    اصلا به این فکر نکنید که درمان ادامه ندین. واجب و ضروریه
    بله.
    ویرایش توسط Arwad : 07-16-2021 در ساعت 10:37 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    0

من گفتم به فکر درمان نیستم چون خانوادم به فکر من نیستن و پروسه درمان حداقل1سال زندگیمو عوض میکنه این درمان کاره منه مراجع کننده تنها نیست نیاز به مراقب هست نیاز به وقت گذاشتن و درک شدن هست که کار هرکسی نیست و اگه فکر می‌کنید این خوابت ربط مستقیم به بیماریم داره نباید حقیقتی توش باشه یا توی واقعیت به انجام برسه درسته؟
    ببینید دوست عزیز
    یکی از نشانه های بارز اختلال اسکیزوفرنی عقاید، باورها ، افکار و احساست عجیبه که اتفاقا می تونه آزار دهنده باشه
    همچنین شما بیان کردین که دچار توهم میشین و اینا کاملاً نشانه های نگران کننده هستند که شدت اختلال رو نشون می دهند.

شما باید خودت به فکر خودت باشی خوشبختانه شما بینش خوبی دارید و می دونید که دچار اختلال هستین.
    باید بدونید وقتی این اختلال شما تحت درمان و کنترل قرار بگیره احساس بهتر خواب بهتر زندگی بهتر خواهید داشت.

لازم نیست منتظر توجه کسی باشید. یه درمانگاه دولتی اینترنتی نوبت بگیرید پیش یک متخصص اعصاب و روان. مراجعه کنید. با داروهاتون هزینه اش 100 تومن هم نمیشه.

در مورد پیام و معنای خوابتون نیاز به واکاوی توسط یک متخصص داره و نمیشه اینجوری کسی تحلیل کنه. چون تعیبر خواب یه چیز مسخره است اما تحلیل خواب یه چیز علمیه و بدون شناخت و پرسش از شما شدنی نیست.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47019
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lonely AND LONELY نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز
    یکی از نشانه های بارز اختلال اسکیزوفرنی عقاید، باورها ، افکار و احساست عجیبه که اتفاقا می تونه آزار دهنده باشه
    همچنین شما بیان کردین که دچار توهم میشین و اینا کاملاً نشانه های نگران کننده هستند که شدت اختلال رو نشون می دهند.

شما باید خودت به فکر خودت باشی خوشبختانه شما بینش خوبی دارید و می دونید که دچار اختلال هستین.
    باید بدونید وقتی این اختلال شما تحت درمان و کنترل قرار بگیره احساس بهتر خواب بهتر زندگی بهتر خواهید داشت.

لازم نیست منتظر توجه کسی باشید. یه درمانگاه دولتی اینترنتی نوبت بگیرید پیش یک متخصص اعصاب و روان. مراجعه کنید. با داروهاتون هزینه اش 100 تومن هم نمیشه.

در مورد پیام و معنای خوابتون نیاز به واکاوی توسط یک متخصص داره و نمیشه اینجوری کسی تحلیل کنه. چون تعیبر خواب یه چیز مسخره است اما تحلیل خواب یه چیز علمیه و بدون شناخت و پرسش از شما شدنی نیست.
    بله.
    ویرایش توسط Arwad : 07-16-2021 در ساعت 09:33 PM دلیل: پشیمانی از ارسال این پست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)