نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: من چکار کنم با این ادم؟!

1078
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

من چکار کنم با این ادم؟!

مامانم امونمو بریده . روز و شبمو کوفتم کرده .

تا از اتاق میام بیرون مث سگ میمونه دعوا راه میندازه میگم خودمو بندازم تو اتاق ک ریختشو نبینم . حالا همش هی میچرخه دقو دلی اون بچه هاشو سر من در میاره فهش من میده اخرشم هی ب بابام میگه دخترت ریگی تو کفشش هست همش تو اتاقه .معلوم نیس داره چ گوهی میخوره ...

شما ب من بگید منی ک ۲۰ سالمه هنوز یبار بیرون نرفتم منی ک شیش ماه یبار ب زور برام نت میگیرن . چجوری ریگی تو کفشم هست ؟؟؟

منم دلم میخاد برم بیرون منم دلم میخواد مثل دوستام‌ازاد باشم دلم میخاد برم سرکار ولی نمیزارن . منو زندانی کردن ب اسم‌تعصب ب اسم هزارتا کوفته دیگه لعنت بهشون . افسردگی شدید گرفتم . شبانه روز هزاربار فکر خودکشی تو مخمه . از زندگی سیر شدم بخاطر گوه بودن اونا بخاطر اخلاق سگشون . خدایا چکار کنم خدایااا اخه این چ زندگی بود دادی ب من .

من چکار کنم‌😔 از این زندگی خستم . خدایا خستم ‌ . چرا یکی بدادم‌نمیرسه . چرا هیچ کس منو نمیبینه خستممممم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : من چکار کنم با این ادم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    مامانم امونمو بریده . روز و شبمو کوفتم کرده .

تا از اتاق میام بیرون مث سگ میمونه دعوا راه میندازه میگم خودمو بندازم تو اتاق ک ریختشو نبینم . حالا همش هی میچرخه دقو دلی اون بچه هاشو سر من در میاره فهش من میده اخرشم هی ب بابام میگه دخترت ریگی تو کفشش هست همش تو اتاقه .معلوم نیس داره چ گوهی میخوره ...

شما ب من بگید منی ک ۲۰ سالمه هنوز یبار بیرون نرفتم منی ک شیش ماه یبار ب زور برام نت میگیرن . چجوری ریگی تو کفشم هست ؟؟؟

منم دلم میخاد برم بیرون منم دلم میخواد مثل دوستام‌ازاد باشم دلم میخاد برم سرکار ولی نمیزارن . منو زندانی کردن ب اسم‌تعصب ب اسم هزارتا کوفته دیگه لعنت بهشون . افسردگی شدید گرفتم . شبانه روز هزاربار فکر خودکشی تو مخمه . از زندگی سیر شدم بخاطر گوه بودن اونا بخاطر اخلاق سگشون . خدایا چکار کنم خدایااا اخه این چ زندگی بود دادی ب من .

من چکار کنم‌ از این زندگی خستم . خدایا خستم ‌ . چرا یکی بدادم‌نمیرسه . چرا هیچ کس منو نمیبینه خستممممم
    منم همینطور.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : من چکار کنم با این ادم؟!

سلام به شما نسترن جان
    با توجه به متن ارسالا اینکه شما خشم و عصبانیت زیادی را تجربه می کنید می توان درک کرد اما در کنار احترام به این احساسات شما که کاملا طبیعی هست و این سبک برخورد و این میزان محدودیت می تواند برای شما به همراه داشته باشد بهتر است که سعی کنید که از کلمات مناسب تری استفاده کنید در هرصورت اگر این سبک بیان را در مسیر تعاملی با پدر و مادر هم داشته باشید خب این مسیر ارتباطی بین شما را محدود تر می کند و با مشکلات بیشتری مواجهه می شوید .
    در این مسیر نیاز است که در احترام در زمان مناسبی با پدر و ماد ر صحبت کنید و بیان کنید که این شرایط برای شما با چه احساساتی همراه شده است و توقعاتی را که از انها دارید در احترام بیان کنید در کنار اینکه صحبت های آنها را نیز بشنوید تا بتوانید در کنار هم تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    اگر بخواهید ارتباط خود را قطع کنید خب نمی توان امیدی هم به تغییر شرایط داشت پس بهتر است در مسیر تعاملی با درک متقابل و احترام سعی کنید شرایط بهتری را دنبال کنید.
    در این مسیر اگر بتوانید به روانشناس مراجعه حضوری داشته باشید می توانیم کمک کنیم تا در قالب خانواده درمانی این مشکلات مورد بررسی و تعامل و درمان قرار گیرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد