نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: دختر۱۶ساله ام دست ب خودکشی زده

5266
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر۱۶ساله ام دست ب خودکشی زده

سلام
    دخترم ۱۶سالشه و حافظ ده جز قرآن هست و ب اختیار خودش وباذوق زیاد ازم خواست بفرستم دارالقرآن شبانه روزی ک امسال نره مدرسه و مرخصی تحصیلی بگیره و قرآن را درعرض یک سال تموم کنه.ماهم ب خواسته اش احترام گذاشتیم چون خواسته ی بدی نبود ک مانع بشیم
    چون هزینه اش بالا بود و خصوصی بود برامون ممکن نبود اماتحت هرشرایطی بدون اینک اون چیزی بدونه هزینه اشو جور کردیم و فرستادیمش
    شرایط اونجا طوری بود ک موبایل نداشته باشن.فقط سه شنبه ها حق دارن باخانواده ها صحبت کنن و هفته ایی یک بار یا اجازه بدن برن خونه یا خیر
    هفته اول دخترمو دیدم خیلی رنگ روش زرد شد هرچ علت رو جویا شدم میگفت اینجا اونجور ک فک می کردم نیس اینجا جهنمه درهمین حد جوابمو داد هرچ باهاش صحبت کردم ک بفهمم منظورش ازاین حرف چیه جواب درستی نداد اما ازرنگ روش معلوم بود اصلا حال خوبی نداره.ازش خواستم ک نره گفتش نه مامان مانعم نشو توروخدا بزار برم.هفته دوم ک رفته آخرهفته دوم باهام تماس گرفتن ک بیا دخترت حالش خیلی بده ببرینش خونه.....تارفتم دیدم بچه ام بیهوش افتاده.سریع بردمش بیمارستان.یکی ازدوستاش گفتش ک قرص خورده.دیدم سه ورق دارو باهم خورده.آوردمش بیمارستان.معده اشو شستشو دادن دور ازجون یه تیک گوشت افتاده رو تخت.دارالقرآن هم هیچکی پاسخگو نیس میگن بچه اتون مشکل داشته و دارو خورده ربطی ب مانداره و ازاین حرفا

ب نظرتون‌چطور می تونم بابچه ام صحبت کنم ک بدونم چرا همچین کاری کرده درصورتی ک اینقده دخترمعقولی هست ک بعید می دونستم ازش اینکارو بکنه.
    بهتربشه در مورد این قضیه چی بهش بگم.چطور باهاش صحبت کنم ک همه‌چیزو برام تعریف کنه.خواهش می کنم منو راهنمایی کنید😓 ممنون میشم

2. کاربران زیر از Zahra975 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دختر۱۶ساله ام دست ب خودکشی زده

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra975 نمایش پست ها
    سلام
    دخترم ۱۶سالشه و حافظ ده جز قرآن هست و ب اختیار خودش وباذوق زیاد ازم خواست بفرستم دارالقرآن شبانه روزی ک امسال نره مدرسه و مرخصی تحصیلی بگیره و قرآن را درعرض یک سال تموم کنه.ماهم ب خواسته اش احترام گذاشتیم چون خواسته ی بدی نبود ک مانع بشیم
    چون هزینه اش بالا بود و خصوصی بود برامون ممکن نبود اماتحت هرشرایطی بدون اینک اون چیزی بدونه هزینه اشو جور کردیم و فرستادیمش
    شرایط اونجا طوری بود ک موبایل نداشته باشن.فقط سه شنبه ها حق دارن باخانواده ها صحبت کنن و هفته ایی یک بار یا اجازه بدن برن خونه یا خیر
    هفته اول دخترمو دیدم خیلی رنگ روش زرد شد هرچ علت رو جویا شدم میگفت اینجا اونجور ک فک می کردم نیس اینجا جهنمه درهمین حد جوابمو داد هرچ باهاش صحبت کردم ک بفهمم منظورش ازاین حرف چیه جواب درستی نداد اما ازرنگ روش معلوم بود اصلا حال خوبی نداره.ازش خواستم ک نره گفتش نه مامان مانعم نشو توروخدا بزار برم.هفته دوم ک رفته آخرهفته دوم باهام تماس گرفتن ک بیا دخترت حالش خیلی بده ببرینش خونه.....تارفتم دیدم بچه ام بیهوش افتاده.سریع بردمش بیمارستان.یکی ازدوستاش گفتش ک قرص خورده.دیدم سه ورق دارو باهم خورده.آوردمش بیمارستان.معده اشو شستشو دادن دور ازجون یه تیک گوشت افتاده رو تخت.دارالقرآن هم هیچکی پاسخگو نیس میگن بچه اتون مشکل داشته و دارو خورده ربطی ب مانداره و ازاین حرفا

ب نظرتون‌چطور می تونم بابچه ام صحبت کنم ک بدونم چرا همچین کاری کرده درصورتی ک اینقده دخترمعقولی هست ک بعید می دونستم ازش اینکارو بکنه.
    بهتربشه در مورد این قضیه چی بهش بگم.چطور باهاش صحبت کنم ک همه‌چیزو برام تعریف کنه.خواهش می کنم منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    توضیحاتتون بسیار نگران کننده است
    ظن قوی تجاوز یا سوء استفاده جنسی یا عاطفی مطرحه.
    شما نمی تونید ارتباط بگیرید ببرید پیش روانشناس اون میفهمه چی شده. شما فشار نیارید بهش که خودش میتونه باعث بدتر شدن و خودکشی مجدد بشه.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاکید میکنم شما بهش فشار نیارید که چی شده و چرا. باید یه روانشناس یا مشاور باتجربه باهاش حرف بزنه.
    کار شما نیست.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

بهتربشه در مورد این قضیه چی بهش بگم.چطور باهاش صحبت کنم ک همه‌چیزو برام تعریف کنه.خواهش می کنم منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام
    موضوع عجیبی است. حتما از طریق قانونی اقدام کنید. من مدرسه ای، حتی شبانه روزی، نمی شناسم که بچه ها را از دبداز خانواده و تماس با آنها منع کنند.
    آیا ممکن است اسم مدرسه را بگویید؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چ خاکی ب سرم‌کنم.دارالقرآن جوادالائمه یزد.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما زهرا جان
    درک میکنم که این شرایط برایت با فشار روحی زیادی همراه شده است اما بهتر است که در این مسیر اجازه بدهی که فرزندتان کمی شرایط بهتری را تجربه کند و بدون سرزنش و یا توهین به او بیان کنید که می خواهید شنونده حرف های او باشید هر اتفاقی که برایش افتاده باشد شما به او کمک می کنید اجازه بدهید که او دلیل این اقدام را بیان کند و در صورتی که به شما بیان نکرد و حتی در صورت بیان کردن نیاز است که او را به روانشناس ارجاع بدهید او حتما در شرایط روحی سختی قرار داشته است که تصمیم به خودشکی گرفته است .
    در این مسیر اینکه آرامش خود را حفظ کنید، سرزنش نکنید، این موضوع را در خانواده خودتان و روانشناس نگهدارید، به او اطمینان بدهید که کنارش هستید و هر اتفاقی که رخ داده شده باشد ارزش او برای شما کم نمی شود می توانید به او کمک کنید تا صحبت کند حتی بیان کنید هرچند دوست دارید خودش بیان کند و بگوید اما اگر می خواهید می تواند آن را بنویسید تا شروع صحبت کردن به این شکل باشد .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازراهنمایی همگی.پیش یک روانشناس بردمش خداروشکرالان خیلی بهتره

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دخترم حال روحیش و جسمیش کمی بهترشده پیش روانپزشک بردمش بهش دارو داد گفتش یک‌ماهه دیگ دوباره ببرمش پیشش،،ازاون ور هم پیش روانشناس هرهفته دارم می برمش..بهترشده اما خوب نشد اصلا حوصله هیچی نداره اصلا خوشحال نیس،حوصله ی هیچی نداره هرسال ذوقی ک برای شروع مدارس داشت امسال عزا گرفته میگ نمی تونم ودوس ندارم درس بخونم .موندم چیکارکنم ب نظرتون جلسات روانشناس ادامه بدم؟؟؟؟ب روانپزشکش ک دارو بهش داده ب نظرتون دوباره مراجعه کنم ؟آیا دخترم مثل قبل امیدی هست خوبه خوب شه؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خانم
    قبل از هر چیز باید دلیل این موضوع به طور دقیق مشخص بشه. اینگونه مسائل لاینحل نیست ولی حوصله فراخی می طلبه.
    از انجا که سن دختر شما زیاد نیست با مراقبت و حمایت تا حدود زیادی حل میشه، به شرط اینکه مراقب باشید اتفاق مجدد نیوفته.
    اگر ممکنه و پی برده اید، دلیل خودکشی ایشونو بگید.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام مجدد به شما زهرا جان
    به هیچ عنوان مسیر درمانی او را قطع نکن چون قطع کردن روند درمانی به او هیچ کمکی نمیکند هم دخترت و هم روانشناس نیاز به زمان دارند تا بتوانند شرایط بهتری را ایجاد کنند و قطع روند درمانی آن هم برای فردی که خودکشی کرده است اصلا توصیه نمی شود .
    مصرف دارو تنها میزانی شرایط روحی دختر شما را بهبود می بخشید اما نیاز است که از نظر روحی و آنچه در روان او تجربه می شود نیز بررسی لازم صورت گیرد و شرایط روحی او نیز بهبود پیدا کند تا بتواند روند درمانیش کامل شود و در کنار قطع دارو در آِینده با مشکلی مواجهه نشود .
    در مورد مصرف دارو اگر علایم خاصی داشت و یا شرایط روحیش بهبود پیدا نکرد نیاز است که مجدد به روان پزشکش مراجعه کنی در کنار اینکه برای جلسه بعد در همان جلسه سوال کنید که چه زمانی مراجعه داشته باشید.
    بله حتما او با طی کردن روند درمانیش و همراهی شماها می تواند شرایط روحی بهتری را پیدا کند .
    از هرگونه اجبار او برای انجام هرکاری خوداری کنید اما شرایطی که حتی اندکی به آن واکنش مثبت نشان می دهد هم می تواند کمک کننده باشد .

12. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازاینک جوابگو بودین
    ویرایش توسط Zahra975 : 08-22-2021 در ساعت 07:42 PM

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام مجدد به شما زهرا جان
    به هیچ عنوان مسیر درمانی او را قطع نکن چون قطع کردن روند درمانی به او هیچ کمکی نمیکند هم دخترت و هم روانشناس نیاز به زمان دارند تا بتوانند شرایط بهتری را ایجاد کنند و قطع روند درمانی آن هم برای فردی که خودکشی کرده است اصلا توصیه نمی شود .
    مصرف دارو تنها میزانی شرایط روحی دختر شما را بهبود می بخشید اما نیاز است که از نظر روحی و آنچه در روان او تجربه می شود نیز بررسی لازم صورت گیرد و شرایط روحی او نیز بهبود پیدا کند تا بتواند روند درمانیش کامل شود و در کنار قطع دارو در آِینده با مشکلی مواجهه نشود .
    در مورد مصرف دارو اگر علایم خاصی داشت و یا شرایط روحیش بهبود پیدا نکرد نیاز است که مجدد به روان پزشکش مراجعه کنی در کنار اینکه برای جلسه بعد در همان جلسه سوال کنید که چه زمانی مراجعه داشته باشید.
    بله حتما او با طی کردن روند درمانیش و همراهی شماها می تواند شرایط روحی بهتری را پیدا کند .
    از هرگونه اجبار او برای انجام هرکاری خوداری کنید اما شرایطی که حتی اندکی به آن واکنش مثبت نشان می دهد هم می تواند کمک کننده باشد .
    سلام عزیزم
    ممنون ازاینک وقت گذاشتید و باحوصله جواب منو دادین.الهی ک ب حق این ایام عزا عاقبت بخیر بشید و دلشاد
    بله ازلحاظ روحی هنوز خوب نشده
    دوس نداره هیچ کاری کنه
    نمازی ک سروقت می خوند ک قضا نشه بعد اون اتفاق دیگ نماز نمی خونه
    اصلا هیچ چیز خوشحالش نمی کنه
    بیش ازاندازه فراموش کارشده
    همش توخودشه و بی نهایت بی حوصله اس و فقط دوس داره بخوابه.روانشناس گفتش باید روزی یک ساعتی ببرمش بیرون ،آهنگ شاد گوش بده آرایش کنه و .....اما دخترم دوس نداره ازخونه بیاد برون همش تواتاقه.میگه نمی تونم بیام بیرون ازبیرون رفتن بدم میاد،آهنگ عزا گوش میده وغمگین میگ ازآهنگ شاد نمی تونم گوش بدم ومنو مجبور نکن...و..
    وقتی ک شب میشه میگه کاش صبح نشه.وقتی صبح میشه میگه چرا صبح شد .حال جسمیش یکم بهترشده اما روحیش داغووونه ب حدی ک خیلی نگرانم نکنه ادامه دارباشه.
    ویرایش توسط Zahra975 : 08-22-2021 در ساعت 06:11 PM

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام خانم
    قبل از هر چیز باید دلیل این موضوع به طور دقیق مشخص بشه. اینگونه مسائل لاینحل نیست ولی حوصله فراخی می طلبه.
    از انجا که سن دختر شما زیاد نیست با مراقبت و حمایت تا حدود زیادی حل میشه، به شرط اینکه مراقب باشید اتفاق مجدد نیوفته.
    اگر ممکنه و پی برده اید، دلیل خودکشی ایشونو بگید.
    سلام وقت بخیر.دخترمو پیش یه روانشناس بردم جلسه ی اول یک ساعتی تنهایی تواتاق باهاش صحبت کرد درنهایت روانشناس بهم گفت دخترم بخاطر فشار ک بهش اومده اینک ازساعت ۴صبح اونجا بیدار میشد و تا۱۲شب درس داشتن و حتی اجازه اینو نداشتن ک برن استراحت کنن و برخوردهای بدی ک باهاش داشتن مثلا قرآن ک می خوند و ففط یه لحظه جاهایی مکث می کرد خیلی بد معلم اونجا باهاش صحبت‌می‌کرد و ازکلاس می نداختش بیرون.و چون دخترم زمینه ی استرس داشته باعث شده محیط اونجا و رفتارهای بدی ک جلوجمع باهاش میشده اینقده استرسش زیاد میشه ک احساس می کنه قلبش ازسینه می خواد کنده بشه وبرای آرم شدن خودش یه دفعه ناخواسته بدون اینک حتی ازقبل برنامه ریزی کنه همچین کاری میکنه..روانشناس یاهمون مشاوره ازم خواست کنارجلساتی ک میارمش اونجا حتما حتما باید ببرمش پیش روانپزشک ..روانپزشک هم بردمش یه سری دارو داد و ازم خواست یک ماهه دیگ باید مراجعه کنم

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط Zahra975 : 08-22-2021 در ساعت 07:42 PM

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مدرسه شروع شد اما دخترم ب زور درس می خونه حال روحیش اصلا خوب نیس میگ امروز باگریه ازم خواست ک مرخصی تحصیلی بگیره میگ نمی تونه درس بخونه و به شیوه ی خودش می خواد درس بخونه پارسال مجازی پیش رفتن مریض انداختش امسال ک نمی تونه‌درس بخونه دختری ک عاااااشق درس و مدرسه بود ب جایی رسیده تواین یک سال از درس متنفرشده
    غیراز مدرسه چطور می تونه درس بخونه ک از پسش بربیاد و درس ب خوبی یاد بگیره میشه راهنمایی ام کنید خواهش می کنم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام مدرسه شروع شد اما دخترم ب زور درس می خونه حال روحیش اصلا خوب نیس میگ امروز باگریه ازم خواست ک مرخصی تحصیلی بگیره میگ نمی تونه درس بخونه و به شیوه ی خودش می خواد درس بخونه پارسال مجازی پیش رفتن مریض انداختش امسال ک نمی تونه‌درس بخونه دختری ک عاااااشق درس و مدرسه بود ب جایی رسیده تواین یک سال از درس متنفرشده
    غیراز مدرسه چطور می تونه درس بخونه ک از پسش بربیاد و درس ب خوبی یاد بگیره میشه راهنمایی ام کنید خواهش می کنم

علت اینکه اینطوری شده دختر خانمت رو پیدا کنید

مورد تجاوز قرار گرفتن ، عاشق شدن ، عدم روابط خوب با خانواده و کلی مشکل دیگه باعث میشه کیفیت تحصیل و کیفیت زندکی افراد بیاد پایین
    پس لطفا برین به روانشناس مراجعه کنید و به طور کلی دنبال راهی برای درک و فهمیدن مشکل دخترتون باشید

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47309
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    با این حالات روحی که شما میفرمایید درس خوندن براشون ممکن نیست حتی اگه بخواد با مدرسه هم پیش بره درس خوندنش هیچ کیفیتی نداره و باعث کم شدن اعتماد به نفسش و افسردگی میشه اگر خودش میخواد که مرخصی بگیره با آموزش و پرورش یا پزشک معالجشون صحبت کنید که برگه مرخصی بدهد هر جور که خودش فکر میکنه میتونه موفق بشه پیش بره ولی اول یه ماه یا دو ماه سمت درس نره و بعد اون شروع به درس خوندن کنه
    البته قبل از اینکه نامه مرخصی یکساله بگیرید از اموزش و پرورش سوال کنید که میتونه ادامه تحصیل بده در همان مدرسه یا باید بره بزرگسال چون این مورد رو مطمئن نیستم
    البته مدرسه بزرگسالان برای افراد مزدوج و افرادی که دو سه سال ترک تحصیل کردن هست ولی بازم برای اطمینان سوال کنید
    یا علی

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام در اینجا باز هم به شما پاسخ میدم
    دختر شما یک ماه استراحت داشته باشه و کلا از درس دور باشه
    بعدش با برنامه راهبردی ازمون ها میتونند پیش برند و کاملا موفقا بشوند و حتی از هم سن و سال هاش جلو بزنند میتونن در پنج یا شیش ماه پایه یازدهم رو تمام کنند و با اعتماد به نفس بالاتر وارد پایه دوازدهم بشوند چون درس خواندن با این حالات روحی اصلا خوب نیست و باعث تشدید علائم دخترتون میشه و ممکنه باز باعث خودکشی بشه
    وقفه تحصیلی اصلا اتفاق بدی نیست و ممکنه خیلی هم خوب باشه نظر بنده اینه که با پزشکشون مشورت کنید و این یکسال رو بدون فشار روحی تحصیل کنند تا موفق شوند

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام یه نامه ازپزشکش گرفتم و دادم ب مدرسه مرخصی یک ساله تحصیلی براش نوشت....چندروز پیش دوباره دخترم چند ورق قرص خورد و تا متوجه شدم سریع رسوندیمش بیمارستان..معده اشو شستسو دادن چندساعت توبیمارستان بود...باز خواستن بستریش کنن ک بارضایت خودمون ترخیصش کردیم...خیلی توخودشه و حال خوبی نداره..دیگ خسته شدم بخدااا...الان بارسومه دست ب همچین کاری می زنه...مشاوره هرجلسه دارم می برمش .زیر نظر دکتر اعصاب و روان هم هست...ازهیچکدوم هیچ نتیجه ایی نگرفتم باز عوض کردم دکترارو اما بی فایده اس،طب سنتی دیروز بردمش...ب نظرتون دخترمو ببرم متخصث زنان ک چکش کنه ؟؟؟ک خیالم راحت بشه،آخه می ترسم تو اون دارالقران اتفاقی براش افتاده باشه من ب حد جنون رسیدم ازاین وضعیت ..خودشم ک میگ هیچی نشده و اصلا حرفی نمی زنه پس چرا اینجوری شده..توروخدا راانمایی ام کنید من چ خاکی ب سرم کنم

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

yazd.iqna.ir/fa/print/3739612

لینک بالا نمی دانم بدردتون بخوره یا نه

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی لطف کردین،یعنی هنوز هم مشاوره میدن؟

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47309
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز حال فرزندتون چطوره؟اقدامی برای بهتر شدن حالش انجام دادین؟

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،مشاورشو باز عوض کردم و امروز اولین جلسه بود ک بردمش ....دکتر روانپزشکشو هم عوض کردم قرارشنبه ببرمش ،بقیه اشو سپردم ب خدا

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47431
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عجیبه... یجای کار عجیبه ...امیدوارم بزودی حال فرزندتون بهتر شه و علت این زدگی از جو قرانی رو متوجه بشید. یسوال: اخلاق مربیای قرانیشون چطوره؟ نمیخوام منظور بدی برسونم ولی یا دوستا و همکاسیای قرانیشون یا معملمای قرانیشون باعث زدگی از این علاقه شدن.
    مگه سربازیه که ممنوع الملاقات بودن؟
    من خیلی دیر کامنت میدم و امیدوارم که الان حال فرزندوتن عالی باشه ولی منی که دو سال سرباز بودم اون محیط پادگان هم اینجور نبود... مخصوصا دالبرالقران که برعکس سایر محیطا سعی میکنن مشوق باشن تا ....

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میگ اصلا اخلاق نداشتن،دارلقرآن نبوده ک ،دیوونه خونه اس ..بیشتربچه های اونجا شب ک میشده دخترم میگه اینقدر گریه می کردن و حالشون بد میشد ک باعث میشده حال دخترم بدتربشه...حال بچه ام هنوز همونطوره.حال خوبی نداره..باز مشاورشو عوض کردم امیدم بخداست

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اونجا مدرسه قرانی نیس پس. والا.
    ویرایش توسط mohandese_javan : 10-25-2021 در ساعت 06:08 PM

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مراقب باشید همین ده جزء قرآنی که حفظ است از دست نده چون نیازمند به حفظ دوباره کل ده جزء می شه
    لینک زیر آدرس واحد خواهران جامعه القرآن یزد هست برای حفظ کل قرآن این مرکز معتبر است.

b2n.ir/e29967

یزد ميدان مارکار ، خيابان دهم فروردين ، کوچه دروازه قصاب ها خانه وقفي ابراهيم نورالله ، نام مسول خانم : رضایی ده‌جمالی
    تلفن 6229065

مرکز مشاوره تلفنی سلامت:مرحله اول: شماره گیری ۳۱۲۰۰-۰۲۵ در سراسر کشور؛ مرحله دوم: شماره گیری عدد ۴ (ارتباط با مرکز مشاوره سلامت) و مرحله سوم: انتخاب مشاوره ( ۱.پزشکی ۲.روان شناسی ۳.مامایی)

b2n.ir/g27646

شاید لینکهای زیر کمکتون کنه

pasokhgoo.ir/taxonomy/term/686

b2n.ir/m00581

b2n.ir/d69609

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47309
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی احتمالا به خاطر شرایطش از قرآن زده شده وسمتش نمیره...

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترم بعدرفتن ب اونجا خیلی حالش بد شدو دیگ خوب نشده تا ب الان

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها
    مراقب باشید همین ده جزء قرآنی که حفظ است از دست نده چون نیازمند به حفظ دوباره کل ده جزء می شه
    لینک زیر آدرس واحد خواهران جامعه القرآن یزد هست برای حفظ کل قرآن این مرکز معتبر است.

b2n.ir/e29967

یزد ميدان مارکار ، خيابان دهم فروردين ، کوچه دروازه قصاب ها خانه وقفي ابراهيم نورالله ، نام مسول خانم : رضایی ده‌جمالی
    تلفن 6229065

مرکز مشاوره تلفنی سلامت:مرحله اول: شماره گیری ۳۱۲۰۰-۰۲۵ در سراسر کشور؛ مرحله دوم: شماره گیری عدد ۴ (ارتباط با مرکز مشاوره سلامت) و مرحله سوم: انتخاب مشاوره ( ۱.پزشکی ۲.روان شناسی ۳.مامایی)

b2n.ir/g27646

b2n.ir/m00581

b2n.ir/d69609
    خیلی لطف کردین الهی ک صاحب قرآن حافظتون باشه

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها

b2n.ir/e29967

تلفن 6229065

b2n.ir/g27646

b2n.ir/m00581

b2n.ir/d69609
    ب این دارالقرآن رفتیم ولی تعطیل بود و هرچ در زدیم کسی در باز نکرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)