نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: هیچ کاری ازدستم برنمیاد کاش بمیرم

1185
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46230
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ کاری ازدستم برنمیاد کاش بمیرم

نمی تونم مشکلات بچه هام حل کنم از همه راه وارد شدم مشاوره ،روانپزشک،پرس و جو ازاین و اون ،گشتن تواینترنت،
    خسته شدم ازاینهمه مشکلاتی ک نتونستم هیچکدومشون حل کنم ویااینقده پیگیر شدم اما دریغ ازنتیجه،کاش یک ذره نتیجه می دیدم.چ حیف صدحیف
    کاش میشد بمیرم اینو ازته دل میگم
    دخترنوجوانم ک نمیشه باهاش حرف زد،
    پسر ۳ساله ام اینقده درطول روز سرهرچیزی خودشومی زنه ک ...
    خسته ااام کاااااش میییشد بمیررررررررررم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هیچ کاری ازدستم برنمیاد کاش بمیرم

سلام به شما زهرا جان
    درک میکنم که شما نگران فرزندانتان هستید اما خب در این مسیر دقت کنید که قرار نیست تمام تمرکز خودتان را بر انها بگذارید در این مسیر اگر مسیر ارتباطی بین شماها با مشکل مواجهه می باشد و یا اگر نظر روحی و رفتاری برای آنها احتمال آسیب می دهید نیاز است که حتما به صورت حضوری بازهم تاکید میکنم به صورت حضوری آنها را به روان درمانگر مخصوص ارجاع بدهید .
    مثلا خودزنی در سن کودک ساله نشان از مسیر ارتباطی اشتباهی با شما می باشد اما اینکه در روان کودک شما چه چیزی تجربه می شود را نمی دانیم اما بهتر است که با کمک روان درمانگر تحلیلی در این مسیر پیش بروید .
    در مورد دختر نوجوانتان خب در این سن احتمال مقاومت و یا توقع برای استقلال بیشتر می شود و خب آنها توقع دارند شما در احترام با او برخورد کنید و سعی کنید که خود شما در این مورد ارتباط را شروع کنید به این معنا که در یک فضای بدون سرزنش و در احترام بخواهید که باهم در یک فضای مثلا رستوران و یا کافه و هرجای که برایش جذاب است باهم صحبت کنید .
    سعی کنید که فضای امن باشد که او بتواند احساسات و نیازهای خودش را با شما بدون نگرانی در میان بگذارد .
    اینکه شما دائم اطلاعات مختلف را دنال کنید کمکی به شما ها نمی کند حتی اجرای عنوان رفتار و موضوعات مختلف بر روی فرزندانتان می تواند آنها را نیز عصبانی کند پس بهتر است که در اول خودتان به روان درمانگر مراجعه کنید و شرایط ارتباطی و مشکلات را توضیح بدهید و بخواهید که در این مسیر به شما کمک شود و بهتر است این مسیر را تکمیل کنید اگر نیاز به طی کردن جلسات هریک از شما سه نفر و حتی پدر باشد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)