نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: در اپارات با دختری اشنا شدم...

988
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47330
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در اپارات با دختری اشنا شدم...

سلام دوستان من توی اپارات یک حساب کاربری دارم حدود 1 ماهو خورده ای پیش یه دختر اومد تموم ویدئوهامو لایک کرد بعد از اون ویدئویی رو که تو بخش توضیحاتش نوشته بودم برای دانلود اهنگ اول باید ویدئو رو بازنشر کنید بازنشر کرد وقتی هم که ازش پرسیدم که ایا اون اهنگو میخواد یا نه گفت نمیخوام همینجوری بازنشر کردم بعد اون هر ویدئویی رو که می ذاشتم لایک میکرد هر پیامی که بهش میدادمو خیلی سریع جواب میداد خودش زیر ویدئوهام پیام میذاشت .وقتی هم که بهش گفتم تعداد ویدئوهات زیادن نمیتونم لایک کنم همشونو گفت من واسه اینکه کانالت خیلی عالیه همشونو لایک کردم اما الان حدود 3 رو هست که به پیام من جواب نداده اما هر روز چندتا ویدئو میزاره و مطمئنم که پیام منو دیده(پیامم هیچ چیز نداشت فقط یه سوال ساده بود) راستی 4 روز پیش هم حدود 10 تا ویدئو گذاشت همرو لایک کردم بجز 2 تا ویدئوی که راجب عشق بود
    راجب اون:ویدئوهای مذهبی /طنز/سیاسی/اموزشی/انیمه/ازمایش/میزاره
    من تا حالا با هیچ دختر ارتباط نداشتم و بلد نیستم چطوری با دخترا رفتار کنم که ازم دلزده نشن به نظرتون چی کار کنم که دوباره باهام ارتباط داشته باشه(دوستی)چی کار باید بکنم و چیکار نباید کنم

مطمئنم که دختره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : در اپارات با دختری اشنا شدم...

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات و گرایشاتی که در این سن که به نظر می رسد نوجوان هستید تجربه می کنید قابل احترام هست اما دقت کنید که در اول شما نمی توانید با اطمینان بیان کنید که این فرد دختر می باشند و حتی در صورتی که این مورد هم درست باشد بازهم نمی توان به شناخت در دنیای مجازی اکتفا کرد در کنار اینکه خب این لایک کردن و... در فضای مجازی یک امر طبیعی می باشد و اگر بخواهید شروع به معنا دهی این رفتارها برای خودتان کنید کم کم این روابط بدون اینکه تعامل و هدفی را فرد مقابل دنبال کند می تواند برایتان وابستگی ایجاد کند.
    بهتر است که در احترام به احساسات خودتان از اینگونه معنادهی خوداری کنید اگر هدف و مسیر ارتباطی قرار است شکل بگیرد خب نیا زاست که در مورد ان صحبت شود تا بتوانید در این مسیر نتیجه گیری بهتری داشته باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد