نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خودارضایی و پارگی بکارت

1913
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی و پارگی بکارت

باسلام وقتتون بخیر ، لطفا جوابمو بدین زودتر 🥺🙏🏻خیلییی نیاز دارممممم ، من دختری ۲۱ ساله هستم که از ۱۵ سالگی خودارضایی میکردم و حتی روزی چند بارم انجام‌میدادم ، و حتی در دوران پریودی هم بیشتر میشد و وقتی که خودارضایی میکردم خون بیشتری میومد و بیصتر دلم درد میگرفت و فک میکنم از میل زیادیمه😑و بهش متاسفانه معتاد شدم 😑اونم طوری بود که ران پاهامو بشدت بهمدیگه فشار میدادم و واژنمو منقبض میکردم و بعدش ارضا میشدم .الان من در شرف ازدواجم و میخوام‌ازدواج کنم توروخدا کمکم کنید بگید پردم سالمه یا نه اصلا امکان رفتن به دکتر زنان رو ندارم برای معاینه ،ازتون خواهش میکنم کمکم کنیدددد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خودارضایی و پارگی بکارت

سلام به شما نسرین جان
    ببین عزیزم در این مورد اگر شما شی خارجی را وارد واژن نکرده باشید امکان آسیب به پرده بکارت بسیار ضعیف می باشد و در این مورد نمی توان بدون معاینه پزشک نظری بیان کرد و نیاز است که شما به متخصص زنان مراجعه کنید و با معاینه می توانید به این نگرانی پاسخ بدهید.
    در مورد خودارضایی هم خب شما سالهای زیادی به این رفتار عادت کرده اید و به شکل اعتیاد برای شما در امده است و خب این باعث می شود که تمرکز زیادی از شما گرفته شود و خب حتی می تواند آسیب زا باشد و نیاز است که با دقت در این مورد پیش بروید.
    برای ترک خودارضایی بهتر است که به صورت حضوری به متخصص ************ تراپ مراجعه کنید چون نیاز است که در مسیر ترک و تمرکز بر قسمت های مهم دیگر زندگیتان نیز گام بردارید.
    برای ترک خودارضایی بهتر است که محرک های محیطی را حذف کنید و در کنار آن سعی کنید که برای زندگی خودتان نیز برنامه ریزی داشته باشید چون بی برنامگی باعث می شود که تمرکز شما بر این رفتار بیشتر شود.
    برای زندگی روزانه خودتان نیاز است که لیستی از اولویت ها و علایق دیگرتان نیز ایجاد کنید تا میزان تمرکز شما بر این رفتار کاهش یابد تا بتوانید شرایط بهتری در این مسیر تجربه کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خودارضایی و پارگی بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما نسرین جان
    ببین عزیزم در این مورد اگر شما شی خارجی را وارد واژن نکرده باشید امکان آسیب به پرده بکارت بسیار ضعیف می باشد و در این مورد نمی توان بدون معاینه پزشک نظری بیان کرد و نیاز است که شما به متخصص زنان مراجعه کنید و با معاینه می توانید به این نگرانی پاسخ بدهید.
    در مورد خودارضایی هم خب شما سالهای زیادی به این رفتار عادت کرده اید و به شکل اعتیاد برای شما در امده است و خب این باعث می شود که تمرکز زیادی از شما گرفته شود و خب حتی می تواند آسیب زا باشد و نیاز است که با دقت در این مورد پیش بروید.
    برای ترک خودارضایی بهتر است که به صورت حضوری به متخصص ************ تراپ مراجعه کنید چون نیاز است که در مسیر ترک و تمرکز بر قسمت های مهم دیگر زندگیتان نیز گام بردارید.
    برای ترک خودارضایی بهتر است که محرک های محیطی را حذف کنید و در کنار آن سعی کنید که برای زندگی خودتان نیز برنامه ریزی داشته باشید چون بی برنامگی باعث می شود که تمرکز شما بر این رفتار بیشتر شود.
    برای زندگی روزانه خودتان نیاز است که لیستی از اولویت ها و علایق دیگرتان نیز ایجاد کنید تا میزان تمرکز شما بر این رفتار کاهش یابد تا بتوانید شرایط بهتری در این مسیر تجربه کنید.
    سلامم خیلی ممنونم‌ازتون و بابت اینکه واسم وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردین متشکرمچشم من خیلی بهتر شدم و کم کم دیگ‌گذاشتم‌کنار ولی الان ازین بابت میترسم ک اسیبی خدایی نکرده به پردم رسیده باشهچون در شرف ازدواج هستم خیلی میترسم شرایط اینکه برم‌دکتر و معاینخ رو ندارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)