نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: راه حل منطقی بگویید.

2209
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راه حل منطقی بگویید.

سلام .این اولین پست منه.من 28 سالمه.از نوجوونی افسردگی داشتم.یه لیسانس دارم که بدرد نمی خوره. سه سال سربازی رو تموم کردم. بعد از سربازی رفتم یه جا سرکار .ولی یه هفته بیشتر دووم نیاوردم. مطمین شدم یه ایرادی در من وجود داره. از کارم اومدم بیرون . رفتم مشاوره .گفت دچار شوک شدی .علت زیاد خانودات بوده.به طوری که نتونستی با اتفاقات تو زندگیت به درستی روبرو بشی.برام قرص نوشت.یکسال مصرف کردم. ولی بعدش قطع کردم.
    الان سه ساله من خونم و حتی واسه آرایشگاه هم از خونه بیرون نمیرم.از طرفی می خوام خودمو بکشم راحت کنم. ولی می ترسم نمیرم. راهی به ذهنم نمی رسه. می ترسم بزنم خودمو ناقص کنم. از طرفی سنم داره بالا میره و شزایط شغلی رو ازدست میدم.از طرفی نمی دونم اصلا چه شغلی باید برم. حالم از همه چیز و همه کس بهم می خوره.تو این فکر بودم برم دریا خودمو تو دریا غرق کنم. پول برای بلیط اتوبوس به شمال ندارم. اوضام خیلی داغونه. لحظه ا ی نیست به خودکشی فکر نکنم.بیشتر از این می ترسم به بقیه آسیب بزنم. ولی پولی برام نمونده. می ترسم تهش برم کارتون خواب شم. خانوادم وضعش از من داغون تره. پدرم افسردگی شدید داره، ولی خودش قبول نداره. راه حلتون در این خصوص باشه لطفاً:
    1- راه مردن بدون درد، یا با درد ولی خیلی سریع باشه ، مثل شلیک به سر که باعث بشه بصل النخاع از کار بیافته و دردی حس نکنی.یا گاز ذغال که هیچ کدوم در دسترس من نیست.از این راهکارها.عملی و در دسترس باشه.
    2-چه گلی به سرم بگیرم.پول دکتر ندارم.چند ماهم با خانوادم مشکل پیدا کردم.باهاشون حرف نمی زنم.
    3-راه حل های مثل این که برو پارک راه برو. برو پیش روانشناس(میگم پول ندارم،پول شلوارمم ندارم).خواهشاً از اینا نگید.

پ ن :
    خودم چند سال دارم خودمو مطالعه می کنم فهمیدم یه کمی از ریشه های اوتیسم و اسکیزویید دارم.تو قرص هایی هم که برام نوشتن برای درمان اسکیزوفرنی بود.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : راه حل منطقی بگویید.

پدرتون شغلش چیه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط روحی شما را با مشکلات زیادی در مسیر شغلی و روابط و از نظر اجتماعی روبرو کرده است اما در هرصورت نمی توان شرایط روحی را در مسیر زندگی نادیده گرفت و همانقدر که شرایط جسمی انسان از اهمیت برخودار می باشد شرایط روحی نیز اهمیت زیادی دارد.
    اما اینکه شما بیان می کنید اسکیزوئید و یا اسکیزوفرنی خب این مورادی که بیان کردید تشخیص گذاری برای هیچ یک از این دو مورد نمی باشد و برای هر تشخیص گذاری نیاز به بررسی دقیق می باشد و نمی توان بر مبنای کلیات در این مورد نظری بیان کرد .
    در کنار اینکه تشخیص گذاری تنها یک قسمت از مسیر درمان می باشد و آنچه اهمیت دارد این است که شما روند درمانی را نیز در کنار تشخیص گذاری طی کنید .
    در این مسیر خب نیاز است که شما برای طی کردن روند درمانی از خانواده کمک بگیرید و به صراحت و در احترام بیان کمید که می خواهید این مسیر را طی کنید و نیاز به کمک و حمایت آنها دارید .
    شرایط روحی که سالها ادامه داشته است خب با یک راحل کلی درمان نمی شود که بخواهیم یک راحل کلی بیان کنیم و مشکلات شما تمام شود و نیاز است که مسیر رشدی شما و انچه در روان شما تجربه می شود به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان در طی جلسات به شماکمک کرد.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بازنشسته هستند

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط روحی شما را با مشکلات زیادی در مسیر شغلی و روابط و از نظر اجتماعی روبرو کرده است اما در هرصورت نمی توان شرایط روحی را در مسیر زندگی نادیده گرفت و همانقدر که شرایط جسمی انسان از اهمیت برخودار می باشد شرایط روحی نیز اهمیت زیادی دارد.
    اما اینکه شما بیان می کنید اسکیزوئید و یا اسکیزوفرنی خب این مورادی که بیان کردید تشخیص گذاری برای هیچ یک از این دو مورد نمی باشد و برای هر تشخیص گذاری نیاز به بررسی دقیق می باشد و نمی توان بر مبنای کلیات در این مورد نظری بیان کرد .
    در کنار اینکه تشخیص گذاری تنها یک قسمت از مسیر درمان می باشد و آنچه اهمیت دارد این است که شما روند درمانی را نیز در کنار تشخیص گذاری طی کنید .
    در این مسیر خب نیاز است که شما برای طی کردن روند درمانی از خانواده کمک بگیرید و به صراحت و در احترام بیان کمید که می خواهید این مسیر را طی کنید و نیاز به کمک و حمایت آنها دارید .
    شرایط روحی که سالها ادامه داشته است خب با یک راحل کلی درمان نمی شود که بخواهیم یک راحل کلی بیان کنیم و مشکلات شما تمام شود و نیاز است که مسیر رشدی شما و انچه در روان شما تجربه می شود به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان در طی جلسات به شماکمک کرد.
    خود خانواده هم میدونن حال روحی من خرابه. ولی هیچ کار نمی کنن. فکر می کنن فرزند ما نمیتونه بیمار روانی باشه.هر بار می خام چیزهایی که تو سرم هست رو با انها در میان بگذارن سریع بحث عوض می کنن . میگن مامان بابات مریضن خواهر برادرات گناه دارن. حتی یه بار گفتم امروز می خواستم خودمو بکشم، خیلی خونسرد گفتند خودتو نکش میخاد برای خواهرت خواستگار بیاد.
    وقتی به اطرافیانم چه دانشجویانی که باهاشون همکلاس بودند و چه هم مدرسه ای هام می بینم هرکدومشون زندگی و کارخودشون رو دارن ، دغدغه زندگی من اینه شلوارم پاره نشه، چون شلوار دیگه ای ندارم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط moori نمایش پست ها
    بازنشسته هستند
    خب قبل از بازنشستگی به چه شغلی مشغول بودند

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    پدرتون شغلش چیه
    بازنشسته هستند

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

فعالیت بدنیت چطوره میتونی کارهارو انجام بدی ؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خب قبل از بازنشستگی به چه شغلی مشغول بودند
    کارمند حسابداری بودند.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فعالیت بدنیت چطوره میتونی کارهارو انجام بدی ؟
    از لحاظ بدنی سالمم ولی کار سنگین زیاد انجام ندادم. ولی از لحاظ روحی و روانی نمی تونم در بین مردم زیاد باشم. دچار پانیک و اضطراب میشم.

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

از لحاظ بدنی سالمم ولی کار سنگین زیاد انجام ندادم. ولی از لحاظ روحی و روانی نمی تونم در بین مردم زیاد باشم. دچار پانیک و اضطراب میشم.
    نه منظورم کار سخت یا سلامتی بدنت نبود میخوام بدونم اراده انجام کاری رو داری یا نه

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه منظورم کار سخت یا سلامتی بدنت نبود میخوام بدونم اراده انجام کاری رو داری یا نه
    اگر کارش در ارتباط با مردم نباشه شاید بگم اره. ولی باز ممکنه بعد چند مدت این کار برام بیهوده و بی ارزش تلقی بشه.چون انجام ندادم نمی تونم جواب قطعی بدم.ولی کلی بگم بخشی از وجودم دوست داره فعالیت کنم.

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

اگر کارش در ارتباط با مردم نباشه شاید بگم اره. ولی باز ممکنه بعد چند مدت این کار برام بیهوده و بی ارزش تلقی بشه.چون انجام ندادم نمی تونم جواب قطعی بدم.ولی کلی بگم بخشی از وجودم دوست داره فعالیت کنم.
    وقتی بچه یا نوجوان بودی شده مثلا کاری بخوای بکنی و خانوادت بهت اجازه ندن ؟

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی بچه یا نوجوان بودی شده مثلا کاری بخوای بکنی و خانوادت بهت اجازه ندن ؟
    زمانی نوجوون بودم می خواستم نویسنده بشم. .برای همین ازشون خواستم راهنماییم کنن. اگر مقدوره کلاسی اسم بنویسن و یا کتابی برام بگیرن . اما جوابی که بهم دادند این بود برو مهندس شو سربازی برو برو سرکار ضمن کارت علایقت رو هم ادامه بده. منم از همه جا بی خبر گفتم حتما دارن برام دلسوزی می کنن. ولی حالا که فکر می کنم می فهمم یه احمق بودم.بعد از اون من گاهی وقتا کاغذ و قلم دستم می گرفتم و چند داستان کوتاه می نوشتم. اما بعدش گفتم شاید حرف اونا درست باشه. همه اون دفترامو دور انداختم. گفتم شاید مسیر من اینه که مهندس بشم.در حالی ضمیر وجود من تشنه خلق کردن و ساختن بود. کار به جایی کشید که تو ترم هفت بچه های دانشگاه در مورد ارشد و دکترا صخبت می کردند من همچنان تو ذهنم داشتم داستان می نوشتم و با خود می گفتم یه روزی هم میاد که تو می نویسی. بریده بودم.

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

زمانی نوجوون بودم می خواستم نویسنده بشم. .برای همین ازشون خواستم راهنماییم کنن. اگر مقدوره کلاسی اسم بنویسن و یا کتابی برام بگیرن . اما جوابی که بهم دادند این بود برو مهندس شو سربازی برو برو سرکار ضمن کارت علایقت رو هم ادامه بده. منم از همه جا بی خبر گفتم حتما دارن برام دلسوزی می کنن. ولی حالا که فکر می کنم می فهمم یه احمق بودم.بعد از اون من گاهی وقتا کاغذ و قلم دستم می گرفتم و چند داستان کوتاه می نوشتم. اما بعدش گفتم شاید حرف اونا درست باشه. همه اون دفترامو دور انداختم. گفتم شاید مسیر من اینه که مهندس بشم.در حالی ضمیر وجود من تشنه خلق کردن و ساختن بود. کار به جایی کشید که تو ترم هفت بچه های دانشگاه در مورد ارشد و دکترا صخبت می کردند من همچنان تو ذهنم داشتم داستان می نوشتم و با خود می گفتم یه روزی هم میاد که تو می نویسی. بریده بودم.
    هنوز به نوشتن علاقه داری ؟اگه داری چرا انجامش نمیدی

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هنوز به نوشتن علاقه داری ؟اگه داری چرا انجامش نمیدی
    بعضی وقتا شروع میکنم ولی هیچی به ذهنم نمیاد. فکر می کنم این فقط یه رویای بچگانه اس. تو ذهنم واسه خودم یه نویسنده قهار و توانمندم ولی در واقعیت یه صفحه هم نمی تونم بنویسم. امتحان کردم که میگم.
    قرصی نمی شناسی باعث سکته قلبی بشه؟من پروپرانول مصرف می کردم ولی اون ضربان قلبو میاره پایین. یه چیز باشه در جا سنگکوب کنم.

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

بعضی وقتا شروع میکنم ولی هیچی به ذهنم نمیاد. فکر می کنم این فقط یه رویای بچگانه اس. تو ذهنم واسه خودم یه نویسنده قهار و توانمندم ولی در واقعیت یه صفحه هم نمی تونم بنویسم. امتحان کردم که میگم.
    قرصی نمی شناسی باعث سکته قلبی بشه؟من پروپرانول مصرف می کردم ولی اون ضربان قلبو میاره پایین. یه چیز باشه در جا سنگکوب کنم.
    الان اینو میگی بعدا که تو کارت پیشرفت کردی و به فکر رقابت افتادی دیگه کم کم وقت نمیکنی افسرده بشی همین الان هم میتونی چیزی بنویسی فقط کافیه شروع کنی میبینی که کم کم ایده های خوبی به ذهنت میاد درضمن به نظر قرص خوردن مشکلاتتو زیادتر میکنه تو نیازی به قرص نداری

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

الان اینو میگی بعدا که تو کارت پیشرفت کردی و به فکر رقابت افتادی دیگه کم کم وقت نمیکنی افسرده بشی همین الان هم میتونی چیزی بنویسی فقط کافیه شروع کنی میبینی که کم کم ایده های خوبی به ذهنت میاد درضمن به نظر قرص خوردن مشکلاتتو زیادتر میکنه تو نیازی به قرص نداری
    نهایتا دو روز طول بکشه تا خوب شی شاید هم کمتر

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی اگر الان من می گفتم کوهنوردی ،شما هم می گفتی اره برو اورست رو فتح کن تو می تونی.
    من اون تصمیم رو تو دوره نوجوونیم گرفتم. زمانی که چیزی جز تلویزیون برای ارتباط برقرار کردن نمی دونستم. یعنی تنها انتخابم همین بود.بخشی از وجودم در گذشته داره دنبال این سوال می گرده چرا من مثل بقیه زندگی نکردم. من حتی مثل اعضای خانوادم هم زندگی نکردم. چیزی که اونا ازش لذت می برن برای من بی ارزشه و بالعکس.من هفت سالگی درستی داشتم و نه هفده سالگی درست ودرمون . بیست و هفت سالگیم رو دارم می بینم جز چار دیوار آجری و با چاشنی ترس و اضطراب چیزی نمی بینم. دوروز حالم خوب میشه میخام کاری رو شروع کنم ولی بعد از مدتی ولش می کنم.

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

یعنی اگر الان من می گفتم کوهنوردی ،شما هم می گفتی اره برو اورست رو فتح کن تو می تونی.
    من اون تصمیم رو تو دوره نوجوونیم گرفتم. زمانی که چیزی جز تلویزیون برای ارتباط برقرار کردن نمی دونستم. یعنی تنها انتخابم همین بود.بخشی از وجودم در گذشته داره دنبال این سوال می گرده چرا من مثل بقیه زندگی نکردم. من حتی مثل اعضای خانوادم هم زندگی نکردم. چیزی که اونا ازش لذت می برن برای من بی ارزشه و بالعکس.من هفت سالگی درستی داشتم و نه هفده سالگی درست ودرمون . بیست و هفت سالگیم رو دارم می بینم جز چار دیوار آجری و با چاشنی ترس و اضطراب چیزی نمی بینم. دوروز حالم خوب میشه میخام کاری رو شروع کنم ولی بعد از مدتی ولش می کنم.
    یک خط راست یا پیچیده ترین اشکال هندسی از چیزی جز چندین نقطه تشکیل نشدن که به هم پیوستن همین نقطه تونسته بزرگترین ریاضی دانان دنیارو تا صبح بیدار نگه داره اره اگه کوهنورد هم بودی میگفتن برو تو کارش ولی اروم اروم الان تو خونه کسی رو سرت کلت نذاشته بگه اگه خوب چیزی ننویسی میکشمت به دستات هم هیچ قفل و زنجیری وصل نیست اصلا چرت و پرت بنویس مهم تویی که میخوای کاری که دلت میخواد انجام بدی حتی گذشتت هم مهم نیست البته من نمیگم برو نویسنده شو من میگم کاری که دوست داری انجام بدی رو انجام بده اگه هم انگیزه میخوای که وسط کار بیخیال نشی بازم برو تو اجتماع اونجا ادمهایی مثل من لهت میکنن مجبور میشی پیشرفت کنی

21. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یک خط راست یا پیچیده ترین اشکال هندسی از چیزی جز چندین نقطه تشکیل نشدن که به هم پیوستن همین نقطه تونسته بزرگترین ریاضی دانان دنیارو تا صبح بیدار نگه داره اره اگه کوهنورد هم بودی میگفتن برو تو کارش ولی اروم اروم الان تو خونه کسی رو سرت کلت نذاشته بگه اگه خوب چیزی ننویسی میکشمت به دستات هم هیچ قفل و زنجیری وصل نیست اصلا چرت و پرت بنویس مهم تویی که میخوای کاری که دلت میخواد انجام بدی حتی گذشتت هم مهم نیست البته من نمیگم برو نویسنده شو من میگم کاری که دوست داری انجام بدی رو انجام بده اگه هم انگیزه میخوای که وسط کار بیخیال نشی بازم برو تو اجتماع اونجا ادمهایی مثل من لهت میکنن مجبور میشی پیشرفت کنی
    کسی اسلحه نذاشته. ولی قبلا صدای پر کردن خشابشو که شنیدم.این که می گین کاری که دوست داری رو انجام بده. چرا همچین چیزی رو ده سال پیش نمیزاشتن خانواده. این که میگن کاری رو که دوست داری انجام بده،مثل همون پنگوئنی می مونه که تموم زندگیش آرزو داشته دندون داشته باشه تا بتونه سیب بخوره . کلی تلاش می کنه تا دندون دار بشه ولی در آخر متوجه میشه سیب دوست نداره.
    نمی دونم کاری که دوست دارم انجام بدم چیه، من دنبال کاریم که درسته.

22. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

کسی اسلحه نذاشته. ولی قبلا صدای پر کردن خشابشو که شنیدم.این که می گین کاری که دوست داری رو انجام بده. چرا همچین چیزی رو ده سال پیش نمیزاشتن خانواده. این که میگن کاری رو که دوست داری انجام بده،مثل همون پنگوئنی می مونه که تموم زندگیش آرزو داشته دندون داشته باشه تا بتونه سیب بخوره . کلی تلاش می کنه تا دندون دار بشه ولی در آخر متوجه میشه سیب دوست نداره.
    نمی دونم کاری که دوست دارم انجام بدم چیه، من دنبال کاریم که درسته.
    اولا که گذشتتو بیخیال بهش نچسب فقط بهترین استفاده ای که میتونی از گذشته بکنی اینه که ببینی چی یاد گرفتی چون بهترین معلم تجربه های ادمه دوما زیاد مغزتو خسته نکن تو میدونی کار درست چیه خودتو فریب نده تو بهتر از هرکسی میدونی کار درست چیه فقط انجامش بده ولی پله پله اصلا عجله نکن زندگی جای مقایسه و مسابقه نیست

23. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47501
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا که گذشتتو بیخیال بهش نچسب فقط بهترین استفاده ای که میتونی از گذشته بکنی اینه که ببینی چی یاد گرفتی چون بهترین معلم تجربه های ادمه دوما زیاد مغزتو خسته نکن تو میدونی کار درست چیه خودتو فریب نده تو بهتر از هرکسی میدونی کار درست چیه فقط انجامش بده ولی پله پله اصلا عجله نکن زندگی جای مقایسه و مسابقه نیست
    وقتی اینطوری حرف میزنم با یکی انرژیم تخلیه میشه. چند روز حاام خوبه دوباره برمی گردم روی پاسخ پیشفرض تمام مشکلات زندگیم یعنی مرگ. من هیچوقت حق اشتباه کردن نداشتم. شاید بخاطر همینه از شروع هر کاری می ترسم.
    من از گذشته فرار نمی کنم ،اون دنبال منه. دوسال پیش می خواستم ارشد برم تهران تا از خانواده دور باشم. شانس ما خورد به کرونا. حتی نمیدونم واسه چی می خواستم بخونم.امروزم به جواب دیگه ای برای مشکلاتم نرسیدم.
    همین که به حرفام گوش دادی یه دنیا ارزش داره.خیلی ممنون.

24. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

وقتی اینطوری حرف میزنم با یکی انرژیم تخلیه میشه. چند روز حاام خوبه دوباره برمی گردم روی پاسخ پیشفرض تمام مشکلات زندگیم یعنی مرگ. من هیچوقت حق اشتباه کردن نداشتم. شاید بخاطر همینه از شروع هر کاری می ترسم.
    من از گذشته فرار نمی کنم ،اون دنبال منه. دوسال پیش می خواستم ارشد برم تهران تا از خانواده دور باشم. شانس ما خورد به کرونا. حتی نمیدونم واسه چی می خواستم بخونم.امروزم به جواب دیگه ای برای مشکلاتم نرسیدم.
    همین که به حرفام گوش دادی یه دنیا ارزش داره.خیلی ممنون.
    جواب این سوالارو هیچ کس نمیدونه ما مجبوریم رشد کنیم چون اینجوری سرگرم میشیم خودتو گول نزن دنیا همینه همه میمیرن ولی قرار نیست تا اون موقع غصه بخوری من مشکلات بزرگ تر از اینم داشتم خودم خودمو روانکاوی کردم غصه گذشته رو هم نخور شاید لازم بوده این اتفاق ها بیفته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)