نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق به همجنس

1475
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47512
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عشق به همجنس

سلام خسته نباشید
    من با 22 سال سن
    از بچگی به همنجس خودم علاقه دارم
    علاقه شدید
    تا الان شد چن نفرو دوست داشته باشم ولی خیلی شدیدش دوبار بود
    یکی دانشگاه یکیم الان که سر کارم... شاید دلیلش دلسوزی بوده اول ولی الان با اینکه خیلی تحقیرم کردم ولی هنوزم دوسش دارم و اینم بگم که به هیچ وجه نیاز جنسی بهش ندارم... اینقد بخاطرش اذیت شدم جلوی همه به رفیقام گف به من بگن اینقد بهش پیام ندم و از اینستا واتساپ و... بلاکم کرد 😶
    تا الان نشد به هیچ پسری علاقه داشته باشم حوصله هیچ پسری رو هم ندارم بنظرم خیلی رو اعصابن از لحاظ ظاهر و قیافه خیلی دخترونم بنظر خودم لز یا ترنسم نیستم... اگه میشه کمکم کنید

2. کاربران زیر از Mahdis77 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشق به همجنس

سلام به شما دوست عزیز
    با توجه به توضیحات شما نیاز است که برای بررسی هویت جنسی و تمایلات جنسی خود به روان درمانگر مراجعه کنید چون در این مسیر نمی توان بدون بررسی و طی کردن روند درمانی در این مورد نظری بیان کرد.
    همجنس خواهی یا همجنس گرایی نوعی انحراف جنسی است که فرد علی رغم سلامت جسمانی به همجنس خود تمایل جنسی پیدا می کند.این تمایلات همجنس خواهانه می تواند یا به صورت افکار وسواس گونه جنسی به همجنس و یا انجام عمل جنسی برای رسیدن به لذت جنسی باشد.

از جمله مهمترین عوامل همجنس خواهی یا همجنس گرایی تجربیات دوران گذشته فرد مانند تجاوز جنسی، تجربیات همجنس بازی توام با کنجکاوی دوران خرد سالی، عدم توانایی در ایجاد ارتباط با جنس مخالف، و متاسفانه نگرش حمایت آمیز و همچنین قانونی جلوه دادن همجنس بازی و ایجاد حس همجنس خواهی و همجنس گرایی در بعضی از جوامع و غیره می باشد.
    نیاز است که بین همجنس گرایی و هم جنس بازی هم بررسی لازم صورت گیرد در این زمینه با دو لغت و دو تعریف کاملا مجزا روبرو هستیم که گاهی به غلط مترادف هم تلقی می‌شوند. همجنس گرایی با داشتن بار معنایی گرایش، به یک گرایش و کشش فطری اشاره دارد که می‌بایست لزوما در نهاد فرد قرار داشته باشد. اما همجنس بازی با همراه داشتن بار معنایی لغت بازی، به یک تفنن جنسی و یک متد ارضا نیازهای عاطفی و جنسی اشاره می‌کند.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. خسته نباشید. من یه دختر ۱۶ ساله هستم. ممنون میشم متنی که نوشتمو کامل بخونین. من از همون بچگی خیلی با همسن و سالانم فرق داشتم. از نظر عقل میگم. خیلی بهتر از بقیه درک میکردم مسائلو. حتی در بعضی شرایط به مادرم برای مشکلاتش نظراتمو بیان میکنم و خیلی درس خونم. جوری بودم که از همون سن کم به فکر شغل و ... بودم. من توی سن ۱۱ تا ۱۳ سالگی به پسر ها علاقه داشتم. توی یکسری از مشکلات زندگیم خیلی احساس تنهایی میکردم. یکی از دخترهای کلاسمون به من نزدیک شد و باهمدیگه دوستی رو شروع کردیم و رفت و رفت شدیم یه اکیپ چهار نفره. هیچ کشش جنسی نداشتم بهش ولی رفته رفته، وقتی اون دختر وارد رابطه با همجنس شد، بشدت سعی کردم جلوش رو بگیرم و خیلی حرس می‌خوردم. اولش با خودم گفتم حتما چون دوست عزیزم داره راه رو اشتباه میره، ناراحتم ولی کم کم پی بردم که من عاشقش شده بودم، دوستی رو تمومش کردم. به مدت دو سال خودارضایی میکردم از قبل دوستی و بعد این موضوع ۴ ۵ ماه تحمل میکردم ولی مجدد اثراتش بروز پیدا میکرد. توی درسم اختلالی ایجاد نکرده. همه‌ی نمراتم از ۱۹ به بالاس، دانشگاه آیندم رو انتخاب کردم، دارم دنبال ایده برای مقاله دادن میگردم، درحال خوندن المپیاد و... ولی اینروز‌ها یک روز درمیون صبح و شب فکر های جنسی به سراغم میاد بیشتر مواقعی که هوشیاری ندارم و تازه از خواب پاشدم. بعضی مواقع به خاطر تنش و اضطراب و ناراحتی هاییه که تحمل میکنم. در دفعات کمی این فکرها ارادی بوده.
    همانطور از اخلاقیاتم گفتم، گویاس که من دوست های کمی دارم البته بهتره بگم دوستی ندارم. خیلی برام این موضوع سخت بود که کسی نیست تا درکم کنه ولی با خودم کنار اومدم.
    نمیدونم چرا دوباره پدیدار شده؟
    من می‌دونم همجنس گرایی بده. نمی‌خوام این توی من نهادینه بشه و نتونم تو روی پدر و مادرم نگاه کنم. روشی هستش که برای همیشه از بین بره؟

5. کاربران زیر از Shidehj بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48942
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Mahdis77;316806]سلام شبیه منی.منم از میل جنسی چندشکم میشود ولی نیاز عاطفی شدید دارم ویکی رابرای دوست داشتن ودوستم داشته باشه میخواهم وتحصییلکرده وباشخصیت ومهربون وخوشقیافه باشه شبیه خودم وداره قلبم وامیسته .خواهشا بیا باهم دوس باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد