نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از خانوادم متنفرم 😔

6772
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از خانوادم متنفرم 😔

دیگه کشش ادامه این زندگیو ندارم خسته شدم جوونیم رفت . ارزوهام رفت ‌ بیس ساله زندانیشونم تو اتاق تنها بی کس ‌ افسرده شدم . روانی شدم . دیوونه شدم ‌ خسته شدم . خدا هیچ کسو مث من نکنه . هیچی از این دنیا ندیدم . ازدواجم نمیتونم بکنم ‌ از مادرم متنفرم ‌ باعث تموم زجرام اونه هیچ وقت مادری نکرد برام همیشه فهشم داد همیشه کتکم زد امروز زیر دست کتکاش داشتم مث سگ جون میدادم . لعنت ب این دنیا ‌ خدایا چقد بی کسم . خدایا نجاتم بده از این زندگی . التمااست میکنم نجاتم بده . التماست میکنم از این خونه ببرم بیرون التماست میکنم جور بشه . دارم زره زره نابود میشم دارم زره زره از بین میرم ای خدااااا تو نجاتم بده ای امید هر ناامیدی تو نجاتم بده 😭😭😭😭😭

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : از خانوادم متنفرم 😔

سلام به شما نسترن جان
    درک میکنم که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما بهتر است در احترام با مادر و خانواده صحبت کنید که این شرایط برای شما چه احساساتی را ایجاد کرده است و توقعات خود را نیز بیان کنید.
    در این مسیر بهتر است به روانشناس برای بهبود شرایط روحی خود و مسیر ارتباطی با خانواده مراجعه حضوری یا تلفنی داشته باشید و اگر شرایط مراجعه ندارید بهتر است با اورژانس اجتماعی برای بررسی این شرایط تماس بگیرید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : از خانوادم متنفرم 😔

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran91 نمایش پست ها
    دیگه کشش ادامه این زندگیو ندارم خسته شدم جوونیم رفت . ارزوهام رفت ‌ بیس ساله زندانیشونم تو اتاق تنها بی کس ‌ افسرده شدم . روانی شدم . دیوونه شدم ‌ خسته شدم . خدا هیچ کسو مث من نکنه . هیچی از این دنیا ندیدم . ازدواجم نمیتونم بکنم ‌ از مادرم متنفرم ‌ باعث تموم زجرام اونه هیچ وقت مادری نکرد برام همیشه فهشم داد همیشه کتکم زد امروز زیر دست کتکاش داشتم مث سگ جون میدادم . لعنت ب این دنیا ‌ خدایا چقد بی کسم . خدایا نجاتم بده از این زندگی . التمااست میکنم نجاتم بده . التماست میکنم از این خونه ببرم بیرون التماست میکنم جور بشه . دارم زره زره نابود میشم دارم زره زره از بین میرم ای خدااااا تو نجاتم بده ای امید هر ناامیدی تو نجاتم بده
    اهل کجایی
    پدر و مادرت چه شغلی دارن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد