نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی انگیزه

2748
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48084
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face بی انگیزه

سلام من 12 سالمه شاید ولی خیلی بیشتر از سنم میدونم و دلیلشم دوستایی بود که داشتم من بخاطر علاقه ای که دارم دوستای زیادی نمیتونم پیدا کنم علاقه من به نجوم و ماقبل تاریخ و این چیزاست ولی بچه های امروزی همسن من بیشتر میرن سراغ گیم و ورزشو این چیزا من یه چند تا دوست دارم که گاهی وقتا میبینمشون و درمورد ماینکرافت(تنها گیمی که بازی می‌کنم) صحبت میکنم و خیلی هم کم میبینمشون تو مدرسه هم هیچ رفیقی جز یه نفر ندارم و بیشتر اوقات تو زنگ تفریح فقط غذامو میخورم از بابام از همون اول متنفر بودم چون خیلی کم ازش محبت دیدم و بیشتر اوقات فقط سرم داد میزنه و سرزنشم میکنه مامانمم رفتارش عوض شده و اونم باهام بد شده و کلا از خانواده هم متنفرم از بابام الان یه پرنده میخوام چون پرنده ها موجودات مورد علاقمن ولی میگه پول ندارمو این چیزا ولی برای برادر ناتنیم هر کاری میکنه حتی براش میمون هم خرید!! بعد من یه مرغ مینا یا طوطیه ارزون میخوام بهونه میاره چند تا پرنده از جاهای غیر معتبر برام خرید و همشون به دلیل مریضی کردن الانم داره منو سرزنش میکنه میگه تو کشتیشون با اینکه من هر روز بهشون می‌رسیدم و صبح زود براشون غذا میزاشتم الان یه طوطی برزیلی که بالش در رفته دارم ولی به دلیل سختگیریشون میخوام بدمش یکی که ازش خوب نگه داری کنه ولی اونا میخوام هدیه بدن به نزدیکاشون برا پز دادن اونا جلو بقیه نقش بازی می کنن و خودشونو خوب جلوه میدن ولی رفتارشون با من بده فقطم با من. من درسم بخیر این رفتاراشون افت کرد، بی انگیزه شدم و مهارت اجتماعیم بد شد و الان هیچ دوستی ندارم. قبلا مامان بابام باهم دعوا میکردن استرس داشتم ولی الان نه چون ازشون متنفرم من بچه ایم که بیشتر رو علم تمرکز میکنم و سعی میکنم این مشکلات برام مهم نباشه ولی خب این ژن انسان هاست که تو اجتماع زندگی کنن و به اجداد ما بر میگرده که اگه تو یه گروه زندگی نمی‌کردند شانس بقای کمتری داشتن و میمردند الانم همینطوریه من آدمی ام که خیلی تو اجتماع نیستم و بیشتر مواقع تنهام در واقع تنهایی گاهی وقتا خوبه ولی نه اینکه بدونی هیچوقت کسی پیشت نیست باهاش درد و دل کنی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بی انگیزه

نقل قول نوشته اصلی توسط هیراد. نمایش پست ها
    سلام من 12 سالمه شاید ولی خیلی بیشتر از سنم میدونم و دلیلشم دوستایی بود که داشتم من بخاطر علاقه ای که دارم دوستای زیادی نمیتونم پیدا کنم علاقه من به نجوم و ماقبل تاریخ و این چیزاست ولی بچه های امروزی همسن من بیشتر میرن سراغ گیم و ورزشو این چیزا من یه چند تا دوست دارم که گاهی وقتا میبینمشون و درمورد ماینکرافت(تنها گیمی که بازی می‌کنم) صحبت میکنم و خیلی هم کم میبینمشون تو مدرسه هم هیچ رفیقی جز یه نفر ندارم و بیشتر اوقات تو زنگ تفریح فقط غذامو میخورم از بابام از همون اول متنفر بودم چون خیلی کم ازش محبت دیدم و بیشتر اوقات فقط سرم داد میزنه و سرزنشم میکنه مامانمم رفتارش عوض شده و اونم باهام بد شده و کلا از خانواده هم متنفرم از بابام الان یه پرنده میخوام چون پرنده ها موجودات مورد علاقمن ولی میگه پول ندارمو این چیزا ولی برای برادر ناتنیم هر کاری میکنه حتی براش میمون هم خرید!! بعد من یه مرغ مینا یا طوطیه ارزون میخوام بهونه میاره چند تا پرنده از جاهای غیر معتبر برام خرید و همشون به دلیل مریضی کردن الانم داره منو سرزنش میکنه میگه تو کشتیشون با اینکه من هر روز بهشون می‌رسیدم و صبح زود براشون غذا میزاشتم الان یه طوطی برزیلی که بالش در رفته دارم ولی به دلیل سختگیریشون میخوام بدمش یکی که ازش خوب نگه داری کنه ولی اونا میخوام هدیه بدن به نزدیکاشون برا پز دادن اونا جلو بقیه نقش بازی می کنن و خودشونو خوب جلوه میدن ولی رفتارشون با من بده فقطم با من. من درسم بخیر این رفتاراشون افت کرد، بی انگیزه شدم و مهارت اجتماعیم بد شد و الان هیچ دوستی ندارم. قبلا مامان بابام باهم دعوا میکردن استرس داشتم ولی الان نه چون ازشون متنفرم من بچه ایم که بیشتر رو علم تمرکز میکنم و سعی میکنم این مشکلات برام مهم نباشه ولی خب این ژن انسان هاست که تو اجتماع زندگی کنن و به اجداد ما بر میگرده که اگه تو یه گروه زندگی نمی‌کردند شانس بقای کمتری داشتن و میمردند الانم همینطوریه من آدمی ام که خیلی تو اجتماع نیستم و بیشتر مواقع تنهام در واقع تنهایی گاهی وقتا خوبه ولی نه اینکه بدونی هیچوقت کسی پیشت نیست باهاش درد و دل کنی
    اینا هم لازمه بعدا به دردت میخوره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما آقا هیراد
    اینکه شما تمایل به ارتباط با همسالان خود داشته باشید یک امر طبیعی هست اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که دقت کنی روابط دوستی قرار نیست با خوب و بد همراه شود و نیاز است که هردو فرد و حتی در گورها همه یکدیگر را همان گونه که هستند بپذیرند با تمام تفاوت هایی که وجود دارد.
    در کنار اینکه بهتر است بجای مقایسه کردن خودت علایق خودت را بپذیری اما جدا از مشکلاتی که با پدر و مادر داری سعی کنی که اولویت های سنت را در نظر داشته باشی در هرصورت درس خواندن اولویت اصلی سن شما می باشد و حتی اگر اطلاعات زیادی در مورد تاریخ و یا نجوم و .. داشته باشی اما در درس خواندن عملکرد لازم را نداشته باشی خب این می تواند باعث شود که در آینده با مشکل مواجهه شوی.
    پس بهتر است که برای زندگی روزانه خودت برنامه ریزی داشته باشی و براساس اولویت و علایقی که داری برنامه ریزی کنی تا بتوانی در کنار توجه به زمان حال برای آینده بهتر هم تلاش کنی.
    در مورد ارتباط با پدر و مادر خب بهتر است در زمان مناسبی در احترام و بدون مقایسه خودت با هر فرد دیگری با بیان اینکه تلاش و نگرانی آنها درک می کنید در مورد احساسات و نیازهای خودت و توقعاتی که داری با آنها صحبت کنی و بیان کنی این سبک رفتاری برایت با چه احساساتی همراه شده است و به صحبت های آنها نیز گوش بدهی در مسیر تعامل می باشد که با درک دوطرفه می توان امیدورا به نتیجه گیری بهتری داشت.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

گفته میشه به خاطر تغییرات هورمونیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)