نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پیام دادن دخترعمه شوهرم به شوهرم

1518
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48131
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پیام دادن دخترعمه شوهرم به شوهرم

سلام وقت بخیر من ۳ و ماه و نیمه که عقد کردم و یک سال و .. که عروسی کردم و زندگی مستقلمونو شروع کردیم اول از همه بگم که من ۳۴ سالمه و همسرم ۳۶ سالشه همسرم به دختر عمه داره که ۱۰ سال از من کوچیگتره و ۱۲ سال از شوهرم. توصیفی که خود شوهرم ازش داره اینکه خنگه بی ادبه عقل نداره. من زیاد نمیبینمش ولی خب همون چندبار که دیدمش خیلی رفتارای لوس داشت هی خودشو لوس میکرد در حالیکه قبول دارم شاید از بچگی بالاخره باهم بودن ولی الان قضیه فرق کرده ادم باید یکم مراعات کنه وقتی یکی ازدواج میکنه. چیزی که میخوام بگم فقط به همینا ختم نمیشه هر چند وقت یبار تو گوشی شوهرم نگاه میکنم میبینم پیام داده خیلی راحتم حرف میزنه البته پیامای شوهرمم دیدم که تحویلش نگرفته دیدم پیام داده بیا تلگرام تلگرام شوهرمو نگاه کردم دیدم هی حرف زدو شوهرم زیاد جوابشو نداده حتی بهش گفته به من ربطی نداره مشکل خودته . یجا نوشته بود عادت ندارم کسیو کنارت ببینم چون هیچوقت نبوده کسی کنارت شوهرمم در جوابش نوشته باید عادت کنی اونم نوشته که *خوب نمیخوام عادت کنم* این حرفا بود که منو ناراحت کرده دختره پررو به چه حقی با شوهرم اینطوری حرف میزنه. میدونم اصلا در حد و اندازه ای نیست که بخوام فکر کنم شوهدم خدای نکرده رابطه ای باهاش داره . نه اصلا ازین فکرا نمیکنم. ولی رفتار اونم درست نیست که چی مثلا درد دل میکنه. یا میپرسه علائم اومیکرون چیه. خب سرچ کن چرا از شوهرم میپرسی. میامارا بالاتر دیون که شوهرمم مثلا چندتا چیز براش فرستاده ازین پیامای داحل تلگرام خنده دارو اینا. خیلی ذهنم مشغوله نمیدونم چکار کنم . از طرفی نمیتونم به شوهرم بگم تو گوشیتو دیدم از طرفی نمیخواستم شوهرمو پیش کسی خراب کنم این بود که اینجا ناشناس اومدم مشکلمو عنوان کردم. ببخشید خیلی پرحرفی کردم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : پیام دادن دخترعمه شوهرم به شوهرم

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک درک هست که شما از این شرایط ناراحت و حتی نگران باشد اما خب موضوع مهمی که وجود دارد این است که همسر شما مسئول رفتارهای هیچ فرد دیگری نیست و خب اگر این خانم به همسر شما پیام میدهند اما همسر شما در حدود مشخص برخورد میکنند خب نمیتوان بیان کرد که ایشان خیانتی کرده اند بلکه این نشان میدهد که همسر شما به متعهد بودن خود پایبند هستند .
    اما در مورد این خانم خب شکی وجود ندارد که رفتار این خانم اشتباه هست اما خب در این مورد اگر بخواهید تمرکز بیشتری بر این رفتار داشته باشید در اول که شماها نمیتوانید ایشان و سبک رفتاری و شخصیتیشان را تغییر بدهید و دوم اینکه فرد بودن با همسرتان و رشد زندگی فردی خودتان صرف این افکار می شود.
    در این مسیر خب در مورد رفتارهای این خانم می توانید بدون بیان اینکه در گوشی چیزی دیده اید براساس رفتارهایی که در همین مهمانی ها مشاهده می کنید در این مورد واضح با همسرتان صحبت کنید و بیان کنید که این رفتارهای ایشان را نمی پسنید و تمایل دارید که ایشان حدود ارتباط با این خانم را بیشتر حفظ کنند و صحبت های همسرتان را نیز بنشوید تا در کنار هم بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48131
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک درک هست که شما از این شرایط ناراحت و حتی نگران باشد اما خب موضوع مهمی که وجود دارد این است که همسر شما مسئول رفتارهای هیچ فرد دیگری نیست و خب اگر این خانم به همسر شما پیام میدهند اما همسر شما در حدود مشخص برخورد میکنند خب نمیتوان بیان کرد که ایشان خیانتی کرده اند بلکه این نشان میدهد که همسر شما به متعهد بودن خود پایبند هستند .
    اما در مورد این خانم خب شکی وجود ندارد که رفتار این خانم اشتباه هست اما خب در این مورد اگر بخواهید تمرکز بیشتری بر این رفتار داشته باشید در اول که شماها نمیتوانید ایشان و سبک رفتاری و شخصیتیشان را تغییر بدهید و دوم اینکه فرد بودن با همسرتان و رشد زندگی فردی خودتان صرف این افکار می شود.
    در این مسیر خب در مورد رفتارهای این خانم می توانید بدون بیان اینکه در گوشی چیزی دیده اید براساس رفتارهایی که در همین مهمانی ها مشاهده می کنید در این مورد واضح با همسرتان صحبت کنید و بیان کنید که این رفتارهای ایشان را نمی پسنید و تمایل دارید که ایشان حدود ارتباط با این خانم را بیشتر حفظ کنند و صحبت های همسرتان را نیز بنشوید تا در کنار هم بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    سلام وقت بخیر ممنونم از توجه و پاسختون. بله حرفتون کاملا درست هست منم کوچکترین نشانه و حتی دره ای شک به خیانت و امثال این حرفا ندارم. بیشتر از پررو بازی اون دختر اعصابم بهم میریزه. اتفاقا با شوهرم همون اولین برخورد که با دخترعمش بود داشتیم بهش گفتم بار اول اونقدر زشت بود رفتارش که حتی توی اون جمع مادرش که عمه شوهرم بشه تم متوجه رفتارش شد بهش اشاره میداد یا حتی برادر شوهرم. من اون موقع خیلی عادی جلوه دادم بعد از چند روز به شوهرم گفتم گفتش که باعمم صحبت کردم. اینو که گفت پروندشو بستم گذاشتم کنار تا اینکه باز این مساله یه مدل دیگه امسال تکرار شد و خیلی اتفاقی این چند وقته تو گوشی شوهرم پیاما و چت هارو دیدم. اتفاقا دیشب حرف از ازدواج و اینا شد منم که عصبانی بودم و دلم پر بود گفتم کی اخه اونو میگیره دخوره زشت چاق، میدونم حرفم زشت بود . شوهرم گفت اتفاقا همین زودتر شوهر میکنه گفتم بهتر زودتر شوهر کنه از دستش من یکی راحت شم. گفت اون چکار به تو داره سالی یبار میخوای ببینیش باز چیکار کرده. گفتم هربار این خانمو دیدم جلوت لوس بازی در اورد من به تو ذره ای شک ندارم ولی ایا مطمئنی رفتارای اون بی منظوره گفت اون مغزش اندازه نخوده همه میدونن چقدر این خنگه . گفتم من تو امون برخورد اول با اون رفتار زشتش شناختمش بچه هم نیست ۲۵ سالشه اندازه این شوهر دارن بچه دارن. دوست دارم اونقدر شوهرم بهش بی محلی کنه اون دیگه به خودش جرات و اجازه نده منتها انقدر خانم پررو تشریف داره. کل اعصاب و زندگیم بهم ریخته این روزا. هی با خودم میگم چرا دارم اجازه میدم یه ادمی که اصلا ارزششو نداره روند زندگی منو مختل کنه ولی باز فکرش میاد سراغم حرفایی که تو چت دیدم. خدا ریشه اینجور ادمارو بکنه از رو زمین اخه تو به یه مرد تاهل عزیزم و جانم و این حرفا چرا میزنی . حیف که نمیتونم به شوهرم بگم تو گوشیت دیدم. نظرتون چیه برم شمارشو یواشکی بلاک کنم از توی تلگرام و کلا توی گوشی شوهرم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamrk نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ممنونم از توجه و پاسختون. بله حرفتون کاملا درست هست منم کوچکترین نشانه و حتی دره ای شک به خیانت و امثال این حرفا ندارم. بیشتر از پررو بازی اون دختر اعصابم بهم میریزه. اتفاقا با شوهرم همون اولین برخورد که با دخترعمش بود داشتیم بهش گفتم بار اول اونقدر زشت بود رفتارش که حتی توی اون جمع مادرش که عمه شوهرم بشه تم متوجه رفتارش شد بهش اشاره میداد یا حتی برادر شوهرم. من اون موقع خیلی عادی جلوه دادم بعد از چند روز به شوهرم گفتم گفتش که باعمم صحبت کردم. اینو که گفت پروندشو بستم گذاشتم کنار تا اینکه باز این مساله یه مدل دیگه امسال تکرار شد و خیلی اتفاقی این چند وقته تو گوشی شوهرم پیاما و چت هارو دیدم. اتفاقا دیشب حرف از ازدواج و اینا شد منم که عصبانی بودم و دلم پر بود گفتم کی اخه اونو میگیره دخوره زشت چاق، میدونم حرفم زشت بود . شوهرم گفت اتفاقا همین زودتر شوهر میکنه گفتم بهتر زودتر شوهر کنه از دستش من یکی راحت شم. گفت اون چکار به تو داره سالی یبار میخوای ببینیش باز چیکار کرده. گفتم هربار این خانمو دیدم جلوت لوس بازی در اورد من به تو ذره ای شک ندارم ولی ایا مطمئنی رفتارای اون بی منظوره گفت اون مغزش اندازه نخوده همه میدونن چقدر این خنگه . گفتم من تو امون برخورد اول با اون رفتار زشتش شناختمش بچه هم نیست ۲۵ سالشه اندازه این شوهر دارن بچه دارن. دوست دارم اونقدر شوهرم بهش بی محلی کنه اون دیگه به خودش جرات و اجازه نده منتها انقدر خانم پررو تشریف داره. کل اعصاب و زندگیم بهم ریخته این روزا. هی با خودم میگم چرا دارم اجازه میدم یه ادمی که اصلا ارزششو نداره روند زندگی منو مختل کنه ولی باز فکرش میاد سراغم حرفایی که تو چت دیدم. خدا ریشه اینجور ادمارو بکنه از رو زمین اخه تو به یه مرد تاهل عزیزم و جانم و این حرفا چرا میزنی . حیف که نمیتونم به شوهرم بگم تو گوشیت دیدم. نظرتون چیه برم شمارشو یواشکی بلاک کنم از توی تلگرام و کلا توی گوشی شوهرم؟
    ادم راحتیه دست خودش نیست لزوما ادم بدی نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48131
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    ادم راحتیه دست خودش نیست لزوما ادم بدی نیست
    شوهرم یا دختر عمش؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamrk نمایش پست ها
    شوهرم یا دختر عمش؟
    دختر عمه شوهرتو میگم دیگه آدم راحتیه به نظر من شما الکی نگرانی

8. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48131
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    دختر عمه شوهرتو میگم دیگه آدم راحتیه به نظر من شما الکی نگرانی
    امیدوارم همینطور که شما میگی باشه. خونواده خیلی مثلا حساسی دارن. اخه حرف زدنش یکم جالب نبود یعنی چی که گفته نمیخوام عادت کنم کسی رو کنارت ببینم.
    ممنونم از توجهتون و پاسخی که دادین.
    تصمیم گرفتم با خودم کار کنم نذارم رفتار همچین ادمایی روی زنگی من اثر بذارن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)