نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بچه ها هم میتونن عاشق بشن؟

2210
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48166
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها هم میتونن عاشق بشن؟

سلام
    من دختری ۲۱ ساله ام. آدم درونگرایی هستم و بچه هارو دوست دارم، با حوصله باهاشون حرف میزنم، بهشون چیزایی که دوس دارن یاد میدم. کلا رابطه ام با بچه ها خوبه و ازشون انرژی مثبت میگیرم و دلم میخواد خوشحالشون کنم. اما مدتیه احساس گناه میکنم. یه پسربچه رفتارش با من متفاوته. همسایه مون هست و دوازده سالشه فکر کنم. حدودا دو ماهه که حس میکنم بهم زیادی وابسته شده. وقتی مشغول کار هام هستم، میاد از اول تا آخر پیشم وایمیسع. در صورتی که قبل از وابسته شدن به من، همیشه با دوستاش یا کاراش سرگرم بود و اصلا منو نمیدید. از وقتی بهم وابسته شده دیگه با دوستاش نمیگرده. فقط و فقط میخواد پیش من باشه. رفتاراش باهام داره عجیب و عجیب تر میشه. حتی وقتی مریض شده بودم و خوابیده بودم اومده بود چند ساعت بیکار پیشم نشست! همش بهم زل میزنه، یا با خجالت یهو دستمو میگیره و زود ول میکنه. غیرمستقیم هر روز بهم میگه که منو دوستم داره و گاهی نوازشم میکنه. الان دیگه یجورایی تمام روزشو میاد پیش من. فقط موقع ناهار و شام و خواب میره خونشون. من به چشم بچه بهش نگاه میکردم و نسبت بهش حس مادری دارم. ولی الان یه مقدار نگرانش شدم. آیا کودکان تو این سن میتونن عاشق بشن؟ آیا من بهش آسیبی نمیزنم؟ چون همه دوستاشو ول کرده تا تمام روزشو با من باشه. حتی وقتی یه موقع عصر ها میخوابم میاد پیشم میشینه منتظر تا من بیدار شم. هر بچه ای باشه حوصلش سر میره تمام روزشو با یک نفر بگذرونه. و این یجور اتلاف وقت هست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بچه ها هم میتونن عاشق بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Glad نمایش پست ها
    سلام
    من دختری ۲۱ ساله ام. آدم درونگرایی هستم و بچه هارو دوست دارم، با حوصله باهاشون حرف میزنم، بهشون چیزایی که دوس دارن یاد میدم. کلا رابطه ام با بچه ها خوبه و ازشون انرژی مثبت میگیرم و دلم میخواد خوشحالشون کنم. اما مدتیه احساس گناه میکنم. یه پسربچه رفتارش با من متفاوته. همسایه مون هست و دوازده سالشه فکر کنم. حدودا دو ماهه که حس میکنم بهم زیادی وابسته شده. وقتی مشغول کار هام هستم، میاد از اول تا آخر پیشم وایمیسع. در صورتی که قبل از وابسته شدن به من، همیشه با دوستاش یا کاراش سرگرم بود و اصلا منو نمیدید. از وقتی بهم وابسته شده دیگه با دوستاش نمیگرده. فقط و فقط میخواد پیش من باشه. رفتاراش باهام داره عجیب و عجیب تر میشه. حتی وقتی مریض شده بودم و خوابیده بودم اومده بود چند ساعت بیکار پیشم نشست! همش بهم زل میزنه، یا با خجالت یهو دستمو میگیره و زود ول میکنه. غیرمستقیم هر روز بهم میگه که منو دوستم داره و گاهی نوازشم میکنه. الان دیگه یجورایی تمام روزشو میاد پیش من. فقط موقع ناهار و شام و خواب میره خونشون. من به چشم بچه بهش نگاه میکردم و نسبت بهش حس مادری دارم. ولی الان یه مقدار نگرانش شدم. آیا کودکان تو این سن میتونن عاشق بشن؟ آیا من بهش آسیبی نمیزنم؟ چون همه دوستاشو ول کرده تا تمام روزشو با من باشه. حتی وقتی یه موقع عصر ها میخوابم میاد پیشم میشینه منتظر تا من بیدار شم. هر بچه ای باشه حوصلش سر میره تمام روزشو با یک نفر بگذرونه. و این یجور اتلاف وقت هست.
    سلام
    لطفا قبلش بفرمایید چجوری پسر همسایه میاد خونه تون تمام روز یا موقع خواب؟ یعنی برام سواله. مگه تنها زندگی میکنید شما؟

از خودتون بگید آیا با غیر بچه هم رابطه خوبی دارید؟ از ارتباطات خودتون بگید؟

عشق که نه ولی بله میتونن مجذوب جنس مخالف بشن/وابسته بشن.

در کل قطعا این رابطه به صلاح نیست و آسیب زاست برای هر دو طرف.
    ویرایش توسط رامین ع : 06-08-2022 در ساعت 04:58 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48166
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین ع نمایش پست ها
    سلام
    لطفا قبلش بفرمایید چجوری پسر همسایه میاد خونه تون تمام روز یا موقع خواب؟ یعنی برام سواله. مگه تنها زندگی میکنید شما؟

از خودتون بگید آیا با غیر بچه هم رابطه خوبی دارید؟ از ارتباطات خودتون بگید؟

عشق که نه ولی بله میتونن مجذوب جنس مخالف بشن/وابسته بشن.

در کل قطعا این رابطه به صلاح نیست و آسیب زاست برای هر دو طرف.
    با همسایه هامون رفت و آمد داریم و خیلی صمیمی هستیم. در حدی صمیمی که با فامیل ها اونقدر نیستیم. تنها زندگی نمیکنم. بله با غیر بچه هم رابطه ام خوبه. دوستان هم سن، و کوچیکتر یا بزرگتر دارم. من رشته ام نقاشیه و خیلی به هنر و موسیقی علاقه مندم و اغلب روز هامو بهشون مشغول. ایشون اوایل میومد پیشم که نقاشی کردنمو ببینه. چون علاقه داشت. ولی الان میخواد همیشه پیشم باشه!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Glad نمایش پست ها
    با همسایه هامون رفت و آمد داریم و خیلی صمیمی هستیم. در حدی صمیمی که با فامیل ها اونقدر نیستیم. تنها زندگی نمیکنم. بله با غیر بچه هم رابطه ام خوبه. دوستان هم سن، و کوچیکتر یا بزرگتر دارم. من رشته ام نقاشیه و خیلی به هنر و موسیقی علاقه مندم و اغلب روز هامو بهشون مشغول. ایشون اوایل میومد پیشم که نقاشی کردنمو ببینه. چون علاقه داشت. ولی الان میخواد همیشه پیشم باشه!
    ممنون بابت توضیحات
    اولا باید بدونید که هر آدمی باید حریم شخصی قوی داشته باشه و درست نیست کسی حتی هم جنس شما موقع خواب و غیره انقد راحت بیاد و تمام روز پیشتون

دوماً بله ایشون به عنوان جنس مخالف میتونن وابستگی عاطفی، علاقه شخصی و جنسی داشته باشند به شما. لذا درست نیست در این حد
    بهتره فاصله رو حفظ کنید و اجازه ندین وارد زندگی خصوصی شما بشه. در حد همون چند وقت یه ساعت تهش ببینید ایشون رو.

حتی خود ایشون ممکنه دچار سوء برداشت بشن و لطمه ببینن. لذا مرزهارو رعایت کنید و اجازه نزدین خوش قلبی شما باعث سوء برداشت کسی بشه.
    شاد باشید.

5. کاربران زیر از رامین ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

همچنین اجازه لمس ندین و برای خودتون مرز و حد داشته باشید.

7. کاربران زیر از رامین ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48166
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون بابت توضیحات
    اولا باید بدونید که هر آدمی باید حریم شخصی قوی داشته باشه و درست نیست کسی حتی هم جنس شما موقع خواب و غیره انقد راحت بیاد و تمام روز پیشتون

دوماً بله ایشون به عنوان جنس مخالف میتونن وابستگی عاطفی، علاقه شخصی و جنسی داشته باشند به شما. لذا درست نیست در این حد
    بهتره فاصله رو حفظ کنید و اجازه ندین وارد زندگی خصوصی شما بشه. در حد همون چند وقت یه ساعت تهش ببینید ایشون رو.

حتی خود ایشون ممکنه دچار سوء برداشت بشن و لطمه ببینن. لذا مرزهارو رعایت کنید و اجازه نزدین خوش قلبی شما باعث سوء برداشت کسی بشه.
    شاد باشید.
    ممنون از پاسخگویی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همچنین اجازه لمس ندین و برای خودتون مرز و حد داشته باشید.
    پس بگو، جنابعالی فکر کردی محله ی ما مثل محله ی این خانم هست که کامنت برایم گذاشتی که 《 یا رباتی یا روانپریش》راستش محله ی ما خیلی مذهبی نیست اما باغیرت هستند و همسایه ها به منزل یکدیگر رفت و آمد نمی کنند و بنده هم به هیج وجه از چنین محله هایی که پسر بچه 12 ساله یک دختر را لمس می کند خوشم نمیاید یعنی ما کوردها اولین بار هزار و پانصد سال قبل از اسلام حجاب اجباری را در سلسله آشور بر ایران تحمیل کردیم و بی حجاب ها را شلاق هم می زدیم . والا بنده دوازده ساله بودم اولین بار خودارضایی کردم البته من درباب خودآزاری استمناء می کردم که همکلاسی داشتم که کلاس هفتم بودیم و می گفت مثلا با افکار ازدواج و دخول روی زن همسایه و یا فلان دختر خودارضایی می کنند اما شرایط محیطی طوری نبود که دختری را لمس کنند یعنی بنده توی کوچه خودمان یک سلام احوال پرسی ساده با دختر همسایه انجام بدهم برادرش سرم را می برد و خودم هم شخص باغیرتی هستم این عمل پسر همسایه مان را می پسندم . یعنی شما معنی "میسترس و اسلیو" را اشتباهی فهمیدی و فکر کردی همه مثل این پسرهایی هستند که به سبک فیلم های غربی دنبال روابط خارج از ازدواج و لمس بدن دخترها و فتیش پا هستند ، و از اینکه بنده به زبان فارسی درمورد ازدواج مازوخیسم و سادیسم و همسریابی مطلب نوشتم تعجب کردید و به من اتهام ربات بودن یا روانپریشی دادید چون فکر کردید همه مثل شما شیعیان صیغه دارند و بی غیرت هستند حالا خوب بود توی آن تاپیکم نوشتم کورد هستم البته اگر در مدارس تاریخ شاهنشاهی و شلاق برای حجاب اجباری در سلسله آشوریان را سانسور نمی کردید می فهمیدید چه می گویم بعد خودم در صفحه اینستاگرامم افراد زیادی به دایرکتم آمدند و شرایط محله خود را برایم توضیح دادم که بنده خوشم نیامد با زنی خارج از ازدواج وارد رابطه شوم و آن شخص را لمس کنم. چون اکثر سادومازوخیسم ها در ایران اصلا به فکر ازدواج نیستند به همین دلیل شما به من روانپریش می گویید چون نمی توانم با زن های شما خارج از ازدواج وارد رابطه سادومازوخیسمی بشوم و شما خوب می دانید که کسی که به ارتضای جنسی نرسد افسرده و بیمار هست که اگر بنده کورد عراقی بودم الآن با یک دختر آمریکایی از ایلات آلاباما؛ ازدواج می کردم درضمن خارجی ها را با خودتان مقایسه نکنید چون آن دختر "فیندام" کار نمی کرد یعنی صیغه در باب کتک زدن منظورم هست و خیلی از خارجی ها هستند که به ازدواج دایم و کلیسا؛ اعتقاد دارند؛ که بحثش مفصل هست___
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)