نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آخه چطوری فراموشش کنم؟

1737
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48209
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy آخه چطوری فراموشش کنم؟

پا‌ک شد.....
    ویرایش توسط دخی بی احساس : 06-22-2022 در ساعت 02:46 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : آخه چطوری فراموشش کنم؟

سلام به شما دوست عزیز
    احساساتی که به این اقا داری قابل احترام هست اما عیزم دقت کنید که شما از سن 13 سالگی یعنی شروع نوجوانی و توجه به جنس مخالف این احساسات را تجربه کرده اید و خب این کاملا طبیعی هست اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که شما به شرایط سنی و رشدی که دارید هم توجه داشته باشید.
    در مورد این آقا نیز خب اگر احسلس مشابهی داشتند می توانستند برای خواستگاری اقدام کنند و شما در یک مسیر مشخص می توانستید باهم حرف بزنید . در هرصورت شما نیاز است که بدانید در زمان فعلی رابطه شما با این آقا چه نام دارد مثلا پسر عومیتان هست یا هر چیز دیگری
    در کنار اینکه بهتر است در کنار احترام به احساسات خودت در مورد این احساسات به خودت فرصت بیشتری بدهی در این حالت در آینده در شرایط سنی و رشدی بهتر می توانید در مورد این احساسات نیز تصمیم گیری کنید.
    در مورد این آقا نیز خب هرچقدر بخواهید بیشتر تلاش برای فراموش کردن کنید ممکن است که بیشتر هم درگیر فکر کردن به ایشان شوید پس بهتر است این احساس را بپذیرید در کنار واقعیت ها برای زندگی خودتان با برنامه ریزی پیش بروید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48209
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آخه چطوری فراموشش کنم؟

سلام خیلی ممنون از اینکه جواب دادین من امروز فهمیدم ک اون عاشق یه نفر دیگه ای هست و هنوزم دوسش داره با اینکه ازدواج کرده من میخوام ک فراموشش کنم میخوام ک اونو مثل برادر قبول کنم و عشقش رو فراموش کنم از خدا میخوام که کمکم کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد