نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همسر عصبی، پرخاشگر، معتاد، دروغگو

1290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر عصبی، پرخاشگر، معتاد، دروغگو

همسرم به شدت عصبی و پرخاشگره و اصلا نمیتونم باهاش صحبت کنم، ناس و قرص متادون مصرف میکنه، از صبح تا نصف شب سر کاره، جواب تلفن در طول روز نمیده ۱۰ بار زنگ بزنم یک بار شاید جواب بده، اونم با عصبانیت و داد و هوار و بی احترامی، اصلا به نیاز های زن و بچه ش اهمیتی نمیده، سر مسائل مذهبی هم با هم اختلاف داریم و اون نماز نمیخونه و روزه نمیگیره تو بحثای همیشگیمون به خودم و خانواده م فحش و ناسزا میده، از من کینه داره و میگه چرا به بقیه گفتی من ناس مصرف میکنم، کتکم میزنه، بی احترامی میکنه، دیگه کم آوردم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : همسر عصبی، پرخاشگر، معتاد، دروغگو

نقل قول نوشته اصلی توسط Anamis8 نمایش پست ها
    همسرم به شدت عصبی و پرخاشگره و اصلا نمیتونم باهاش صحبت کنم، ناس و قرص متادون مصرف میکنه، از صبح تا نصف شب سر کاره، جواب تلفن در طول روز نمیده ۱۰ بار زنگ بزنم یک بار شاید جواب بده، اونم با عصبانیت و داد و هوار و بی احترامی، اصلا به نیاز های زن و بچه ش اهمیتی نمیده، سر مسائل مذهبی هم با هم اختلاف داریم و اون نماز نمیخونه و روزه نمیگیره تو بحثای همیشگیمون به خودم و خانواده م فحش و ناسزا میده، از من کینه داره و میگه چرا به بقیه گفتی من ناس مصرف میکنم، کتکم میزنه، بی احترامی میکنه، دیگه کم آوردم..
    سلام خانم
    اندکی بیشتر درباره شرایط زندگیتان توضیح دهید.
    اینکه چند سالتان است؟ آیا خویشاوند یکدیگرید؟ شغل همسرتان چیست؟ آیا خرج زندگی را تامین می‌کند؟ یا چند تا بچه دارید و مطالبی که کمک کند دیگران درکی از زندگی شمد داشته باشند.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48277
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسر عصبی، پرخاشگر، معتاد، دروغگو

۳۰ سالمه، دختر خاله و پسر خاله ایم، ۷ ساله ازدواج کردیم، یه دختر ۵ ساله داریم، ۴ ساله که مشکلاتمون جدی و اختلافات شدید داریم، حرمت ها بینمون شکسته شده، خیلی ها از اختلافات ما خبر دارن و آبرویی دیگه واسمون نمونده، مشکل از جایی شروع شد که من متوجه شدم ناس میخوره و متادون مصرف میکنه اون اولش انکار می‌کرد و می‌گفت مال من نیست ولی بعدش گفت که مال خودمه و نمیتونم ترک کنم و نمیخام ترکش کنم، و من شخصیتم طوری هست که اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام، و اختلاف ها شروع شد و به جاهای دیگه کشیده شد.
    در مغازه کار میکنه از صبح تا نصف شب با بهونه اینکه کارم زیاده مجبورم تا دیر وقت بمونم، خیلی از روزا ظهر واسه ناهار هم نمیاد خونه، کلا میلی به اومدن خونه نداره، درآمد بالایی نداره ولی دخل و خرجشون به زور جور در میاد، به ما رسیدگی نمیکنه، خریدای خونه رو یا ب خودم یا خانواده م انجام میدن، نه تفریحی، نه مسافرتی، نه مهمونی، افسردگی گرفتم، کوچکترین بیکاری و وقت آزادش رو با رفیقاش میگذرونه یا بازم میره سر کار، زندگی رو برام سخت کرده
    ویرایش توسط Anamis8 : 07-16-2022 در ساعت 01:25 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)