نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: قصد دارم الزام به تمکین بگیرم و جوری شده که خانمم نیاد و ناشزه شه

5919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48299
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قصد دارم الزام به تمکین بگیرم و جوری شده که خانمم نیاد و ناشزه شه

سلام وقت بخیر. من از آخر آذر با دختری که فقط یک ماه باهاش صیغه بودم و میشناختمش به اصرار خانواده دختر عقد کردم. خودم کارم تهران و ستاد بانک هست منتها خانمم اهل یه روستا حومه تاکستان قزوین هست. روز خواستگاری من بهش گفتم از هیچ چیز اندازه لباس تنگ و پاره و تیغ خورده(زاپ دار) بدم نمیاد و حتی خانمم با چادر اومد جلوم و بعدشم گفتم از آرایش خیلی بدم میاد همینم (که داری)نباید باشه گفت چشم، حتی شاهدم دارم و گفتمم که با پسری نباید در ارتباط باشی و ارتباطت در حد نسبت فامیلی یا کار باشه اونم نهایتا مدتی که با طرف همکار هستی و تو تایم کاریته و بعدش باید رابطتو قطع کنی که اونم قبول کرد.
    یک ماه بعد عقد برای هواخوری رفتیم روستای پدری من که اونجام خونه داشت بابام و چون تنها بودیم یه سری روابط زناشویی هم بینمون اتفاق افتاد که البته از قبل خانمم غیر مستقیم من رو اغفال کرده بود، موقع برگشتن بمن گفت که با یه پسر که چهار سال از خودش کوچکتره پنج سال در رابطه هست و در حد درد و دل و احوال پرسی و میخواد باهاش ادامه بده که یه دعوای لفظی حسابی سر اون داشتیم و بخش زیادی از اختلافمون ازونجا شروع شد و یه بار گفت پسره تو مازندران هست تا بحال ندیدمش یه بار دیگه گفت تاکستان کلاس کنکور مربی بودم اونجا بود و برگشته بمن گفته اگه یه سگم یه سال تو زندگیت باشه دو روزه نمیتونی بذاری کنار و خلاصه بگم فهمیدم با چیزی که نشون میداد صد هشتاد درجه فرق داره، حلقه عقدم از دستم گرفت به بهونه این که تیتانیوم میدم بزنن طلا برای مرد حرامه و هر چی بعدش گفتم دیگه نیاورد، نزدیک صد میلیونم چون هنوز ذات نجسش رو نشده بود براش سر عقد طلا دادیم. تازه برادرش می‌گفت که ما کالا های جهاز رو هر چی خریدیم باید بیاریم بذاریم خونه اینا تو روستا که راحت اونارم بالا بکشم.
    الآن مهریه گذاشته اجرا که منم امروز فردا میرم اعسار و تقسیط بزنم و قبل اقدام اون هر چی داشتم رو بنام مادرم کردم چون پیش خودم فکر میکنم همه این کثافت کاریاش بخاطر پول هست و حتی حاضر شده با بدنش اعتماد منو جلب کنه اونم بخاطر پول(نزدیک به بیست بار باهام رابطه برقرار کرده).ضمنا بعد از دهم فروردین هم کامل باهم رابطمون قطع شد. منم برای اینکه حالشو بگیرم رفتم دادخواست الزام به تمکین دادم و پرونده تازه فرستادن دادسرا و الان خانوادش پیغام اینا به کسی که اونا رو به ما معرفی کرده فرستادن که اینا پشیمونن و بیایم یه سفر بریم مشهد و بعد بریم سر خونه زندگیمون که من خودم حاضر نیستم همچین آدم نجسی رو بعنوان زنم قبول کنم. ضمنا چون محیط روستاشون مذهبی هست فشار زیادی رو خانمم و خانوادش آوردن و علی رقم این که خانمم حاضر نشد شورا حل اختلاف بیاد میترسم بعد از محکوم شدنش بیاد و تمکین کنه.
    در خصوص طلاق توافقی هم اول پدر و برادرش برای پدر من مطرح کردن و گفتن باید وکالت بدید شما و پدرم گفت شما هم باید اقرارنامه بدید که برادر خانمم گفت اقرار نامه منتفی هست و پدرم هم گفت وکالت نامه هم منتفیه که شروع به توهین به پدرم کرد که اونم شکایت تنظیم کردیم براش و قصد داشت هم طلاق خواهرشو بگیره هم کل مهریه رو. در کل هدف من اینه سوای خسارت های مالی که سر جابجایی سهام بنام مادرم و سر دوندگی برای حواله ماشین بهم زد رو بیخیال شم و فقط مهریشو بیخیال شه طلاهایی که براش خریدمم پس بیاره بعدم گورشو گم کنه بره بار هر کی خواست باشه نباشه کار ندارم دیگه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : قصد دارم الزام به تمکین بگیرم و جوری شده که خانمم نیاد و ناشزه شه

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما و خانوادیتان با فشار روحی زیادی همراه شده است اما بهتر بود در مسیر ازدواج با شناخت بیشتری در این مسیر پیش می رفتید و زمانی را قب از عقد در دوران نامزدی سپری می کردی در هرصورت اهمیت دارد که به شناخت بیشتری در مسیر ارتباطی برسید چون در هرصورت سریع وارد شدن به مسائل جنسی و پروسه عقد می تواند در مسیر نشاخت شماها تاثیر گذار باشد.
    در زمان فعلی خب شما بیان می کنید به شناخت بیشتری رسیده اید خب در کنار احترام به دیدگاهای دیگران اگر مایل به ادامه زندگی مشترک با این خانم نیستید می توانید پیشنهادات خودتان را بیان کنید و شرایط ایشان را نیز بشنوید و یا منتظر رای دادگاه بمانید و در این مسیر تصمیم گیری کنید.
    در کنار اینکه بهتر است با یک وکیل نیز مشورت کنید تا متناسب با شرایط شما و همسرتان شما را راهنمایی کنند.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام‌دوست عزیز
    اول، آیا مطمئنی که همسرت به تو خیانت کرده است؟
    دوم، آیا ایشان در هنگام‌رابطه با تو بکارت نداشته؟ یا تو با تو از دست داده؟ اگر اینطور باشد، به نظرم کمی داری تند می‌روی و باید مهریه او را بدهی.
    اطلاعاتی که داده‌ای کم است. اگر به کمک بیشتری نیاز داری باید توضیحات کاملتر و البته منصفانه‌تری بدهی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48731
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستان هر سوالی که در مورد تمکین و یا عدم تمکین دارید
    میتونید که به سایت برترین وکیل مراجعه کنید این سایت بهترین وکلا را معرفی کرده است که می توانید مشاوره بگیرید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ا.ا نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من از آخر آذر با دختری که فقط یک ماه باهاش صیغه بودم و میشناختمش به اصرار خانواده دختر عقد کردم. خودم کارم تهران و ستاد بانک هست منتها خانمم اهل یه روستا حومه تاکستان قزوین هست. روز خواستگاری من بهش گفتم از هیچ چیز اندازه لباس تنگ و پاره و تیغ خورده(زاپ دار) بدم نمیاد و حتی خانمم با چادر اومد جلوم و بعدشم گفتم از آرایش خیلی بدم میاد همینم (که داری)نباید باشه گفت چشم، حتی شاهدم دارم و گفتمم که با پسری نباید در ارتباط باشی و ارتباطت در حد نسبت فامیلی یا کار باشه اونم نهایتا مدتی که با طرف همکار هستی و تو تایم کاریته و بعدش باید رابطتو قطع کنی که اونم قبول کرد.
    یک ماه بعد عقد برای هواخوری رفتیم روستای پدری من که اونجام خونه داشت بابام و چون تنها بودیم یه سری روابط زناشویی هم بینمون اتفاق افتاد که البته از قبل خانمم غیر مستقیم من رو اغفال کرده بود، موقع برگشتن بمن گفت که با یه پسر که چهار سال از خودش کوچکتره پنج سال در رابطه هست و در حد درد و دل و احوال پرسی و میخواد باهاش ادامه بده که یه دعوای لفظی حسابی سر اون داشتیم و بخش زیادی از اختلافمون ازونجا شروع شد و یه بار گفت پسره تو مازندران هست تا بحال ندیدمش یه بار دیگه گفت تاکستان کلاس کنکور مربی بودم اونجا بود و برگشته بمن گفته اگه یه سگم یه سال تو زندگیت باشه دو روزه نمیتونی بذاری کنار و خلاصه بگم فهمیدم با چیزی که نشون میداد صد هشتاد درجه فرق داره، حلقه عقدم از دستم گرفت به بهونه این که تیتانیوم میدم بزنن طلا برای مرد حرامه و هر چی بعدش گفتم دیگه نیاورد، نزدیک صد میلیونم چون هنوز ذات نجسش رو نشده بود براش سر عقد طلا دادیم. تازه برادرش می‌گفت که ما کالا های جهاز رو هر چی خریدیم باید بیاریم بذاریم خونه اینا تو روستا که راحت اونارم بالا بکشم.
    الآن مهریه گذاشته اجرا که منم امروز فردا میرم اعسار و تقسیط بزنم و قبل اقدام اون هر چی داشتم رو بنام مادرم کردم چون پیش خودم فکر میکنم همه این کثافت کاریاش بخاطر پول هست و حتی حاضر شده با بدنش اعتماد منو جلب کنه اونم بخاطر پول(نزدیک به بیست بار باهام رابطه برقرار کرده).ضمنا بعد از دهم فروردین هم کامل باهم رابطمون قطع شد. منم برای اینکه حالشو بگیرم رفتم دادخواست الزام به تمکین دادم و پرونده تازه فرستادن دادسرا و الان خانوادش پیغام اینا به کسی که اونا رو به ما معرفی کرده فرستادن که اینا پشیمونن و بیایم یه سفر بریم مشهد و بعد بریم سر خونه زندگیمون که من خودم حاضر نیستم همچین آدم نجسی رو بعنوان زنم قبول کنم. ضمنا چون محیط روستاشون مذهبی هست فشار زیادی رو خانمم و خانوادش آوردن و علی رقم این که خانمم حاضر نشد شورا حل اختلاف بیاد میترسم بعد از محکوم شدنش بیاد و تمکین کنه.
    در خصوص طلاق توافقی هم اول پدر و برادرش برای پدر من مطرح کردن و گفتن باید وکالت بدید شما و پدرم گفت شما هم باید اقرارنامه بدید که برادر خانمم گفت اقرار نامه منتفی هست و پدرم هم گفت وکالت نامه هم منتفیه که شروع به توهین به پدرم کرد که اونم شکایت تنظیم کردیم براش و قصد داشت هم طلاق خواهرشو بگیره هم کل مهریه رو. در کل هدف من اینه سوای خسارت های مالی که سر جابجایی سهام بنام مادرم و سر دوندگی برای حواله ماشین بهم زد رو بیخیال شم و فقط مهریشو بیخیال شه طلاهایی که براش خریدمم پس بیاره بعدم گورشو گم کنه بره بار هر کی خواست باشه نباشه کار ندارم دیگه.

سلام دوست عزیز
    همانطور که خودتان می دانید در حال حاضر تمام مهریه برعهده شماست. بحث نفقه نیز بر گردن شماست. اقدامات بجایی باید انجام دهید تا گرفتار بحث کیفری نفقه و مهریه نشوید. در پرونده مشابهی که داشتم از همین کوتاهی های زوج توانستم به راحتی رای بگیرم. بهرحال اینکه شمار را فریب داد یا خیر در عمل تفاپتی در موضوع ندارد و شما باید به تعهدات خود عمل نمایید. اما به عنوان یک انسان خدمت شما عرض کنم ماهانه مبلغی به عنوان فقه برای ایشان بزنید و با یک وکیل مشورت نمایید تا دچار مشکل نشوید. چرا که همسر شما نیز همین اقدام را خواهد نمود. کمک دیگری بود در خدمتم
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49555
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زوجین ممکن است در مسائلی مانند مهریه، طلاق، نفقه، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان، اعتیاد یکی از زوجین و… به مشکل بخورند. در چنین مواردی لازم است به یک وکیل کاربلد مراجعه کنند تا بهترین راهکار را به آن ها پیشنهاد کند. بهترین وکیل خانواده در تهران دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی خانوادگی را در اختیار دارد. او دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و آگاهی کامل از قوانین و مقررات و نیز تغییرات مربوط به آن ها دارد.

بهترین وکیل خانواده در تهران سال ها از عمر خود را در دادگاه ها مشغول رسیدگی به پرونده های خانوادگی بوده است. از این رو، سابقه لازم برای به دست گرفتن پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار دارد. تجربیات بهترین وکیل خانواده در تهران کمک می کند تا روند رسیدگی با سرعت و دقت بالاتری طی شده و احتمال موفقیت در پرونده نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت مثال زدنی برای جنگیدن جهت احقاق حقوق موکل خود دارد.

سایت وکیل مشاور در این راستا میتونه به شما کمک کند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد