نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بهترین فیزیوتراپی در شهریار کجاست ؟

2596
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb بهترین فیزیوتراپی در شهریار کجاست ؟

بهترین فیزیوتراپی شهریار کجاست ؟
    سلام دوستان عزیز من تازگی ها لیگامان acl زانو ام پاره شده و قراره جراحی کنم دکتر گفته هم قبل جراحی و هم بعد جراحی باید برم فیزیوتراپی ، شما تجربه فیزیوتراپی در شهریار داشتید ؟ ترجیحا فیزیوتراپی با لیزر پرتوان و مگنت در شهریار باشه ، که نزدیک خونه مون برم نمیتونم برم تهران ، یکی از دوستانم فیزیوتراپی ایران مال رو معرفی کرد ولی خیلی راهش دوره از شهریار ، میخوام همین اظراف یه فیزیوتراپی خوب برم ، ممنون میشم راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48304
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بهترین فیزیوتراپی در شهریار کجاست ؟

سلام سهیلا جان ، من برای عمل کمرم باید میرفتم فیزیوتراپی ، توی شهریار و اندیشه بهترین فیزیوتراپی ، همگام هست ، آدرسش اندیشه فاز یک شاهد شرقی مجتمع گل یاس طبقه دوم واحد 8 باید از طریق واتس آپ نوبت بگیری ، شماره شون هم 09031903716 ، بنظر من از نظر رعایت پروتکل درمانی بهترین فیزیوتراپی شهریار همگام هست ، چون من چندجا رفته بودم قبل عمل کمر ، جاهای دیگه ای که رفته بودم بجای خود فیزیوتراپیست منشی بیماران رو میدید !!!! ولی فیزیوتراپی همگام تمام کارهای مریض را خود فیزیوتراپیست انجام میده یه زوج خیلی خوب و مهربون هستند هم خانم هم آقا هردوشون فیزیوتراپیست هستند
    سلام منو بهشون برسون واقعا من از کارشون راضی ام

3. کاربران زیر از sallimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48311
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یسلام من در سال 1400 در تصادف دچار پارگی رباط صلیبی زانو راست شدم ، قبل از عمل فیزیوتراپی صحت در شهریار رفتم ، ولی دکترم اصلا راضی نبود گفت خوب کار نکرده بعد از عمل دیگه فیزیوتراپی صحت نرفتم و یکی از دوستان فیزیوتراپی همگام در اندیشه فاز یک رو معرفی کردن ، با اینکه دورتر بود ولی خب خیلی فیزیوتراپی خوبی انجام دادن و دکتری که زانو رو جراحی کرده بود از نتیجه فیزیوتراپی انجام شده بعد از جراحی در فیزیوتراپی همگام خیلی راضی بودن ، در فیزیوتراپی همگام خود فیزیوتراپیست بیمار ها را ویزیت میکنند ولی در فیزیوتراپی دیگه ای که در شهریار رفته بودم متاسفانه منشی مریض را فیزیوتراپی میکرد !
    به همه عزیزان توصیه میکنم برای فیزیوتراپی در شهریار و اندیشه به مرکز توانبخشی و لیزر درمانی و فیزیوتراپی همگام مراجعه کنند
    آدرس سایت شون رو هم مینویسم براتون :
    hamgampt . ir shahriar-andisheh-new-town-physical-therapy

5. کاربران زیر از adlleccc103 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آقا دقیقا منم همچین ترجبه ای داشتم رفتم فیزیوتراپی صحت شهریار بعد 10 جلسه که فقط منشی برق میزاشت زانوم خشک خشک شده بود و حرکت نمیکرد رفتم دکترم گفت خوب فیزیوتراپی نشده ، بعد دوباره رفتم فیزیوتراپی همگام کلی با تمرین و فیزیوتراپی تونستم زانو را خم کنم
    خدایی کار خانم دکتر محرابی در فیزیوتراپی همگام اندیشه خیلی خوبه منو نجات داد از یک عمر لنگیدن و زانو درد
    بعدم که رفتم دکترم گفت واقعا کار فیزیوتراپی دومی که رفتی خیلی خوب بوده
    hamgampt.ir
    باید حواستون باشه توی شهریار و اندیشه هرجایی خواستید برید فیزیوتراپی ، حتما حتما خود فیزیوتراپیست شما رو ویزیت کنه نه منشی و دستیار و.... حتی میگن فیزیوتراپی بیمارستان نور هم خود فیزیوتراپیستش نیست و منشی ها مریض رو میبینن و حتی فیزیوتراپی درمانگاه فاز 3 هم رفتم دیدم اونجا هم همینطوره و منشی مریض رو ویزیت میکنه! هیچ نظارتی هم روی کار این مرکز فیزیوتراپی متخلف نیست
    اما خدایی فیزیوتراپی همگام بهترین فیزیوتراپی هست و خود خانم دکتر فیزیوتراپیست مرضیه محرابی تمام کارهای بیمار رو انجام میده

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی فیزیوتراپی همگام در شهريار خوب هست

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز، البته بهتره برای اینکه مخارج کم بشه، بیمه تکمیلی بگیرید.

«بیمه تکمیلی که تحت عنوان بیمه درمان تکمیلی و بیمه تکمیلی درمان از آن یاد می‌شود، از انواع بیمه های درمان و بیمه‌ای برای جبران هزینه‌های بالای درمان بیماری‌هاست. بخش زیادی از هزینه‌های درمان را در زمان بیماری یا حتی بعد از آن می‌توان به بیمه تکمیلی سپرد!»

همه شرکت ها هم دارند؛ سامان و تعاون و دی میتونید بگیری. خیلی هزینت میاد پایین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)