نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: گذشته دوست دختر رو میشه فراموش کرد ؟

645
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy گذشته دوست دختر رو میشه فراموش کرد ؟

سلام ، حدود ۳ سال پیش بود از طریق محل کارم با یک خانمی آشنا شدم که مشتریمون بود ، کم کم به هم دیگه علاقه پیدا کردم و از طریق اینستا و واتس اپ صحبت میکردیم .
    رابطمون عمیق شد و به جای رسید که واقعا همدیگه رو کامللل درک میکردیم و همو دوست داشتیم! انگار خدا ما رو برای هم آفریده بود 😔
    بعد مدتی متوجه رفتار های مشکوکی شدم و با یکم تحقیق کردن فهمیدم قبل از اینکه با من وارد رابطه بشه با یکی از رفقای نزدیکم دوست بوده اونم تقریبا چهار ماهی باهم بودن در حدلی که عکس دوست دخترمو با لباس زیر داشت البته رابطه جنسی نداشتن فقط از طریق چت بوده.
    خلاصه ازش پرسیدمو پنهون کردو آخرش بهم گفت که بله با فلانی دوست بودم مدتی از هم جدا شدیم .
    منم با کلییی مشکلات و حرف های که پشت سرم درست شد قدم ورداشتم برای فراموش کردن این موضوع دیدن حال این دختر خانم . واقعا از گذشتش پشیمون بود و هم دیگه رو دوست داشتیم

چند ماه گذشت و من که سعی کرده بودم فراموش کنم و رابطمون عمیق تر شده بود برای خواستگاری با فشار یکی از دوستام که میگفت الان وقتش الان وقتش پا ویش گزاشتم و خانواده دختر بعد چند روز که خواستن جواب بدن یه مشکلی براشون پیش اومدو کلا کنسل شد تا اون مورد برطرف شه .

منم این تایم برای یه استخدام دولتی داشتم میرفتم که تا ۹۵ درصد کارای استخدام شغلی که ۵ سال براش تلاش کرده بودم رو انجام دادم و منتظر قبولی بودم که خبر دادن بخاطر دوست دختر داشتنت رد شدی !!😔

با اون حال بد همه چیزو باخته بودم و پولی نداشتم دیگه که ادامه بدم سعی کردم بخاطر عشقی که بینمون بود فراموش کنم که بخاطر حرف های پشت سرمون رد شدم.

به مدت گذشت و از طریق یکی از دوستان متوجه شدم که با یه نفر دیگع هم قدیم رابطه داشته ( دوستی و جنسی) که اونم ازش عکسو چیز داشت .
    دیگه انقدددررر تحت فشار بودم که میخواستم خودمو بکشم هیج چیز جلو چشمم نمیگرفت نابود نابود بودم انگار دنیا روی قفسه سینم خراب شده بود😞

این دختر خانم اومد گفت که بچه بوده اشتباه کرده نمیدونسته و کلی چیزای دیگه و پنهون کرده که منو از دست نده این حرفا که بعد چند ماه جدایی دوباره بخاطر التماس های این خانم اومدیم سر رابطه و مجدد شروع شد

الان چندین ماه میگذره و میدونم از گذشته خودش پشیمون و بی نهایت دوستم داره ! خیلی تفاهم ها باهم داریم و خانواده ی من از رابطمون باخبرن بخاطر خواستگاری و هی فشار میارن چرا نامزد نمیکنید و ..

الان موندم چکار کنمممم واقعا دوستش دارم خیلی دوسش دارم و میدونم از گذشتش درس گرفته اما هر وقت توی خیابون راه میرم چون شهر کوچیکی داریم معمولا اون دو نفر که قدیم باهاشون بود رو میبینم و خون تو دلم به پا میشه 😞

بعضی شبا هم کابوس اون روزا رو میبینم و توی حالی که دارم دعوا میکنم با اون شخص های قبلی از خواب میپرم و دیگه روزم نابود.

ترو خدا عاقلانه و با در نظر گرفتن احساستم به این دختر راهنمایی کنید چکار کنم نمیدونم دنیا رو سرم خراب شده چکار کنممممم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : گذشته دوست دختر رو میشه فراموش کرد ؟

سلام دوست عزیز
    چه کاری بوده که به دلیل دوست دختر داشتن ردت کردند؟
    این موضوع خیلی شخصی است. شما که هر لحظه آن دو نفر را جلوی چشم خود می‌بینی و به هم می‌ریزی، وضعیت روحی تو را دائماً بدتر خواهد کرد. زمانی خواهد رسید که حتی با خودت نمی‌توانی خلوت کنی. در بین صحبت‌های تو هست: "می‌خوام بمیرم".
    واقعاً چرا باید اینقدر آدم خودش را قربانی دیگران کند؟
    بعدها درباره فرزند و مسکن و همه چیز مشکلات شدیدتری پیش می‌آید.
    در هر حال، زود تصمیم نگیر و با مشورت جلو برو.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساساتی که به این خانم دارید قابل احترام می باشد اما در هرصورت بهتر است زمانی در مسیر ازدواج گام بردارید که بتوانید گذشته ایشان را بپذیرید و با این احساسات خودتان کنار بیاید چون در هرصورت اگر دائم بخواهید درگیر این افکار باشید خب به مرور هم برای خود شما با فشار روحی زیادی همراه می شود و هم اینکه به مرور زندگی مشترکتان تحت تاثیر قرار می گیرد.
    در این مسیر بهتر است قبل از تصمیم گیری جدی برای ازدواج باهم برای مشاوره پیش از ازدواج اقدام کنید تا بتوانیم در کنار شناخت بهتر یکدیگر کمک کنیم در مسیر شناخت خودتان و فرد مقابل بتوانید در این مسیر تصمیم گیری کنید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    احساساتی که به این خانم دارید قابل احترام می باشد اما در هرصورت بهتر است زمانی در مسیر ازدواج گام بردارید که بتوانید گذشته ایشان را بپذیرید و با این احساسات خودتان کنار بیاید چون در هرصورت اگر دائم بخواهید درگیر این افکار باشید خب به مرور هم برای خود شما با فشار روحی زیادی همراه می شود و هم اینکه به مرور زندگی مشترکتان تحت تاثیر قرار می گیرد.
    در این مسیر بهتر است قبل از تصمیم گیری جدی برای ازدواج باهم برای مشاوره پیش از ازدواج اقدام کنید تا بتوانیم در کنار شناخت بهتر یکدیگر کمک کنیم در مسیر شناخت خودتان و فرد مقابل بتوانید در این مسیر تصمیم گیری کنید.
    من میتونم فراموش کنم گذشته رو ، اما از این ترس دارم که وجود عکسای این دختر دست این افراد در اینده برای آبروم و شرفم پیش خانواده و دوستام مشکل ساز بشه !
    شهر کوچیک و زود همه چیز میپیچه و اون افرادم اشخاص با درک و شعوری تیستن ممکن برای اذیت زندگی من دست به پخش عکس ها بزنن

الانم که به جدایی فکر میکنم تمام خاطرات این خانم از هر هدیه ای که گرفتم و دادم یا لحظاتی که باهم بودم جلوی چشمم میاد و بغض گلومو میگیره دوست دارم گیره کنم واقعاا نمیدونم چکار کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)