نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تهمت شک داشتن

1494
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48627
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهمت شک داشتن

سلام لطفا بخونید و بهم کمک کنید
    من با یکی تو رابطه بودم 17سالمه مامانم متوجه شد و با اون شخص تموم کردم خیلی آسیب زیادی به زندگیم وارد کرد یه مدت افسردگی افت تحصیلی اصلا بودنم با اون ادم اشتباه بود حرفایی ک از مامان و بابام شنیدم که نگم من دختری بودم ک از جنس مرد و رل زدن واقعا بدم میومد اما خب رل زدم و میدونم بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم از اون دسته از آدمام که اگه خودش متوجه اشتباهش نشه دست از کارش نمی‌کشه من فهمیدم رل زدن تو سن کم درست نی اما خب الان یازده ماه گذشته تو این یازده ماه زیاد بیرون نمیرم همه هدفم شده درس ولی خانوادم اصلا متوجه نیستن واقعا بهم شک دارن تهمتایی ک میزنن آزارم میده مثلا دوست صمیمیم برام گل خریده بود اومدم خونه آرایش کردم عکس بندازم (بیرون آرایش نمیکنم ولی خب عادت دارم تو خونه برا عوض شدن حالم ارایش کنم )بابام اومد گف این چه وضعشه و بی دلیل داد و بیداد کرد و زدتم ولی خب حرفی نزدم کلاس زبان میرم مسیر خونمون تا اونجا نیم ساعت راه پنج دقیقه دیر میرسم خونه مامانم میبندتم به فش که اره ول شدی بهم میگه نرو زبان و اینا دارم خسته میشم از تهمتای بیجاشون یه جا میرم اجازه میدن بعدا راجب همون بیرون رفتن بهم تیکه میندازنن نمیدونم واقعا دیگه اصلا حصله جلوشون وایسادن ندارم یه مدته فقط سکوت میکنم مثلا میگم مامان به این دلیل دیر کردم راستش میگم ولی منطق ندارن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : تهمت شک داشتن

سلام خانم
    امیدوارم حالتان خوب باشد. اینکه مامان و بابات اینقدر نگرانند مخصوصاً بعد از آن قضیه، طبیعی است. این شک‌ها هم یک شبه ایجاد نشده که یک شبه از بین برود. نیاز به زمان دارد.
    شما کار خوبی کردی که درست را با قدرت ادامه دادی، واقعاً کم دختری پیدا می‌شود که تا این اندازه اراده‌اش قوی باشد که بعد از چنین مشکلی به درس و زندگی خوب باز گردد.
    درباره مامان‌و بابات هم، کمی حوصله کن و خسته نشو. آرام آرام اعتمادشان را جلب کن.
    امیدوارم که مشکلت به زودی حل شود.

3. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در این مسیر دو موضوع مهم وجود دارد .
    1. در اول اینکه خب شما در سن نوجوانی قرار دارید پس اینکه به جنس مخالف گرایش و توجه نشان بدهید متناسب با شرایط سنی شما می باشد اما خب نیاز است که برای پاسخ به یک سری از نیازها به خودتان زمان بیشتری بدهید چون درگیر شدن بیش از اندازه در این سن در این روابط می تواند باعث وابستگی زیادی و مشکلات خانوادگی و تحصیلی و حتی روحی برای شما شود .
    بهتر است اولویت های خود را مشخص کنید و سعی کنید در مسیر آنها گام بردارید.
    2. در مورد دوم خب پدر و مادر شما به دلیل شرایط سنی و رشدی شما نگران شما هستند و خب این گیر دادن ها و یا حتی واکنش های رفتاری که از آنها مشاهده می کنید همه به این دلیل می باشد که شما را دوست دارند و نمیخواهند با مشکلی مواجهه شوید هرچند اینکه بخواهند شما را تنبیه کنند و یا کلاس رفتن شما را قطع کنند و... مورد تایید نیست اما انگار این مسیر تنها راهی است که آنها می توانند به احساسات خودشان پاسخ بدهند.
    بهتر است در زمان مناسبی در احترام به هردوی آنها با آنها صحبت کنید بیان کنید که نگرانی آنها را درک می کنید و در مورد اتفاقی که رخ داده است نیز دیدگاه خودتان را بیان کنید در کنار آن در مورد احساسات خودتان در مورد این شرایط رفتاری آنها صحبت کنید و توقعاتی که از آنها دارید را نیز بیان کنید در کنار اینکه به صحبت های آنها نیز گوش بدهید در مسیر تعامل باهم می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Miamwe نمایش پست ها
    سلام لطفا بخونید و بهم کمک کنید
    من با یکی تو رابطه بودم 17سالمه مامانم متوجه شد و با اون شخص تموم کردم خیلی آسیب زیادی به زندگیم وارد کرد یه مدت افسردگی افت تحصیلی اصلا بودنم با اون ادم اشتباه بود حرفایی ک از مامان و بابام شنیدم که نگم من دختری بودم ک از جنس مرد و رل زدن واقعا بدم میومد اما خب رل زدم و میدونم بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم از اون دسته از آدمام که اگه خودش متوجه اشتباهش نشه دست از کارش نمی‌کشه من فهمیدم رل زدن تو سن کم درست نی اما خب الان یازده ماه گذشته تو این یازده ماه زیاد بیرون نمیرم همه هدفم شده درس ولی خانوادم اصلا متوجه نیستن واقعا بهم شک دارن تهمتایی ک میزنن آزارم میده مثلا دوست صمیمیم برام گل خریده بود اومدم خونه آرایش کردم عکس بندازم (بیرون آرایش نمیکنم ولی خب عادت دارم تو خونه برا عوض شدن حالم ارایش کنم )بابام اومد گف این چه وضعشه و بی دلیل داد و بیداد کرد و زدتم ولی خب حرفی نزدم کلاس زبان میرم مسیر خونمون تا اونجا نیم ساعت راه پنج دقیقه دیر میرسم خونه مامانم میبندتم به فش که اره ول شدی بهم میگه نرو زبان و اینا دارم خسته میشم از تهمتای بیجاشون یه جا میرم اجازه میدن بعدا راجب همون بیرون رفتن بهم تیکه میندازنن نمیدونم واقعا دیگه اصلا حصله جلوشون وایسادن ندارم یه مدته فقط سکوت میکنم مثلا میگم مامان به این دلیل دیر کردم راستش میگم ولی منطق ندارن
    سلام عزیزم.
    خوش اومدی به سایت مشاور.
    ذهنیت عاقلانه ای که درباره ارتباط با جنس مخالف پیدا کردی رو تحسین میکنم،
    درسته که توی مقطعی اشتباه کردی و تاوان سنگینی هم دادی اما اینکه بعد از اون شرایط تونستی مدیریت مناسبی روی افکار و برنامه های زندگیت داشته باشی خیلی عالیه.

در مورد ناراحتیت نسبت به برخورد پدر و مادرت بهت حق میدم،
    والدین ممکنه گاهی از سر ناآگاهی رفتار اشتباه داشته باشن اما نکته مهمی که باید بهش توجه کنی اینه که هر پدر و مادری فرزندشون رو دوس دارن و در همه حال نیت دلسوزانه ای نسبت بهش دارن.

درسته که پدر و مادرت بنا بر ناآگاهی برخوردشون اشتباه بوده اما قصد و نیتشون آزار تو نیست عزیزم.
    اون موضوع واسشون خیلی سنگین بوده و هنوزم نگرانن که نکنه با توجه به سن حساس و هیجاناتی که داری دوباره تکرار بشه.

بهشون زمان بده
    همینطور منطقی و صحیح برنامه هاتو دنبال کن و در برخورد با والدینت همین رویه مناسب رو ادامه بده،
    شک نکن آخر این راه شیرین کامی توئه.

از طرف دیگه سعی کن ددیدگاهتو تغییر بدی و از این شرایط برای خودت یک فرصت بسازی
    فرصتی برای رشد و تعالی
    آدم توی سختیاس که رشد میکنه
    هیچ چیز باارزشی به آسونی به دست نمیاد
    مطمئن باش اگه بتونی با صبر و بردباری این شرایط رو پشت سر بزاری هم نتیجه خوبی در رابطه با پدر و مادرت کسب میکنی،
    هم اینکه یه دختر قوی و محکم از دل این موقعیت بیرون میاد که میتونه خیلی موفقتر و محکمتر اهدافش رو دنبال کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد