نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: فقط از کتک خوردن با شیلنگ توسط زنم لذت جنسی می برم علت

1909
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation فقط از کتک خوردن با شیلنگ توسط زنم لذت جنسی می برم علت

بنده اصلا به دخول علاقه ندارم و حالت نعوظ با افکار یا تصاویر و یا فیلم دخول اصلا به من دست نمی دهد.

بنده با افکار کتک خوردن با شیلنگ توسط یک زن ( ازدواج دائم و رسمی ) حالت برانگیختگی جنسی و نعوظ به من دست می دهد و با دانلود فیلم های فقط اسپنک بیشتر به فکر ازدواج می افتم چون
    بنده با 35 سال سن تا حالا ازدواج نکردم یعنی میل به دخول نداشتم و از همه مهمتر چون
    در سن 20 سالگی به مادرم گفته بودم
    من را با شلنگ کتک بزند و نزد تا سه سال طول کشید که پیش روانشناس رفته بود و راضی شد تا من را با شیلنگ کتک بزند که تا چهار بار این کار را کرد اما آنطوری که می خواستم نبود یعنی مادرم گریه می کرد و درد هم نداشت و فقط جای ضربات قرمز شد.

بعد از آن چون به غرورم برخورد تصمیم گرفتم تا به مادرم نگویم من را کتک بزند و ابتدا قرص خواب می خوردم چون فقط وقتی تنها در منزل با او بودم می گفتم من را بزند که تا عصر قرص خواب می خوردم و روزی پانزده ساعت می خوابیدم .

که باز هم به مادرم گفتم من را کتک بزند که بعد از آن تصمیم گرفتم به اجبار روزی یک تا سه بار خودارضایی کنم البته نه با افکار کتک خوردن چون این افکار باعث می شود به فکر عملی کردن فانتزی ذهنی ام برآیم.

که من به زور روی کانال ماهواره ای تبلیغ لباس خودارضایی می کردم چون به دامن بلند نرم هم فیتیش دارم و همچنین زن بلوند خارجی که مدلینگ باشد.

که سال 2015 با ارزان شدن اینترنت توانستم فیلم
    کتک خوردن مرد از زن در سایت های پورنوی خارجی دانلود کنم و حسم بیشتر شد البته مادرم هم پیرشده بود و زن خارجی قد بلند و قوی بود البته تا حالا بنده کتک شدید توسط یک زن ایرانی دانلود نکردم .

ممکن است شما بگویید "مازوخیسم" دارید که باید به شما بگویم بنده اصلا تمام علایق جناب مازوخ را ندارم یعنی ما قبلا عشایر بودیم و من مثل جناب مازوخ نمی توانم خارج از ازدواج حتی به یک زن دست بزنم و از زنی که اهل خیانت باشد خوشم نمی آید...

که چون بیش از 180 نوع پارافیلیا
    وجود دارد و بعضی ها هستند که فقط یک یا چند پارافیلیا بیشتر ندارند پس نمی توانید به من بگویید مازوخیسم داری. چون اصلا نام گذاری این گرایش جنسی توسط فروید اشتباه بوده است

برای مثال بنده از سوزاندن یا فلک شدن یا شکنجه آلت تناسلی یا حتی بانداژ و ... خوشم نمیاید خیلی از افرار سادیسمی هم لیمیت مثل من زیاد دارند .

که در خارج سایت مخصوص ازدواج پارافیلیایی زیاد وجود دارد.
    و من تا حالا در این سایت ها ثبت نام کردم و فقط از آمریکا یازده تا دختر درخواست ازدواج برای من فرستاده اند

و می خواهم بگویم اینجا برای پارتنریابی مقاله ننوشتم و خواستم بگویم چگونه مشکل خودم را حل کنم درضمن ما خیلی فقیر بیچاره هستیم و کسی با من ازدواج نمی کند چون نه شغل دارم و نه انگیزه کار کردن و علت آن این هست که فقط با بردگی آن هم شکنجه شدید تا حد خون آمدن ، آن هم فقط توسط زنم به لذت جنسی میرسم.

خلاصه می خواهم بگویم چگونه هست که شما نمی گذارید هم وطن خود که پارافیلیا دارد به لذت جنسی برسد آنوقت انتظار دارید که خدا نیمه ی گم شده تان را سر راه تان قرار دهد تا به لذت واقعی جنسی برسید آن هم با قوانین شرعی که الله برای عربستان و قبیله قریش فرستاده و من گفتم خدا نه الله .

اگر راهی برای من دارید به من بگویید اگر هم که نه هیچ شما را نفرین می کنم و مقاله های بعدی من راجع به آن فامیل سپاهی متن هست که ما را ورشکست کرده البته در سایت های دیگر.

بعد بنده در صفحه ی اینستاگرامم فیلی از یک روانشناس گذاشتم که می گوید این مشکل درمانی ندارد و قضیه اش مفصل هست ...
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : فقط از کتک خوردن با شیلنگ توسط زنم لذت جنسی می برم علت

داداش باید بری روانپزشک
    فانتزی جنسی رو همه دارن اما باید با واقع نگری همراه باشه
    نمیشه که شما فقط بخوای با کتک خوردن ارضا بشی
    و دخول نداشته باشی و ...
    طبیعیه که هیچ خانومی تن به این ازدواج نمی‌ده
    پس لطفاً با دارو خوردن زیر نظر روانپزشک اول احساسات را کنترل کن و بعد با واقع نگری شرایط ازدواج فراهم کن و دنبال ازدواج باش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    داداش باید بری روانپزشک
    فانتزی جنسی رو همه دارن اما باید با واقع نگری همراه باشه
    نمیشه که شما فقط بخوای با کتک خوردن ارضا بشی
    و دخول نداشته باشی و ...
    طبیعیه که هیچ خانومی تن به این ازدواج نمی‌ده
    پس لطفاً با دارو خوردن زیر نظر روانپزشک اول احساسات را کنترل کن و بعد با واقع نگری شرایط ازدواج فراهم کن و دنبال ازدواج باش
    یعنی از اینکه دیر پاسخ می دهم عذر می خواهم چون اینترنت بیست و چهار ساعته ندارم و چند ماه هست که فقط اینترنت شش ساعته صبح استفاده می کنم و بیشتر کلیپ مد و فشن مربوط به فتیش مخصوص به خودم را دانلود می کنم. راستش فقط با کتک خوردن خالی ارضا نمی شوم یعنی با بوی لباس زنانه هم تا حدودی ارضا می شوم بعدش یک سری دختر ها هستند که میل به دخول ندارند اما از اینکه یک مرد آن ها را ببوسد یا نوازش کند به ارتضای جنسی می رسند و شما عبارت بارداری بدون دخول را در گوگل جستجو کنید که می فهمید بدون دخول هم می شود بچه دار شد و خیلی از زن ها هستند که می خواهند با چنین مردهایی ازدواج کنند منظورم میل به کتک خوردن خالی نیست . فقط مشکل نبود سایت همسریابی ست درضمن من اگر کورد عراقی و یا حتی کورد ترکیه ای بودم می رفتم ازدواج بین المللی انجام می دادم و زن های خارجی، آموزش روش صحیح شکنجه کردن را آموخته اند و آنجا این نوع ازدواج قانونی هست،،،
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49068
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این موضوع به دوران کودکی شما بر می گرده مثل عقده ها و مشکلات زمان کودکی شما به نظرم باید اون عقده ها رو پیدا کنید و حلشون کنید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

همسرت خسته شد بیا من یکم بزنمت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)