نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بیشتر شب ها حالت نعوظ به سراغم میآید اما سروصدای زیاد نمی گذاشت عمل کنم و

2385
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Question بیشتر شب ها حالت نعوظ به سراغم میآید اما سروصدای زیاد نمی گذاشت عمل کنم و

پیش از این گفته بودم که فقط با کتک خوردن با شیلنگ به حالت برانگیختگی جنسی و "ارگاسم" می رسم و از بچگی عادت داشتم که خودم ، خودم را اسپنک، کنم که سروصدای زیادی دارد.

اما بعضی شب ها حالت "نعوظ" به من دست می داد که می رفتم حیاط و یک تکه شیلنگ را می آوردم زیر پتو و با بو کردن آن و افکار کتک خوردن توسط مامانم ، خودارضایی می کردم .

بعداز سال ها تکرار این عمل

باعث شد که بنده به نوع شلاق هم فیتیش داشته باشم مثلا از کمربند برای کتک خوردن هیچ وقت خوشم نیامده چون ما کورد هستیم و والدینم بی سواد و پوشش سنتی دارند خودم هم کمربندم از جنس فوم بود که اصلا درد نداشت .

باور کنید بنده با خواندن خاطره واقعی از کتک خوردن یا کتک زدن آن همفقط و تنها فقط با شیلنگ ، حالت نعوظ به من دست می دهد یعنی مثل این می ماند شما که هیچ پارافیلیایی ندارید بدون فیلترشکن داستان جنسی مورد علاقه تان را در وب سایت های داخلی پیدا کنید و بخوانید و لذت ببرید .

البته گفتم که منظورم خاطرات واقعی هست چون بعضی افراد مازوخیسم یا سادیسم داستان می نویسند که وبلاگ های این اشخاص را حذف می کنند اما خاطرات و کامنت های واقعی باز برای بنده شهوت برانگیز هست و این میل من را برای ازدواج با زن ایرانی که دست بزن دارد زیاد می کند

برای مثال : یک خانمی توی یک انجمن داخلی طلاق گرفته بود و دخترش را با شیلنگ کتک زده بود درضمن بنده تمام تاپیکهای این خانم را خواندم و سادیسم نداشت اما دست بزن داشت .

و جالب اینجا بود دنبال ازدواج دائم بود البته توی آن سایت زن و مرد حق چت ، همسریابی و جواب دادن به سئوالات جنسی یکدیگر را نداشتند .

که بنده در اینستاگرامم هم در این خصوص نوشته بودم که یک آقای کورد پیشنهاد مصرف یک دارو را به من داد که توی یک سایت دیگر نوشته بود مصرف دارو باید توسط دکتر و متناسب با شرایط جسمی فرد تجویز شود که گویا این داروها حس هم باعث حس خودکشی در فرد هم می شوند.

که الآن بنده به این دلیل نمی توانم کارسنگین کنم یا شغل داشته باشم چون روزی یک تا سه مرتبه به جبر خودارضایی می کنم و این باعث افسردگی هم در من می شود یعنی وقتی کار سنگینی می کنم کمرم به شدت درد می کند.

بیش از هفده سال هست که حداقل روزی یک تا سه مرتبه خودارضایی می کنم . نمی دانم این عادی هست البته یک دوره بود که در روز هفت بار اینکار را می کردم مثلا اولین بار که فیلم کتک خوردن مرد از زن را از سایت های خارجی دانلود کردم در آن روز یازده بار خودارضایی انجام دادم .

علتش این بود که شبکه ماهواره ای می گفت می شود پناهندگی گرفت . و من واقعا خیال می کردم من را هم دخترهای خارجی اینگونه شکنجه می کنند و یک ساعت یک بار حالت شدید نعوظ به من دست می داد که بیشتر فریاد و سر و صدای آن مرد باعث برانگیختگی من می شد و همچنین کبودی و شدت عمل آن دختر...

البته الآن دیگر حسم کمتر شده چون اوایل فکر می کردم می شود به خارج پناهنده شد یا با دختر ایرانی ازدواج کرد که الآن فهمیدم نمی شود دختر ایرانی پیدا کرد چون سایت تخصصی همسریابی برای ما درست نکردند چون این ازدواج ، شرعی ممنوع هست ،
    واقعا کسی در ایران مثل من وجود دارد که این چنین مشکلی داشته باشد یا مسئله به فقر مطلق من برمی گردد چون بنده در فقیرترین محله کرمانشاه ساکن هستم و والدینم پیر هستند و حتی از لحاظ خورد و خوراک مشکل داریم چه برسد ازدواج ، آن هم به سبک اسلامي . یعنی واقعا در این شرایط چکار باید کرد ؟؟؟ آیا مشکل من حل شدنی هست؟-
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : بیشتر شب ها حالت نعوظ به سراغم میآید اما سروصدای زیاد نمی گذاشت عمل کنم و

مراجعه به روانپزشک
    ویرایش توسط sssssalar : 03-02-2023 در ساعت 11:27 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)