نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دو قطبی

2616
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48830
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دو قطبی

با سلام چند سالی هست که رفتار های همسرم عجیب شده یک دقیقه عاشق پیشه است یه دفعه عوض میشه بی محلی میکنه یا الکی گیر میده سر هر چیزی دعوا راه می انداره تا حدی که واقعا من به جنون میرسونه یا یهو بد اخلاق میشه ساکت میشه میگه خوابم میاد میره می‌خوابه که من واقعا تعجب می‌کنم چون یه دقیقه قبل خندان پر انرژی بعد یهو قهر میکنه اوایل راحت تر کنار میومدم و متعادل تر بود ولی این اواخر واقعا خسته شدم مخصوصا که که دلیلشو میپرسم ولی جوابی نمیده ایا واقعا دو قطبی هست یا منو نمیخواد میشه راهنمای کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دو قطبی

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک است که این تغییرات خلی برای شما با فشار روحی و مشکلات زیادی همراه شده است اما عزیزم شما بیان می کنید چند سال است که همسرتان با این مشکل مواجهه هستند خب در این حالت بهتر است که برای بررسی شرایط روحی و شناخت بهتر مشکلات ایشان و در کنار آن درمان به روانشناس و روان پزشک مراجعه داشته باشند .
    در این مسیر بهتر است زمانی که شرایط روحی ایشان را برای درمان بهتر ارزیابی می کنید در مورد مراجعه صحبت کنید .
    بله امکان اختلال دوقطبی وجود دارد اما بدون بررسی دقیق شرایط ایشان نمی توان در مورد تشخیص گذاری نظری بیان کرد.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48830
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو قطبی

با تشکر از پاسخگویی و راهنماییتون ولی همسر من به هیچ وجه راضی به مشاوره نمیشه هر زمان که مت این موضوع رو بیان کردم دعوا کرده و گفته تو مریضی فکر میکنه هز کس که به مشاوره مراجعه کنه مریض هست حتی بعصی مواقع من گفتم که من باب مریضی نیست یا اینکه قبول من مریض نیاز به مشاور دارم با هم بریم نمیدونم چطور راضیش کنم حتی رفتار ایشون باعت ناراحتی دخترم داره میشه مثلا اگر دخترم بگه بابا نقاشیمو ببین اون میبینه میگه این خوب نیست این جوری که من میگم باید بکشی ولی دخترم همش ۵ سالش اونم میگه نه من اینجوری دوست دارم خلاصه از اون اصرار از این انکار آخر به دعوا کشیده میشه وگاهی کتک کودک و در آخر ترکشش به من که تقصیر من گاهی هم میگه آره خوبه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد