نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سایت همسریابی پستم را حذف کرد و نمی گذارند دختر مورد علاقه ام را پیدا کنم علت :

3315
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry سایت همسریابی پستم را حذف کرد و نمی گذارند دختر مورد علاقه ام را پیدا کنم علت :

یعنی قصد شکایت دارم چون ...

چند وقت پیش در اپلیکیشن "بازار" کلمه ی 《همسریابی》را جستجو کردم و یک اپلیکیشنی را که شبیه به اینستاگرام هست ( قابلیت چت و پست گذاشتن جهت یافتن همسریابی دارد ) را نصب کردم .

یعنی تابستان پارسال بود که بنده درمورد : حق کتک زدن زن توسط مرد که در سوره نساء توسط الله توصیه شده ، مطالبی را نوشتم و مخالفت خودم را بیان کردم که چرا فقط مرد باید زن را بزند ؟ چرا زن ، مرد را نزند ؟

چند روز بعد یک خانمی در کامنت ها برای من نوشت : سادیسمی هستم و در ایران با یک مرد مازوخیستی ازدواج کردم و "شروط ضمن عقد" را با یک وکیل تنظیم کردم .

یعنی در ایران برخی افراد مازوخیسم و سادیسم با یکدیگر ازدواج کرده اند و این خانم شغلش فروشندگی لباس زنانه در اینستاگرام بود و من کامنتی را که برایم گذاشته بود را "اسکرین شات" گرفتم و نوشتم باوجود "ممنوعیت شرعی" ازدواج سادومازوخیسم ها ؛ این خانم می گوید با "شروط ضمن عقد" ازدواج اس امی در ایران کرده اند .

که چند روز پیش من اولین پستم را در آن اپلیکیشن همسریابی گذاشتم که پستم را حذف کردند علت آن این بود که برخی از مراجع تقلید ازدواج "میسترس با اسلیو" در ایران را ممنوع اعلام کردند جالب اینجاست همین مراجع تقلید برای "رقص زن" ممنوعیت صادر کرده اند درحالی در آن اپلیکیشن رقص دختر ایرانی بدون حجاب که دابسمشی هست ، به وفور یافت می شود .

بعد بنده پیش از این بارها گفته ام که فقط یک پارافیلیا دارم اصلا در ایران همین قانون "شروط ضمن عقد" خلاف اسلام هست چون در بین زن ها و مردهای معمولی ( بدون پارافیلیا ) مثلا زن می تواند "حق طلاق" را محضری و قانونی از مرد بگیرد و این خودش خلاف اسلام هست یعنی زن حق طلاق دادن مرد را در اسلام ندارد اما در ایران قانونی و با توافق می توانند برخلاف اسلام عمل کنند و زن مردش را طلاق بدهد.

درضمن بنده درخصوص گذاشتن فیلم "رقص زن" مثل رقص کوردی (خودم کورد هستم ) که خلاف اسلام هست اصلا کوتاه نمی آیم و توی چندین اپ مختلف داخلی از این فیلم زیاد می گذارند اما به ما که می رسد مثلا نمی گذارند عکس دختری را که شلاق دستش هست را بگذاریم و بگوییم علایق و لیمیت ما چه هست . چون اینجا خلاف اسلام عمل کردیم و پست ما حذف می گردد اما گذاشتن رقص دختر ایرانی بی حجاب : اشکال ندارد البته خود آن دختر آرایش غلیظ کرده و لب خوانی خوانندگان آن ور آبی را هم به اسم "دابسمش" انجام می دهد .

یعنی کسی هم به ما یک مشاوره نمی دهد که ما که فقط یک پارافیلیا داریم چه کار کنیم ؟ یعنی نه می گذارید همسر مکمل خودمان را پیدا کنیم . و نه می گذارید با زن خارجی ازدواج کنیم . نه شرایط اقامت یا پناهندگی ( بدون حکم دادگاه ) برای ما فراهم می کنید.

یعنی باز اشاره می کنم : بنده در پیج اینستاگرامم یک کلیپ از یک خانم روانشناسی هست که می گوید پارافیلیا هیچ درمانی ندارد . البته بنده اگر "سرمایه" داشتم که در ایران شغلی داشته باشم و پول درمان به شما دکترها بدهم که یک مشت قرص به من بدهید (این داروها احتمال خودکشی را در بیمار بالا می برد) می رفتم آن "سرمایه" و شغل را برای اخذ اقامت خارج مصرف می کردم و مثل این همه مرد و زن خارجی یک ازدواج اس امی با دختر خارجی بلوند واقعی، انجام می دادم .

کد:
    [replacer_pre]

این سرمایه ما یک خانه در فقیرترین محله کرمانشاه هست که خیلی سرمایه ی اندکی ست تازه از طرف مادربزرگ هایم به ما به ارث رسیده و به زور از دایی و عمویم گرفتم البته باید والدینم این منزل ما را بفروشند و همه ی پول را به من بدهند تا در اروپای شرقی سرمایه گذاری کنم که نمی فروشند .

یعنی بنده با کسانی که "سرمایه" ندارند هیچ فرقی ندارم و اصلا دانشگاهم را به علت این پارافیلیایی که دارم ، ادامه ندادم که داستانش مفصل هست ،

یعنی شما به من پاسخ بدهید : بنده انگیزه کار کردن ندارم و پول داشتن شغل هم ندارم اما از آمریکا چند دختر ثروتمند سادیسمی می خواستند با من ازدواج دائم کنند و اسکرین شات از چت آنها هم موجود است چرا نمی گذارید من ازدواج کنم ؟

بعد به فرض محال رایگان شما من را درمان کردید و شغل هم رایگان با درآمد بالا به من دادید ممکن است هیچ دختری حاضر به ازدواج دائم با من نباشد درضمن ما کورد هستیم و بنده اهل صیغه نیستم و متولد روستا هستم و پرده بکارت هم برای من مهم هست درضمن بعضی دخترهای خارجی هستند که سادیسمی هستند و میل به دخول ندارند که فکر نکنید منظور من ازدواج با دختر دگرجنسگرای خارجی هست،
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سایت همسریابی پستم را حذف کرد و نمی گذارند دختر مورد علاقه ام را پیدا کنم علت :

اگر کسی در ایران بخواهد ازدواج اس امی بکند باید حداقل یک مرتبه به خارج( برای یادگرفتن اصول صحیح شکنجه کردن ) برود که این مسئله خیلی مهمی هست .
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سایت همسریابی پستم را حذف کرد و نمی گذارند دختر مورد علاقه ام را پیدا کنم علت :

نقل قول نوشته اصلی توسط pipehose نمایش پست ها
    یعنی قصد شکایت دارم چون ...

[COLOR="#330099"]چند وقت پیش در اپلیکیشن "بازار" کلمه ی 《همسریابی》را جستجو کردم و یک اپلیکیشنی را که شبیه...
    من از خشونت خوشم نمیاد ولی درک میکنم. چندسالی هست که دنبال دختری می گردم که وقتی جوراباشو از پاهاش دربیارم ارضا بشه - نوعی فوت فتیش هست که من خودمم بهش مبتلا هستم، اما حتی اگه خصوصیات اخلاقی مورد پسند خودم و زیبایی دختر وحتی احساس علاقه دختر نسبت به من و پاهای خودم رو کنار بذارم، کم کم دارم به این نتیجه میرسم که دختری با این ویژگی وجود خارجی نداره!

روز به روز هم راه های جستجو کمتر و سخت تر و خسته کننده تر میشه، مثلا جدای از فیلتر اینستاگرام، قوانین مسخره ای هم گذاشتن که اجازه نمیداد یه عکس ساده از پاهای خودم با جوراب آپلود کنم!

با این وجود امیدت رو از دست نده، ولی تمام وقت و ذهن خودت هم درگیر این موضوع نکن و پایبند به روش درست و منطقی باش

4. کاربران زیر از qazmlp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط qazmlp نمایش پست ها
    من از خشونت خوشم نمیاد ولی درک میکنم. چندسالی هست که دنبال دختری می گردم که وقتی جوراباشو از پاهاش دربیارم ارضا بشه - نوعی فوت فتیش هست که من خودمم بهش مبتلا هستم، اما حتی اگه خصوصیات اخلاقی مورد پسند خودم و زیبایی دختر وحتی احساس علاقه دختر نسبت به من و پاهای خودم رو کنار بذارم، کم کم دارم به این نتیجه میرسم که دختری با این ویژگی وجود خارجی نداره!

روز به روز هم راه های جستجو کمتر و سخت تر و خسته کننده تر میشه، مثلا جدای از فیلتر اینستاگرام، قوانین مسخره ای هم گذاشتن که اجازه نمیداد یه عکس ساده از پاهای خودم با جوراب آپلود کنم!

با این وجود امیدت رو از دست نده، ولی تمام وقت و ذهن خودت هم درگیر این موضوع نکن و پایبند به روش درست و منطقی باش
    البته اگر ما سایت مخصوص همسریابی داشتیم مشکلات تا اندازه ای حل می شد.یعنی بنده در یک سایت همسریابی امریکایی مخصوص سادیسم و مازوخیسم و فتیشیسم ، چند ماه عضو بودم و بعضی از دختر، پسرها بودند که فقط فتیش داشتند یعنی موقع ثبت نام کردن در آن سایت : گزینه هایی گذاشته بودند و باید افراد این پارافیلیاها را انتخاب می کردند و این موضوع یافتن پارتنر را آسان می کرد که در امریکا سه تا سایت بیشتر نداشتند البته اپلیکیشن مخصوص در گوگل پلی منظورم هست چون بعضی ها از طریق مثلا تویتر پارتنریابی می کنند و موفق هم بوده اند درمجموع آن سایت آمریکایی که من پارسال در آن ثبت نام کرده بودم ( فیلتر نبود ) یک گزینه داشت که افرادی که در ایالت خود کسی را پیدا نمی کردند باید گزینه "همه ی ایالت ها" را انتخاب می کردند و اگر بازهم کسی پیدا نمی شد مجبور به ازدواج بین المللی، می شدند درمورد ایران چون کلا این ازدواج ممنوع هست، افراد مخصوصا دخترها می ترسند در صفحات اجتماعی راجع به گرایش خود چیزی بنویسند البته توی اینستاگرام دخترهای بسیاری راجع به گرایش خودشان ( سادیسم همراه به کبود کردن و کتک زدن ) پیج درست می کردند که حتی اینستاگرام هم پیج آنها را می بست البته کسانی که فتیش پای خالی می گذاشتند پیج شان بسته نمی شد یعنی وضع من از شما خیلی بد تر هست ، یعنی بنده بیشتر کلمه کتک با شیلنگ، را جستجو می کنم و توی وبلاگ ها و فروم ها دخترهای زیادی کامنت گذاشته اند منتها ، کامنت گذاری توی این وبلاگ ها مثل اینستاگرام و تویتر نیست و نمی شود با این دخترها چت کرد البته یک فروم مشهوری هست که تا دختری یا پسری از این کامنت های کتک می گذارد کاربریش را سریع لغو می کنند البته به گفته شما : قیافه دختر هم مهم هست و همچنین سن و موقعیت اجتماعی آن دختر . البته برای ثروتمندان که امکان اخذ اقامت اروپا را دارند یافتن پارتنر و همسر ، آسان تر هست ،
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از pipehose بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pipehose نمایش پست ها
    البته اگر ما سایت مخصوص همسریابی داشتیم مشکلات تا اندازه ای حل می شد.یعنی بنده در یک سایت همسریابی امریکایی مخصوص سادیسم و مازوخیسم و فتیشیسم ، چند ماه عضو بودم و بعضی از دختر، پسرها بودند که فقط فتیش داشتند یعنی موقع ثبت نام کردن در آن سایت : گزینه هایی گذاشته بودند و باید افراد این پارافیلیاها را انتخاب می کردند و این موضوع یافتن پارتنر را آسان می کرد که در امریکا سه تا سایت بیشتر نداشتند البته اپلیکیشن مخصوص در گوگل پلی منظورم هست چون بعضی ها از طریق مثلا تویتر پارتنریابی می کنند و موفق هم بوده اند درمجموع آن سایت آمریکایی که من پارسال در آن ثبت نام کرده بودم ( فیلتر نبود ) یک گزینه داشت که افرادی که در ایالت خود کسی را پیدا نمی کردند باید گزینه "همه ی ایالت ها" را انتخاب می کردند و اگر بازهم کسی پیدا نمی شد مجبور به ازدواج بین المللی، می شدند درمورد ایران چون کلا این ازدواج ممنوع هست، افراد مخصوصا دخترها می ترسند در صفحات اجتماعی راجع به گرایش خود چیزی بنویسند البته توی اینستاگرام دخترهای بسیاری راجع به گرایش خودشان ( سادیسم همراه به کبود کردن و کتک زدن ) پیج درست می کردند که حتی اینستاگرام هم پیج آنها را می بست البته کسانی که فتیش پای خالی می گذاشتند پیج شان بسته نمی شد یعنی وضع من از شما خیلی بد تر هست ، یعنی بنده بیشتر کلمه کتک با شیلنگ، را جستجو می کنم و توی وبلاگ ها و فروم ها دخترهای زیادی کامنت گذاشته اند منتها ، کامنت گذاری توی این وبلاگ ها مثل اینستاگرام و تویتر نیست و نمی شود با این دخترها چت کرد البته یک فروم مشهوری هست که تا دختری یا پسری از این کامنت های کتک می گذارد کاربریش را سریع لغو می کنند البته به گفته شما : قیافه دختر هم مهم هست و همچنین سن و موقعیت اجتماعی آن دختر . البته برای ثروتمندان که امکان اخذ اقامت اروپا را دارند یافتن پارتنر و همسر ، آسان تر هست ،
    یا شما رباتی یا به شدت روانپریش و نیازمند درمان.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین ع نمایش پست ها
    یا شما رباتی یا به شدت روانپریش و نیازمند درمان.
    واقعا همین که نوشتید 《 یا شما رباتی》 برایم کافی هست که بفهمم جواب چه کسی را می دهم یعنی واقعا شما فکر می کنید یک "ربات" مثلا از طرف آمریکا آمده و تبلیغ سایت همسریابی پارافیلیایی در گوگل پلی را می کند ؟ درضمن توی گوگل پلی بیش تر از دویست ، سیصد تا سایت همسریابی پارافیلیایی وجود داشت و همگی فیلتر بودند بجز این سایت امریکایی و چند سایت پولی از اروپای شرقی ، و علت فیلتر نکردن این سایت این بود که گزینه 《 عراق و ایران 》 نداشت و گزینه عربستان داشت که حتی یک نفر هم ثبت نام نکرده بود و من مجبور شدم "روسیه" و ایالت جمهوری چچن را به عنوان استان خودم انتخاب کنم که از این ایالت شش ، هفت نفر ، فقط اسلیو مرد ثبت نام کرده بودند یعنی شرط گرفتن ویزای نامزدی و ازدواج با یک آمریکایی این هست که مرد و زن قبلا در یک هتل ، حضوری درمورد ازدواج و مسائل دیگر به تفاهم رسیده باشند و مدرک را به سفارت امریکا جهت اخذ ویزا تحویل بدهند که یک دختر امریکایی از ایالت آلاباما به من پیشنهاد بردگی دائم داد درضمن از چت آن دختر هم یک اسکرین شات گرفتم و در اینستاگرامم هم گذاشتم حالا جنابعالی به من می گویید : "رباتی" یا "روانپریش" . یعنی خواهش می کنم بفرمایید این مسئله ی 《 همسریابی پارافیلیایی 》 چرا شما را ناراحت کرده به طوری که از شدت ناراحتی به من پیشنهاد می کنید که پیش روانشناس برای درمان روانپریش بودنم بروم ؟؟؟ اصلا بفرمایید : روانپریشی چیست ؟ و درمان آن چگونه هست چون اینجا سایت مشاوره در خصوص مسائل روانشناسی هست که البته با این استدلال شما باید حدود ده درصد از مردم امریکا به نزد روانشناس بروند چون در امریکا آمار گرفته اند و حدود ده درصد سادومازوخیسم بودند و سایت همسریابی هم برای آنها دارند یعنی حداقل سی میلیون نفر از مردم امریکا به گفته شما روانپریش هستند و باید نزد روانشناس ها درمان بشوند درضمن روانشناسی کلا با تعالیم اسلامی فقه شیعه در تناقض هست یعنی کلیپ هایی از یک دکتر زن محجبه که در ایران روانشناس هست را دارم که خلاف قوانین اسلامی توصیه هایی می کند و حیف که اینستاگرام فیلتر شده وگرنه پست هایی در خصوص روانشناس ها داشتم که ثابت می کرد در مطب های روانشناسی خلاف تعالیم اسلامی ، عمل می کنند یعنی خواستم بگویم روانشناس های جمهوری اسلامی مطابق تعلیمات اسلامی عمل نمی کنند که مثلا بگویید بله آمریکایی ها هم باید نزد روانشناس ایرانی بروند چون همین روانشناس های داخلی کتابهای مثلا فروید را خوانده اند کافی ست کلمه مازوخیسم یا سادیسم را در سایت آپارات جستجو کنید و یک استاد دانشگاه درحال درس دادن مکتب "فروید" هست که باید به شما بگویم همین 《 مکتب فروید 》 خلاف قوانین اسلامی هست کافی ست در گوگل جستجو کنید هزاران مقاله از مذهبی ها علیه هگل و فروید و مارکس؛ وجود دارد . واقعا نفهمیدم علت این کامنت شما چه بود حداقل بیشتر توضیح بدهید که از چه ناراحت شده اید ؟ و چرا باید ربات باشم و چرا باید نزد روانشناس بروم یعنی روانشناسی که درس "فروید" را خوانده و این فروید بود که سادیسم و مازوخیسم را وارد علم روانشناسی کرده البته درمان آنها هم صد در صد نیست و خانم دکتری محجبه در اینستاگرام هست که می گوید : پارافیلیا، هیچ درمانی ندارد و کلیپش در اینستاگرام موجود هست.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)