صفحه 4 از 4 ... 234
نمایش نتایج: از 151 به 192 از 192

موضوع: حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

27365
  1. بالا | پست 151

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 164 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

برای اندام ساری زنانه نیاز به این پروتز دارید قیمت حدود ۸۰۰ هزار تومانه و فرم بدن کاملا زنونه می کنه
    فایل پیوست 3578
    فایل پیوست 3579
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-27-2023 در ساعت 01:24 AM

2. بالا | پست 152

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49496
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فریبا جون منم مثل توعم میشه خواهش کنم عکستو دوباره بفرستی یکیشو هر چی که باشه من همش میام‌ تو این تاپیک ولی میبینم حذف شدن عکسات یه دونه میشه بزاری

3. بالا | پست 153

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    خیلیا پرسیدن برای ابروها چیکار کنیم یه فیلم آموزشی میزارم برای کاور کردن ابرو ها با چسب ماتیکی که می تونید از لوازم التریری ها بخرید و با کرم پودر و پنکیک می تونید ابرو ها کاور کنید و ابروی زنانه بکشید .https://uupload.ir/view/ins486554738...01_n_o84n.mp4/

4. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 154

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

برای خرید کفش و لباس هم تو اینستاگرام پیج هست و آدرس هاشون من دارم هرکی خواست پیام بده بهش بدم
    کفش پاشنه بلند ۱۰ سانت هم دارن برای مجلس و عروسی از سایز ۳۷ تا ۴۴

6. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 155

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    خوبید دوستان دک سه هفته نبودم چون درگیر یه سری کارها بودم .
    بعضی از دوستان درخواست ارسال عکس کردند که امکان پذیر نیست و هر وقت عکسی لازم شد تو همین صفحه خودم میزارم
    و نکته بعدی در خواست آموزش دادن برای آرایش و گریم و لباس که اونم سعی می کنم براتون بزارم .
    ولی مهم تر از همه گفتم داشتن یک مکان هست برای گریم و اباس اگر نداشته باشید امکانش نیست مگر کرایه کردن یک روزه هتل یا خانه که در اکثر شهرها امکانش هست ولی پرسیدن لوازم زنونه و آرایش چطور مخفی کنیم خوب این دیگه به شما بستگی داره که بتونید مخفی کنید .
    ولی در کل داشتن یک مکان همه مشگلات شما دوستان حل خواهد کرد .
    در مورد بیرون رفتن به هیچکسی توصیه نمی کنم چون اینکار خطر زیادی داره و اگر بر محیط و خودتون مسلط نباشید قطعا خطر زیادی خواهد داشت .

8. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 156

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49259
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام میای خصوصی ؟

10. بالا | پست 157

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49551
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تشکر میکنم برای ایجاد فضای گفتگو
    ویرایش توسط شیدایم : 10-24-2023 در ساعت 11:17 AM

11. بالا | پست 158

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    ببینید دوستان خیلی ها پرسیدن بیرون رفتن می خوان تجربه کنند ؟؟؟؟
    والا به همین راحتی که فکر می کنید بعضی از دوستان می گن خوب یه لباس و آرایش و بعد میریم بیرون خوب اگر به همین سادگی خوب امتحان کنید ببینید والا من که چند ساله بیرون میریم هنوزم که هنوزه استرس دارم و پاهام میلرزن بعد اونی که تا حالا از در اتاقش اونطرفتر نرفته چطوری می خواد تو خیابون زن باشه من موندم اونم با کفش پاشنه بلند و مانتو چسبون و موهای از زیر روسری بیرون زده و آرایش آن چنانی ؟؟؟؟
    تواولین قدمت هزار نفر می افتن دنبالت و بعدش واویلا ...‌‌
    ببینید اولا که توصیه ننی کنم بعدش اگر خواستید بیرون برید باید کاملا جوری لباس بپوشید که کسی شک نکنه یا تابلو بازی در نیارید من خودم اولین باری که بیرون می خواستم برم کاملا تیپ اداری زدم یعنی مانتو شلوار با مقنعه و چادر و کفش کارمندی پاشنه ۵ سانت کیف معمولی درست مثل یک خانم نه تابلو بازی و از نظر قیافه هم کاملا زنونه ابروهای مد روز با آرایش خیلی ملایم و یک عینک که فرم صورتم زنونه تر می کنه و کلی تمرین ولی بازم ترسیدم ۱۰ بار تا دم در رفتم و برگشتم و چند باری فقط لای در باز کردم و بیرون دیدم چون تا اون روز که من بیرون نرفته بودم .
    چطور وقتی می خوایم از خونه بیرون بریم سریع لباس می پوشیم می پریم وسط کوچه چون ما از اول به مردونه بودن عادت کردیم ولی این قضیش فرق می کنه قرار زن باشی و باید بدونی چطور راه بری حرکت کنی حتی تو نشستن و بلند شدن و هزار چیز دیگه بابا به این کشکیم که خیلیا فکر می کنن نیست .
    تازه عروسی و جاهایی دیگه هم رفتن داستان خودشو
    پس لطفا الکی نگیرید و مسخره بازی .......

12. بالا | پست 159

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

والا من ا لین باری که بیرون می خواستم برم از دو سه روز قبلش مسیر رفتم چک کردم و حتی نشستم دیدم زنهایی که ا نجا میرن چه تیپی دارن ولی در کل به این نتیجه رسیدم چادری برم بهتره برای همین رفتم چادر و مقنعه خریدم و یه مانتو معمولی بلند و شلوار و کیف معمولی و اومدم خونه چند روز با ادنها تمرین می کردم حتی کفشی که می خواستم بپوشم منم خیلی پاشنه بلند دوست دارم ولی دیدم خیلی تابلو و بعدش خسته می کنه باهاش راه رفتن و برای تند راه رفتن اصلا به درد نمی خوره .
    بعد چند روز تمرین تازه اومدم سراغ چهره که چه چهره ای داشته باشم یه چهره زنونه سنگین یا یه دختر جون شیطون که ترجیح دادم زنونه تر باشم بعد تست گریم و چهره لباس پوشیدم و با ا نها چند باری تمرین کردم و نحوه چادر گرفتن بلد شدم خوب حالا دیگه همه چیز آما ه بود و فقط مونده بودم چه روزی و چه زمانی که وسط هفته و دم غروب انتخاب کردم چون تاریکی هوا خودشم کمک .
    وقتی کاملا آماده شدم و می خواستم برم بیرون همه چیزم چک کردم پول تو کیف و کلیت خونه و مدارک و سوییچ ماشین و مقداری لوازم آرایشی خیلی هیجان داشتم که زودتر برم اومدم دم در کفشام پوشیدم و چادر سرم کردم و در سالن بستم اومدم تو حیاط دقیقا پشت در خونه بودم و چند بار رفتم و برگشتم ترس داشتم دستام میلرزید ولی خوب گفتم مگه من زن نبستم چرا باید بترسم و در باز کروم تو کوچه دیدم باز اومدم تو و در بستم چند بار دیگه باز همینطوری شد ولی بازم گفتم خوب من زنم و از چی میترسم لباسم و چهرم زنونست دیگه در باز کردم و تو در وایسادم انگار منتظر کسی باشم چند نفری هی اومدن و رفتن و زیر چشی من میدیدن و میرفتن خیلی عادی بود ولی خوب زنها یه کم بیشتر.
    یادمه اولین زنی که من دید یه خانمی بود که داشت با موبایل حرف میزد و می اومد از اون دور گفتم ببینم واکنش اون چیه برای همین یه کم جرات پیدا کردم و رفتم دم در خونه ایستادم و یکی دو قدم تو کوچه زدم تا رسید برگشتم دیدم داره نگاه می کنه و رسید کنارم و یه نگاهی کرد و خیلی معمولی رد شد رفت من تا حدودی دیگه ترسم ریخته بود برگشتم تو خونه و در بستم چند دقیقه ای تا یهکم آروم شد ولی اینبار چادرم درست کردم و در باز کردم و اومدم تو کوچه و در بستم شروع کردم به راه رفتن به سمت سر کوچه که تا رسیدم چندتایی مرد و زن هی از کنارم رد شدن و یه نگاهی می کردن و میرفتن فقط بازم زنها بودن که یه کم بیشتر نگاه میکردن و فهمیدم این از خصوصیات زنهاست .
    هوا تقریبا تاریک شده بود و من تو خیابون اصای که حالت بازار داشت بودم و اولش جلکی صورتم گرفته بودم و میدیدم بد جوری نگاه می کنن ولی بعدش کم کم جلوی صورتم باز کردم و معمولی مثل زن های دیگه چادر گرفتم و از نگاه های مردم دیگه نمی ترسیدم چون می گفتم خوب منم زنم مثل بقیه مگه چه تفاوتی داره و دیگه ترسم ریخت و حتی چادر جمع کردم گذاشتم توی کیفم و میدیم زنهای دیگه چیکار می کنن و منم همون کار می کردم مثلا پشت ویترین طلا فروشی ها وایمیستادن و طلا ها میدیدن تا لباس فروشی ها یه به دستفروشای کنار خیابون توجه می کردن یا یه گاهی چیزی قیمت می کردن و من دقیقا همون کارها می کردم و فهمیدم چطوری باید باشم .
    ‌‌حدود دو ساعتی بیرون بودم و برگشتم خونه ولی راه رفتن فهمیدم که چطوری باید باشه حالت دستها و کیف دست گرفتن و خیلی چیزای دیگه خلاصه این مقدمه تی شد ب ای لیرون رفتن و دیگه بعدش شروع شد بیرون رفتن ولی کاملا معمولی نه جلف و تابلو 0

13. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 160

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    دوستانی که گفتن از خاطراتم بیشتر بگم باید بگم که خوب خاطره زیاد دارم از بیرون رفتن و یا عروسی و چیزای دیگه و عکس که در خواست عکس کردن باید بگم خوب عکس های من مربوط به خودمه ولی چیزی که هست نمی خوام چهرم خیلی شناخته بشه و دوست دارم در این حد باشه .
    برای پوشاندن ابروها و چهره من از لاتکس استفاده می کنم که نوعی پلاستیک هست که در سینما برای گریم های حرفه ای استفاده می شه و خیای سریع خشک می شه ماده ای مایع و شیری رنگ هست بعد از خشک شدن کاملا بی رنگ و بسیار شبیه پوسته ولی باید رنگ زمینه صورت یا بدن بهش اضافه بشه تا کاملا شبیه پوست بشه و بعدش روی اون آرایش کرد .

15. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 161

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    امشب که دارم این مطلب می نویسم بازم فردا شب می خوام برم عروسی و خاطره ای که می خوام بگم از همین عروسی رفتنه .این تقریبا برای پارساله .
    عروسی خواهر یکی از همکاران بخش دیگه بیمارستان بود ولی خوب من که دعوت نبودم در حقیقت خواهر دوست دوستم بود و اونا هم غیر اصفهانی بودند یعنی از شهر دیگه و داماد هم اصفهانی بود ولی خوب به رسم اوب همه دوستان دعوت کرده بودند و دوست منم خیلی اصرار داشت که بریم ولی خوب منم مثل همیشه بهانه می آوردم که نمیام و یا غریبم و از این حرفا ولی بخاطر راحتی کارم همیشه از کارت های عروسی که می آوردن عکس می گرفتم .
    حدو سه چار روز یادمه به عروسی مونده بود و روزهایی که من معمولا می خوام عروسی برم همیشه روز های قبلش مرخصی می گیرم که بتونم راحت آماده بشم خوب باید برنامه ریری می کردم و آماده بشم . معمولا برای عروسی یه کمی کارها سخت تر می شه چون خیلی کار آرایشی و گریم داری چون قراره لباس مجلسی بپوشی یا مانتو و شلوار مجلسی یا یه لباس نیمه مجلسی مثل مهمانی هر کدومشون کار خودشون دارن ولی خوب این دست خودته که چیکار کنی چون منم تقریبا دفعات اولم بود که عروسی میرفتم برای همین هنوز ترس داشتم که خیلی باز بپوشم هرچی باشه بازم فیزیک بدن مرد با زن فرق داره .
    تصمیم گرفته بودم یه لبای مهمونی و مانتو شلوار مجلسی بپوشم که هم پوشیده باشه و هم مهمون درجه اول نبودم بخوام لباس مجلسی بپوشم .
    معمولا قبل از همه چیز موقعیت سالن میرفتم ببینم مکانش سالن چطوری قسمت زنونه و مردونش و ...عصر اون روز رفتم سمت تالار طبق آدرس تالارش بد نبود ولی راهش یه کم بد بود و جای پارک خیلی نداشت وسالن نسبتا جمع و جوری بود . ماشین پارک کردم و پیاده شدم و رفتم سمت تالار و از یکی از کارمندانی که بودن یه کم پرس و جو کردم به بهانه این که دارم دنبال تالار می گردم که ارزون باشه و از حرفا و سالنها نشونم دادن سقفش نسبتا کوتاه بود برای روشنایی سالن لامپ زیادی روشن بود که این یه کم بده چون هرچی نور زیادتر باشه جزییات بهتر مشخص می شه و برای گریم خوب خوب نیست . یه چرخی زدم و قسمت ورودی هم بد بود چون مردونه و زنونه از یکجا وارد می شدن و حالت یه کوچه داشت که وسطش جدا کننده زده بودن در کل سالن متوسطی بود دیگه خوب خداحافظی کردم و اومدم ولی چیز خیلی بدی که داشت راهش بود که طولانی بود و باریک تا خیابون اصلی که نمی شد با ماشین اومد و اگر پارکینگ پر بشه باید ماشین خیلی دورتر پارک کنی و بعد پیاده بیایی که برای یه خانم یه کم جای سوال داره چرا تنها اومده .؟؟
    البته خوب فهمیده بودم عروس خانم معلمه و اکثرا هم از فرهنگیان هستند این یه کم روی نوع لباس و آرایش تاثیر میزاشت .
    از مکان خیالم راحت شد و باید میرفتم سراغ بقبه چیزها که باید آماده میکردم از لباس و لوازمات آرایشی و چیزای دیگه که معمولا برای عروسی خیلی چیزا نیاز می شه کار خیلی می بره .
    رسیدم خونه رفتم مستقیم سراغ لوازمات جوراب شلواری و ساپورت و شورت و سوتین و دستکش و ساقدست و ... همه تکمیل بودن و لوازمات تزینی هم که گوشواره النگو انگشتر و سروس طلا (البته من بدلش دارم) و ساعت و چیزای دیگه که اینا هم تکمیل بودن و و عینک که دو سه مدل داشتم و کلاهگیس که یه سه چهارتایی داشتم کوتاه و بلند و متوسط و لنز رنگی چشم و مژه و ابرو مصنوعی و لوازمات آرایشی هم گه همیشه زیادترم واشتم و کفش که پاشنه بلند و مجلسی کوتاه و راحتی هم موجود بود و لباس که کت و دامن و یه لباس ماکسی مشکی و مقنعه و روسری و بقیه چیزا .
    خوب چیزی انگار کم نداشتم گفتم یه تست لباس بزنم برای همین اول یه شورت توری مشکی پوشیدم و گن روش بعدش جوراب شلواری پوشیدم و سوتین بستم و سینه هام گذاشتم و گن باسن که خودم درست کردم و یه تاپ پوشیدم و بعدش کت و دامن و کفش پاشنه بلند و خودم تو اینه دیدم اگار خیلی جالب نیومد چون حس کردم خیلی کت و دامن سنم بالا میبره و اون با یه لباس مشکی که آستینهاش توری بود عوض کردم و کلاهگیس گذاشتم و ماسکم زدم و چند تایی عکس گرفتم تا بعدش سر حوصله بررسیشون کنم .فایل پیوست 3580
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-27-2023 در ساعت 01:23 AM

17. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 162

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

بی خیال
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-29-2023 در ساعت 11:17 AM

19. بالا | پست 163

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    بی خیال

20. بالا | پست 164

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

هی روزگار

21. بالا | پست 165

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

بی خیال
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-29-2023 در ساعت 11:16 AM دلیل: صرف نظر

22. بالا | پست 166

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    2

Red face پاسخ : حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

من مدتی هست با پسری آشنا شدم مثل خودم . زنانه پوش هست . باهم خلوت میکنیم و لباس میپوشیم البته گی نیستیم . فقط برای تفریح و سبکی روح این کار رو میکنیم .
    امضای ایشان
    با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی ....

23. بالا | پست 167

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanposham نمایش پست ها
    من مدتی هست با پسری آشنا شدم مثل خودم . زنانه پوش هست . باهم خلوت میکنیم و لباس میپوشیم البته گی نیستیم . فقط برای تفریح و سبکی روح این کار رو میکنیم .
    واقعا خوبه

24. بالا | پست 168

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    دوستان عزیز حال و احوالتون خوبه اتفاقاتی تو این سایت و این پیج می افته که آدم بعضی وقتا به خیلی چیزها شک می کنه بعضا به این نتیجه میرسی فقط خودت برای دل خودت زندگی کنی و هرچی هست برای خودت باشه و همه این خاطرات و تجریه ها به گور ببری هرچند که من سعی کردم کمکی به دوستان باشه ولی نتیجتا به این رسیدم که دیگه برای همیشه فعالیت تو این گروه و این صفحه تموم کنم و صرفا خواننده باشم .
    با تشگر از همه دوستان عزیز مجازی چه اونهایی که دوست بودند و چه اونهایی که با نقاب هایی بر چهره باب دوستی و آشنایی باز کردند همه موفق باشید در زندگی .
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-29-2023 در ساعت 11:30 AM

25. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 169

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    دوستان گروه منتفی شد فعلا و اگر برای دوستان لینک فرستاده شده و درخواست دادن گروه بنا به دلایلی منحل شد .

27. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 170

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    دوستان اصراری بر ادامه ایم پیج نداشته باشید شاید موضوع برای همیشه بسته بشود .
    بحث خاطرات و تجربیات شاید برای عده ای از دوستان مفید و برای عده ای دیگه جنبه سرگرمی داشته باشه ولی ب ای خود من تکرار شدنی هست و زندگی می کنم بهتره که این فقط برای خودم باشه نه دیگران ...ممنون از همراهیتون تا به امروز

29. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 171

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    یکی از دوستان خلاصه از خجالت من در اومد و هرچی از دهنش در اومد بار من کرد اشکالی نداره این خاصیت آدم های بی ظرفیته ولی در جوابش فقط یک عکس میزارم که بهش ثابت بشه من واقعیت می گم نه چیز دیگه هرچند که اشتباه ولی اشکالی نداره .فایل پیوست 3581
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-30-2023 در ساعت 01:07 PM

31. بالا | پست 172

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

Cool پاسخ : حرف دل زنونه پوش ها _فریبا

سلام
    و اینهم جدیدترین عکسم قبل از بیرون رفتن از خانه در حیاط
    شنبه عصرفایل پیوست 3582
    خوب دیگه چی
    اه این چهره خیلی دوست داشتم ولی حیف که اینم دیگه به ارشیو میره چون چهره هایی که عکس میزارم دیده و شناخته میشن برای همیشه حذف می شوند
    ویرایش توسط fariba_l3 : 10-30-2023 در ساعت 01:08 PM

32. بالا | پست 173

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    صبح بخیر دوستان منتظر نظرات دوستان هستم

33. بالا | پست 174

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خدا حافظ...4e8021bbddd24ba98977520951fa5297.jpg

34. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 175

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    تشکر شده 33 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    1

سلام من نبودم چند وقت موضوع چی بوده فریبا

36. کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 176

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

من هم دقیقا نمیدونم موضوع چی بوده . البته این جا رو خیلی دوست دارم .....
    امضای ایشان

38. بالا | پست 177

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

فیلم حذف شده است ...
    امضای ایشان

39. بالا | پست 178

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

من پر از غمم.......

40. بالا | پست 179

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    ممنونم از اظهار لطف شما دوستان عزیزم بله خیلی ناراحتم از دست یک سری افراد که واقعا نمیدونم اسمشون چی بزارم که اینقدر به همه چیز کار دارن اقا زندگی هرکسی به خودش ربط داره شما نمی خواد برای ما کاسهداغتر از آش بشی هرکس خودشه و زندگی خودش اگر من اینجام فقط بخاطر کمک به دوستانی هستم که دلشون می خواد زنانه پوشی کنن و تجربش داشته باشن و نه چیز دیگه هرکسی هم دلش خواست بیاد تو پیج من صحبت گنه و درد دل کنه ولی قرار نیست توهین کنیم به هم این متاسفانه یک نوع مریضی یا اخلتل و یا هرچیزی که شما اسمش می خوای بزاری بزار و ما کلا باهاش درگیریم ودست خودمون نیست من بارها سعی کردم ترک کنم و نشد و به تیننتیجه رسیدم باهاش زندگی کنم نه خودم باهاش درگیر کنم .
    شده بعضی از روزها حسش کمتر شده ولی بعضی روزها هم بود حسس خیلی شدیدتر بوده خوب چیکارش کنم دست خودم نیست اون دوستی هم گه میاد می گه اینکار بکن و اون کار نکن والا اگه خودش بدونه چه آتیشی به جون ماست این حرف نمیزد . آقا سخته خیلی سخته می گید عادی میشه برات دفعه ۳۰ ولی من دفعه هزارمم و نشد .
    حالا بگید از تجربه هاتون از خاطراتتون از هرچی که می خواد حرف بزنید خودتون سبک گنید من برای همین اینجام ولی ت هین نکنید خود خودتون باشید و بس همین چیز زیادی که نخ استم ؟؟؟؟ والا دروغ از همه چیز بدتره با راستی و درستی همه چیز درست می شه و پیش میره

41. بالا | پست 180

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم مرد هستم اما از اول به زنپوشی علاقه داشتم.
    چند بار جرات کردم زنونه پوشیدم و بیرون رفتم اما شب دیر وقت که خیلی معلوم نشه و ضایع نشم. چون آرایش و اینا بلد نیستم با شال تا حدی صورت رو پوشوندم و ماسک زدم.
    اولین بار یک لگ سفید با یک مانتو جلوباز و کفش ورزشی
    چون تپلم و کمی ورزش میکنم بدجوری پاهام س ک س ی میشه
    شبانه چند مسیر رو چک کردم که تقریبا خلوت بود ... خیلی ترس و دلهره داشت اما لذتبخش هم بود. تقریبا هیچ کسی صورتم رو نگاه نکرد. دو حالت داشت یا اصلا بهم توجه نمیکردن یا توی پروپاچه ام بودن
    اما حس زن بودن برام جذاب بود

42. کاربران زیر از bbalzz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 181

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط bbalzz2000 نمایش پست ها
    سلام
    منم مرد هستم اما از اول به زنپوشی علاقه داشتم.
    چند بار جرات کردم زنونه پوشیدم و بیرون رفتم اما شب دیر وقت که خیلی معلوم نشه و ضایع نشم. چون آرایش و اینا بلد نیستم با شال تا حدی صورت رو پوشوندم و ماسک زدم.
    اولین بار یک لگ سفید با یک مانتو جلوباز و کفش ورزشی
    چون تپلم و کمی ورزش میکنم بدجوری پاهام س ک س ی میشه
    شبانه چند مسیر رو چک کردم که تقریبا خلوت بود ... خیلی ترس و دلهره داشت اما لذتبخش هم بود. تقریبا هیچ کسی صورتم رو نگاه نکرد. دو حالت داشت یا اصلا بهم توجه نمیکردن یا توی پروپاچه ام بودن
    اما حس زن بودن برام جذاب بود
    سلام
    بسیار عالی وله خو اهشن اینقدر تابلو بیرون نرید اگر یهو یکی اومد جلو یه سوالی ازت بپرسه اونوقت می خوای چیکار کنی ؟؟ برای بیرون رفتن باید فکر همه جا و همه چیز حتی غیر ممکن ها را هم بکنید

44. بالا | پست 182

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی وله خو اهشن اینقدر تابلو بیرون نرید اگر یهو یکی اومد جلو یه سوالی ازت بپرسه اونوقت می خوای چیکار کنی ؟؟ برای بیرون رفتن باید فکر همه جا و همه چیز حتی غیر ممکن ها را هم بکنید
    راهنمای خوبی هستی تو این زمینه

45. کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 183

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    بی خود و بی جهت .....

47. بالا | پست 184

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

وقتی اخر شب میایی خونه و دلت نمیاد پاک کنی ....فایل پیوست 3587
    ویرایش توسط fariba_l3 : 12-08-2023 در ساعت 06:07 PM

48. بالا | پست 185

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    وقتی اخر شب میایی خونه و دلت نمیاد پاک کنی ....فایل پیوست 3587
    سلام کاش من هم مثل تو یک روز خودم رو این قدر زیبا ببینم که وقتی میام خانه دلم نیاد نه لباس در بیارم نه ارایش رو پاک کنم

49. بالا | پست 186

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ویرایش توسط fariba_l3 : 12-10-2023 در ساعت 12:25 AM

50. بالا | پست 187

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

حذف
    ویرایش توسط fariba_l3 : 12-10-2023 در ساعت 12:24 AM دلیل: حذف

51. بالا | پست 188

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام
    دوستی پرسیده با کفش پاشنه بلند چطوری راه میرم ؟؟؟
    خوب به راحتی وقتی زیاد پا می کنی دیگه برات عادت میشه ولی مهمه کفش اندازه پات باشه

52. بالا | پست 189

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

تلخترین عکسی که من هربار می گیرم اینه .....لحظه جداشنفایل پیوست 3593
    ویرایش توسط fariba_l3 : 12-10-2023 در ساعت 12:23 AM

53. بالا | پست 190

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام لینک گروه تلگرام چگونه زنانه پوش شدی میزارم هرکی دوست داشت بیادفایل پیوست 3595
    ویرایش توسط fariba_l3 : 12-10-2023 در ساعت 12:23 AM

54. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 191

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خوب دیگه به آخر داستان رسیدیم
    خدا حافظ برای همیشه ......

56. بالا | پست 192

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

پایان

صفحه 4 از 4 ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)