نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ماروخیسم جنسی

1521
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ماروخیسم جنسی

من خانمی ۳۳ساله هستم. که از سنین ۱۵ سالگی با تصور اینکه یکی تنبیهم میکنه خود ارضایی میکردم! اون موقع هم هیچ تصوری نداشتم که اینکار خود ارضایی هست. مشکلم الان اینه فقط با رابطه خشن با همسرم به اوج میرسم و از طرفی هم نمیتونم اونجور که تو ذهنمه از همسرم درخواست کنم و میترسم انگ دیوانگی بخورم. البته فانتزی هام خطرناک نیست مواردی از قبیل اسپنک و ... هست و نه در حد اسیب و کبودی. در طی روز هم مدام تو ذهنم خیالپردازی میکنم که مثلا یه اشتباهی کردم و همسرم داره تنبیهم میکنه. اینم بگم به شدت بدم میاد همسرم بهم توهین یا بی احترامی کنه و رفتار خشن فقط تو رابطه میپذیرم. نمیدونم چطوری خلاص شم از این وضعیت

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : ماروخیسم جنسی

سلام عزیزم
    خوش اومدین به سایت مشاور
    ببین عزیزم رفع این فانتزی های جنسی اصلا کار ساده ای نیست به خصوص که معمولا ریشه های روانی دارند و نوعی نیاز روانی در پدید اومدنش موثر هستند
    پس به راحتی رفع نمیشند ، البته ممکنه مقطعی و گذرا کم رنگ تر بشن اما به طور کامل نیست

به نظرم در رابطه با نیاز هاتون با شوهرتون صحبت کنین
    و بدون جبهه گیری یا پنهان کاری بهش بگین که چه تمایل و انتظاری از ایشون دارید
    اصلا هم نگران دیدگاه ایشون نباشید چون اگر قبلش به درستی شفاف سازی کرده باشید این دیدگاه پیش نمیاد
    به خصوص که این نیاز شما در روابط جنسی منحصر هست و در روابط عادی نرمال هستین و دنبال تبیه یا اهانت نیستید ( نیاز تون فراگیر نیست و در همه ی ابعاد زندگی همه گیر نیست ، که شکل بیماری پیدا کنه )

شما یک نیازی در بدن و وجود و روان خودتون احساس می‌کنین که باید بهش پاسخ بدین و چون فراگیر در همه ابعاد زندگی نیست ( در همه حالت ) و در حد آسیب و کبودی و خشونت هم نیست
    پس یک نیاز طبیعی تلقی میشه که هرکس ممکنه این نیاز طبیعی رو به شکل مختلف نسبت به چیزای دیگه داشته باشه ، مثلا من نوعی فتیش هستم
    نمیشه که لذت های مفید زندگی رو از خودتون دور کنین

فقط باید از راه درست بهش پاسخ داد
    با ایشون صحبت کنین و با توافق هر دو تون به فانتزی های یک دیگر پاسخ بدین
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تا حدی به ایشون گفتم و همسرم هم واکنش بدی نشون ندادن. ولی خب من حس میکنم هر چی تو روابطمون به این مسایل بیشتر توجه میشه خیال پردازیای من بیشتر میشه! و یه جورایی بعد رابطه کلا ذهنم روی این میگذره که یه اشتباهی کردم همسرم تنبیهم میکنه. ولی تو واقعیت دوست ندارم همسرم انجام بده چون میدونم احترامم زیر سوال میره. یعنی من یه جورایی در حد تخیل دوست دارم اینا رو!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 29 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارین گل نمایش پست ها
    تا حدی به ایشون گفتم و همسرم هم واکنش بدی نشون ندادن. ولی خب من حس میکنم هر چی تو روابطمون به این مسایل بیشتر توجه میشه خیال پردازیای من بیشتر میشه! و یه جورایی بعد رابطه کلا ذهنم روی این میگذره که یه اشتباهی کردم همسرم تنبیهم میکنه. ولی تو واقعیت دوست ندارم همسرم انجام بده چون میدونم احترامم زیر سوال میره. یعنی من یه جورایی در حد تخیل دوست دارم اینا رو!
    تا این حد که اشکالی نداره چون ادم سالم معمولا نه علاقه ای داره کسی رو اذیت کنه نه خودش اذیت بشه ولی در این حد که فقط تو رابطه ی جنسی اتفاق بیفته چیز عجیبی نیست و نرماله

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)