من یه دختر ۱۳ ساله ام و با مامانم و بابام تو ترکیه زندگی میکنیم، سن زیادی ندارم ولی از بچگی هم مامانم منو خیلی اذیت میکرد، شاید می‌تونه برای اشتباهاتمه ولی مامانم سر هرچیزی سریع عصبانی میشه و گیر میده، اون دفعه داشتم کمکش میکردم زیر لباسشویی پایه بزاره و پایش رو من داشتم میزاشتم بعد وقتی گذاشتم دستم خورد محکم به دیوار پایه یکم کج شد، مامانم سر اون کلی سرم داد زد و یه سیلی زد بهم، میگم باشه اشتباه از من بوده، ولی مامانم با بابام هم خیلی دعوا میکنه، بابام با اینکه حرف حق رو میگه مامانم قبول نمیکنه، نه تنها این، تازه منم میگم بابا راست میگه بهش بر میخوره،و نمیتونه قبول کنه اشتباه از خودشه، امروز هم دوباره دعوا شد با بابام، چون داشت حرف اشتباه می‌گفت منم نمی‌تونستم ساکت بمونم، تا حرف زدم گفت تو دیگه بچه من نیستی دیگه جزو خانواده ما نیستی براکت میکنم و فلان.. بابام گفت حالا که میخواد جدا شده منم برمی‌گردم ایران، منم بخاطر وسط تحصیلم نمیتونم برگردم ایران و از اونورم ایران دیگه نمیتونم پیشرفتی ک‌ اینجا دارم و ایران داشته باشم.. واقعا الان نمی‌دونم باید چیکار کنم.. به کمک یکی نیاز دارم منو از این شرایط در بیاره:))