نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشورت و کمک میخوام

1734
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشورت و کمک میخوام

سلام. ایشالله همگی حالتون عالی باشه.
    می‌دونم خیلی بچگونس ولی من ادمیم که دوست دارم به بقیه کمک کنم حتی شده خرید یه گل اونم تو شرایطی که فک میکنن به فکرش نیستم.
    یکی از دوستام که خیلی برام عزیزه و همیشه با دیدنش انگیزه و حس خوب میگیرم. به اجبار خانواده اش به رشته ی تجربی اومده. دهم. من در این سن کم میتونم براش کاری انجام بدم که به علاقه اش برسه؟
    اگر توی این شرایط بودین یا دیدین.... چجوری تغییر رشته داده یا هرچی. ممنون میشم بهم بگین.🌹

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشورت و کمک میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidehj نمایش پست ها
    سلام. ایشالله همگی حالتون عالی باشه.
    می‌دونم خیلی بچگونس ولی من ادمیم که دوست دارم به بقیه کمک کنم حتی شده خرید یه گل اونم تو شرایطی که فک میکنن به فکرش نیستم.
    یکی از دوستام که خیلی برام عزیزه و همیشه با دیدنش انگیزه و حس خوب میگیرم. به اجبار خانواده اش به رشته ی تجربی اومده. دهم. من در این سن کم میتونم براش کاری انجام بدم که به علاقه اش برسه؟
    اگر توی این شرایط بودین یا دیدین.... چجوری تغییر رشته داده یا هرچی. ممنون میشم بهم بگین.
    اشکالی نداره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    اشکالی نداره
    ولی واقعا داره اذیت میشه. اگر چند سال دیگه حالا بتونه توی رشته ای که دوست نداشته موفق بشه ولی خوشحال نباشه، چی؟ شاید باید الان یه کاری کنیم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 07-12-2023 در ساعت 05:41 AM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها
    ...
    این پیامتون نیومد واسم. رشته ای که دوست داره ریاضیه. من و دوستم الان رشته ی تجربیم. من نفر دوم کلاس هستم و اون جزو ۱۰ نفر اول کلاسه، حتی برای امتحان ها هم نمی‌خونه. توی زیست نمره ی ۱۶.۵ توی امتحان سخت قابل قبوله. توی فیزیک اگر ۱۰ نمره باشه حدس میزنم ۸ رو بگیره. هوش ریاضی و تجسمی هم داره ( چون خودم دارم این رو متوجه شدم) . این رو بگم که سال هفتم تا نهم رو تیزهوشان خونده و برای دهم تیزهوشان رشته ی ریاضی قبول شد ولی خانواده اش نذاشتن. مشکل وقت گذرانی نیستش. ما حتی به هم پیام هم نمیدیم، فقط موقع هایی که مدرسه میریم همدیگرو میبینیم. از این ناراحتم که نمیتونه از مسیر لذت ببره. مثلا من چون واقعا زیست و شیمی و فیزیک رو دوست دارم وقتی توش شکست بخورم دوباره پا میشم تا نتیجه ی بهتری بگیرم ولی اون خودخوری میکنه و نمیتونه نه با خودش کنار بیاد، نه اتفاقی که تو زندگیش افتاد ( اجبار خانواده ).

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48817
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها
    ...
    وقتی از مادرم مشورت خواستم. مادرم گفت اشکال نداره می‌تونه کنکور ریاضی رو بده. تحقیق کردم و دیدم میشه ولی مشاور مدرسه میگن خیلی شرایط قبولی و ... براش سخت میشه.
    و این رو بگم که موقع اومدن از نهم به دهم مشاوره رفته ولی مشاوره ها کمکی نکردن.
    به خاطر همین فک نکنم مشاوره درحال حاضر بتونه کمکی بهش بکنه.
    توی مدرسه خیلی از این اتفاقا پیش میاد ولی بچه ها خودشون روی پای خودشون واینمیستن و دنبال چیزهای دیگه میرن. ببخشید این حرفهارو میزنم ولی به غیر خودم و یکی دو نفر دیگه همه تو فکر دوست پسر و فکرای جنسی‌اند و علاوه بر اون رشتشونم دوست ندارن و از خانواده هم کمکی نمی‌گیرن یا خانواده محلی بهشون نمی‌ده. بزرگترارو هم که میبینم متوجه میشم غم بزرگی رو از بچگیشون حمل میکنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، کمک، که، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد