نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف سنی زیاد

2266
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post اختلاف سنی زیاد

با سلام و خسته نباشید من ی دختر مجرد هستم که تا حالا ازدواج نکردم و ۴۸ سال دارم مردی که ۱۲ سال از من بزرگتر است درخواست ازدواج دارد من احتمال زیاد دارم یائسه می شم و این آقا فرزند دارن ۴ بار تلفنی با ایشون صحبت کردم و امروز گفت چون شما هم حق انتخاب دارین و حق دارین تمام حقایق رو در مورد من بدونین بهتون بگم که من ۳ بار تا الان ازدواج کردم که ۲ ازدواج اول متاسفانه به من خیانت کردن و زندگی ما پایدار نبود از همسر اول ۱ دختر و از همسر دوم ۲ دختر دارم که ازدواج کردن ازدواج سوم با ی خانم بود گه خیلی هم خانم خوبی بود اما متاسفانه به خاطر مادرشون که مریض بود و تنها بود یواشکی بدون اطلاع من کار می کرد و به ایشون می رسید وقتی متوجه شدم گفتم مادرت رو بیار اینجا و از ایشون نگهداری کن اما مادر ایشون نپذیرفت و ایشون بیشتر کنار مادرش بود و من تنها بودم که متاسفانه ایشون درخواست طلاق داد و طلاق گرفت اما من نمی خواستم ایشون رو طلاق بدم بعد مادرشون گفتم بیا با هم زندگی کنیم ایشون گفت من افسرده شدم و دوست ندارم با این حال بیام توی زندگی شما، صادقانه ایشون اتفاقات زندگیشون رو به من گفت به نظر شما من می تونم با ایشون زندگی کنم؟ در ضمن خیلی منطقی صحبت می کنه لطفا من رو راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49187
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف سنی زیاد

عزیزم از نظر روانشناسی اختلاف سنی ایده آل چیزی بین 0 تا 6 ساله. بنابراین کمی اختلاف سنی تون زیاده.
    (یک نکته مهم را بدانید. اختلاف سنی به تنهایی در ازدواج یک عامل تعیین‌کننده نیست! این یعنی اینطور نیست که الزاما اگر اختلاف سنی شما در بازه تعیین‌شده نباشد، دیگر هیچ راهی برای موفقیت رابطه‌تان نداشته باشید. یا اینکه اگر اختلاف سنی خوبی داشته باشید، قرار باشد الزاما موفق شوید. در واقع اختلاف سنی تا حدودی روی میزان تعارضات و مشکلات تاثیر دارد. بنابراین اگر اختلاف سنی‌تان ‌در بازه تعیین شده نباشد اما در مقابل در مسائل مختلف سازگاری داشته باشید، هنوز هم شانس موفقیت رابطه بالاست. البته بر عکس این موضوع هم صادق است و اگر اختلاف سنی مناسب باشد اما در بسیاری از مسائل دیگر مثل اختلاف فرهنگی و اختلاف مذهبی مشکلی داشته باشید، شرایط کمی سخت خواهد شد)

اما در مورد این آقا، ایشون با صداقت اومدن جلو که خب خیلی خوبه. در عین حال در نظر بگیرید که صرفا یک بار صداقت به معنی انسان صادقی بودن نیست! این چیزیه که حتی تو زندگی هم نمیتونی ازش مطمئن بشی.

یک نکته دیگه: خیانت دو همسر اول به ایشون ممکنه نشون دهنده مشکلی از سمت خودشون باشه! مثلا اینکه از دسته افراد کنترل گر یا وابسته شدید باشن. در هر حال پیشنهاد شدید میشه به جلسات مشاوره پیش از ازدواج برید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)