نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دو راهی عشق و عقل

12984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دو راهی عشق و عقل

سلام من یه دختر 24 ساله هستم 5 ساله که با یه پسر دوستم لیسانس داره الان سربازه و در حال حاضر از نظر مالی صفر هستش خیلی منو دوس داره خیلی هم پسر خوبیه منم دوسش دارم اما الان یه مدته که یکی از استادام بهم پیشنهد ازدواج داده منم بین دو راهی گیر کردم نمیدونم به پای این عشق بمونم و همه چی رو به جون بخرم یا اینکه استادم رو انتخاب کنم با دوس پسرم خیلی تفاهم دارم از نظر اخلاقی خیلی منو درک میکنه اما واقعا برام سخته تصمیم گیری چند بار هم تصمیم گرفتم و ازش جدا شدم اما اون خیلی عذاب میکشه منم خیلی دلم براش میسوزه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14522
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی عشق و عقل

سلام..منم دقیقا مشکل تورو دارم...واقعا احتیاج به درد دل و راهنمایی دارم...ولی هنوز جوابی نگرفتم..اگه راه حلی پیدا کردی لطفا به منم کمک کن. اینم ادرس ایمیلم: os75817@yahoo.com

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط romi نمایش پست ها
    سلام من یه دختر 24 ساله هستم 5 ساله که با یه پسر دوستم لیسانس داره الان سربازه و در حال حاضر از نظر مالی صفر هستش خیلی منو دوس داره خیلی هم پسر خوبیه منم دوسش دارم اما الان یه مدته که یکی از استادام بهم پیشنهد ازدواج داده منم بین دو راهی گیر کردم نمیدونم به پای این عشق بمونم و همه چی رو به جون بخرم یا اینکه استادم رو انتخاب کنم با دوس پسرم خیلی تفاهم دارم از نظر اخلاقی خیلی منو درک میکنه اما واقعا برام سخته تصمیم گیری چند بار هم تصمیم گرفتم و ازش جدا شدم اما اون خیلی عذاب میکشه منم خیلی دلم براش میسوزه

برای اینکار مشاوره حضوری با مشاوری مجرب انجام بدید ...

ولی بدونید که زندگی و ازدواج وسایلی نیاز داره که برای تهیه این وسایل پول و درآمد پایدار مهمترین رکن کار به حساب میاد

مورد دوم اینکه شا چند بار تصمیم به کات کردن با پسر شدید که نشون میده علاقه شما همراه با عقل و منطق بوده تا احساسات ...

پس در این مورد هم باید تمام مزایا و معایب این رابطه رو بنویسید تا بدونید چه تصمیمی باید گرفت

در مورد استادتون هم باید بدونید درسته که شاید شرایط بهتری نسبت به مورد اول داشته باشه ولی نباید در این مورد هم عجله کنید

و مشاوره ازدواج و شناخت بیشتر رو حتما" انجام بدید ... پس نه سردانی و نه دو راهی وجود داره چون این خود شما هستید که باید انتخاب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22077
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مسلما عقل میگه استاد روانتخاب کنچون شرایط بهتری داره درسته؟؟
    اما عزیزم تو یکنفررو عاشق خودت کردی به اون مسعولی
    تا حالا شده به این فک کنی اگه اون پسر توروول میکرد وسراغ یه دختر باموقعیت مناسب ترمیرفت چی به سرتومیومد؟؟
    شما مظمعنی اگه استادت روانتخاب کنی باهاش خوشبختی؟ومطمعنی که بعده ازدواج اخلاف پیدا نمیکنی؟ ومطمعنی که بعدا دیگه به اون پسر فکرنمیکنی و پشیمون نمیشی؟؟
    همه ایناا هست.....
    بین عقل وقلبت به ی توازن برس موفق میشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد