صفحه 1 از 4 123 ...
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 187

موضوع: همجنس باز

58214
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

همجنس باز

توضیحات :این متن در مورد خصوص هم جنس بازی,همجنس گرایی و درمان آن از نظر مشاور می باشد

به من میگه آشغال....داغونم .....امروز یه جایی نشسته بودم دیدم کناریام دارن در مورد کلیپ آهنگ بهشت گوگوش حرف میزنن.اون یکی میگفت اهنگش جالبه , اون یکی دیگه با لحن خیلی بدی گف اق ازش بدم اومد حق نداشت از این آشغال هاحمایت کنه یه مش آدم کثیفه.....نشسته بودمو داشتم گوش میدادم ,...بغض گلومو داش خفه میکرد ...فقط سعی کردم آروم بلند شم برم بدون اینکه کسی متوجه اشکام بشه...اخه چرا ؟!!!عاشقیم به من نیومده .اخه خدا چرا اون دختره رو وارد زندگی من کردی که ...یادمه فقط داشتم راه خودمو میرفتم ...یعنی من واقعا سزاوار این نوع برخوردم!!! منی که تا حالا تو عمرم غیبت نکردم .تا حالا تو عمرم به کسی بی احترامی نکردم , کسی رو نرنجوندم , حق کسی رو نخوردم , نارو نزدم , نگاه بد نکردم,هرکی ازم کمک خاسته تا پای جونم کمک کردم , تا حالا تو عمرم با کسی قهر نکردم دعوا نکردم از کسی متنفر نشدم حتی اگر بهم بدی کرده بود .حتی شده یه نفر بهم نارو زده یا غیبتمو کرده اما من جلو روش خودمو زدم به نفهمی که انگار من هیچی حالیم نیو متوجه نشدم که طرف خدایی نکرده جلو روم کم نیاره ! تو فامیلمون همه پدر مادرا که بچه دارن بم میگن آرزوشونه که دخترشون در آینده از نظر ادبو کمالات مثه من بشه, خیلیا دورو برم الگوی رفتاریشونو من قرار دادن ...اگه بدونن من عاشق یه دختر همجنس خودم شدم در واقع فکر میکنم که من همجنس بازم ....یعنی اگه بدونن با تمام شناختی که از من دارن بازم بهم میگن آشغال!.... از نظر شما هم من آشغالم نه ؟؟؟ خواهش میکنم همتون به عنوان یه جامعه تو این سایت بهم روکو پوست کنده بگین میخام بدونم .اکه فک میکنین آشغالم یا باید برم بمیرم یا هرزم یا دلتون به حالم میسوزه یا فک میکنین مریضم یا دیوونم یاهرچی ...هر فکری در موردم میکنین بگین میخام بشنوم میخام کامل بدونم تو چه وضعیتی قرا گرفتم.

توضیحات : آیا همجنس بازی مرد با مرد و همجنس بازی زن با زن از نظر شرعی کار درستی می باشد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : به من میگن آشغال...داغونم

متاسفانه 95 درصد مردم فرق بین هم جنس باز و هم جنس گرا رو نمیدونن این دو رو با هم قاطی میکنن.همجنس بازها به نظرم اشغال هستن چون فقط برای خالی کردن شهوت این کارو میکنن ولی همجنس گرایی یه جور بیماریه که باید ازشون حمایت بشه و سعی کنن درمانشون کنن.گوگوش هم خیلی مورد انتقاد قرار گرفت واسه کلیپش

3. 3 کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط zero نمایش پست ها
    متاسفانه 95 درصد مردم فرق بین هم جنس باز و هم جنس گرا رو نمیدونن این دو رو با هم قاطی میکنن.همجنس بازها به نظرم اشغال هستن چون فقط برای خالی کردن شهوت این کارو میکنن ولی همجنس گرایی یه جور بیماریه که باید ازشون حمایت بشه و سعی کنن درمانشون کنن.گوگوش هم خیلی مورد انتقاد قرار گرفت واسه کلیپش
    من آدم هوسیی نیستم . نه تو مخم افکار بد داشتم نه فیلم بدون سانسور نگا کردم نه در مورد کسی دگ غیر از اون فک کردم .به خدا عاشق شدم . اصلا حاظرم دیگه تا اخر عمرم بهش دستم نزنم .

5. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

بقیه دگ اینقد ازم بدشون میاد که حاظر نیستن حتی یه کلمه در موردم نظری هم بدن نه ؟!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

ببین من تو اون تاپیک راجع به این موضوع زیاد صحبت کردم دیگه دوست ندارم زیاد راجع بهش صحبت کنم این مشکلی که تو داری یه جور بیماریه هرکی بیماری میگیره باید واسه درمان خودش تلاش کنه مثلا اگه کسی دیابت داره باید تو رزیم غذاییش دقت کنه شیرینی زیاد نخوره داروهاش رو به موقع مصرف کنه تا بیماریش کنترل شه اگه این کارو نکنه خیلی زود میمیره تو هم اگه واسه درمان بیماریت تلاش نکنی از طرف همه پس زده میشی ممکنه برخلاف اون دیابتی جسمت اسیب نبینه اما روحت میمیره بعد از مدتی

8. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

حق با شماست . منم زمانی که دنبال مشاوره تو اینترنت بودم برا اینکه مشکلم حل شه اینجا عضو شدم .اما اینجا هیش متخصصی به تاپیکای من اهمیتی نداده

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

تو تاپیکای دیگه هم نیستن فک نکن فقط تو تاپیک تو نمیان متاسفانه مدیرای اینجا زیاد فعال نیستن.یوزر artinهم که یه دفعه 20تا 20تا تاپیک میزنه کل تاپیک ها رو میندازه پایین هیچ مشاوره ای هم نمیده!!

11. 2 کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

باشه دوس نداشتم بگم درمان ...اما حالا قبول میکنم .من برا درمان اومدم اگه یکی از متخصصین محترم اینجا لطف کنن درمانم کنن

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

تو تاپیکای دیگه هم نیستن فک نکن فقط تو تاپیک تو نمیان متاسفانه مدیرای اینجا زیاد فعال نیستن.یوزر artinهم که یه دفعه 20تا 20تا تاپیک میزنه کل تاپیک ها رو میندازه پایین هیچ مشاوره ای هم نمیده!!
    خب پس چرا اسمشو گذاشتن مشاوره انلاین باید میزاشتن سایت دردو دل چون اینجا همه کاربرا فقط با همدیگه دارن دردودل میکنن .

14. 2 کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    خب پس چرا اسمشو گذاشتن مشاوره انلاین باید میزاشتن سایت دردو دل چون اینجا همه کاربرا فقط با همدیگه دارن دردودل میکنن .
    فک نکنم اینجا بهت کمکی بشه به نظرم یه فکر جدی تر باید بکنی

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

اره , باید برم یه دکتر درست حسابی . ولی مشکل من اینه که وقتی خونوادم از مشکلم خبر ندارن چطو میتونم برم دکتر چنبار به بهونه های مختلف رفتم اما خب به نتیجه ای هم نرسید .الان به چه بهونه ای پول بگیرم برم روانپزشک ؟!

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

اره , باید برم یه دکتر درست حسابی . ولی مشکل من اینه که وقتی خونوادم از مشکلم خبر ندارن چطو میتونم برم دکتر چنبار به بهونه های مختلف رفتم اما خب به نتیجه ای هم نرسید .الان به چه بهونه ای پول بگیرم برم روانپزشک ؟!
    دختری 21 ساله هستم . پنج ساله که عاشقه یه دختر شدم .عشقمون دو طرفس اما خیلی مشکل داریم .مجبوریم رابطمونو از همه اطرافیان پنهان کنیم .خیلی سخته....هیچکس نمیتونه اینو بپذیره(عشق دو دختر به هم دیگه) .البته خونواده هامون متوجه شدن و خیلی سعی کردن ما رو از هم جدا کنن به هر طریقی که شده.تهدید کردن.کتک زدن .زور گفتن .اما اینکاراشون چه فایده ای داره !!! پنج ساله که هیچ چیزی نتونسته جلو رابطمونو بگیره .من عاشقم,بکشننمم بازم این عشق از وجودم بیرون نمیره. احتمالا هرکی بشنوه فک میکنن من تو یه خونواده خوب بزرگ نشدم یا خودم مشکل شخصیتی داشتم که عاشقه یه دختر شدم .اما هم خونوادم خیلی آدمای با اصالتو با شخصیتین هم نه اینکه کمبود محبتی از هیچکدوم از اعضای خونوادم نداشتم هم اینکه خدا شاهده که قبل از این نه عاشق شدم نه تا حالا تو عمرم با کسی دگ رابطه داشتم.عشقه اولو اخرم اونه,خیلی میخامش ....اما اخرش قراره چی بشه!!! هیشکی نمیخاد ما باهم باشیم تو این کشورم که نمیتونیم باهم ازدواج کنیمو تشکیل خونواده بدیم! خدایا گیجم !چیکار کنم !! توروخدا یکی بگه من چه خاکی باید تو سرم بریزم ...نه میتونم ازش دل بکنم نه میتونم باهاش باشم.......................خستم خستم خستم
    دو جمله ی متناقض از تو

18. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

مامانم فک میکنه همون سال اول تونسته منو از طرف جدا کنه .الان روحشونم خبر نداره که با همیم

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

اون مشکلات سال اولم بود .اخه سال اول روابطون جلو رو مامانم بود اون میومد خونمون مامانم میدید رفتارامونو متوجه شد .بعد دوست ندارم اینو بگم اما به خاطر اینکه رابطم با مامانم خراب نشه بهش گفتم مشکل از اونه .اونه که ولکن نیس نه من .(دروغ گفتم ) . ولی خب اخه رفتارشون خیلی باهام تند بود ترسیدم بخدا! ماما یه بار بهم میگفت اگه بدونه منم تو اون رابطه مقصر بودم یه چاقو بر میداره یکی میزنه تو دل من یکیم خودش که راحت شه !!1

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

الان دگ خوشبختانه یا بدبختانه چه بدونم هیچکس از رابطمون خبری نداره ولی خب درکل خونوادم بعد از اون ماجرا با اینکه دگ براشون اون قضیه انگار حل شده, هر جا که من برمو اونم ناخوداگاه اونجا باشه یا یه حرفی در مورد اون پیش بیاد کلا تا چنوقت خونوادم بام بدخلقی میکنن.شایدم میدونن اما نمیخان باور کنن ! چه بدونم .به خدا خستم از این زندگی خستتتتتتتتم ....نمیخام دوباره از رابطم خبردار بشن اخه برخوردشون منو میترسونه .میدونی اگه بخام تمام ماجراهایی که تو این پنج سال به سرم اومده رو بنویسم یه داستان چند جلدی 800 صفحه ای میشه .

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

امرو ظهر آماده شدم برم دانشگا کلاس داشتم اما اینقد حالم گرفته بود که یادم رفت اصلا برا چی رفتم بیرون .تمام پول کرایمم دادم به یه پسر بچه گدا که میگفت گشنمه....دو ساعت فقط تو خیابونا راه رفتم بدون مقصد...آرزوم بود یه ماشین بزنه زیرم از این زندگی راحت شم ...

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

نميتوني يه مشاور حضوري با يه متخصص داشته باشي؟

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

در حال حاظر نمیدونم چه جوری اخه نمیخام خانوام متوجه بشن.برای اینکارم باید از بابام پول بخام که نمیدونم به چه بهونه ای بگیرم .یکی اینکه چه موقع چه جوری برم که کسی نفهمه ؟!!!

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

مگه نميگي دانشجويي؟ خب ميتوني به بهونه پولي براي درس و دانشگاه اينكاروبكني و زمانش هم فوقش يكي از كلاسهاي دانشگاه رو تعطيل كن.

26. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

اووووه یکی از کلاسارو تعطیل کنم؟! من هر ترم معدلم بالا هیجده شده اگه اینکارو بکنم .....امید به بورسیه شدنمو از دس میدم ولی خب این مشکلم فعلا مهمتره ...از الان دارم فک میکنم برنامه ریزی کنم یه چیزی بگم . نه وللش میرم گوشیمو میفروشم میگم دزدیدنش ....اول ماشینمو حالا گوشیمو... هر روز دارم آسو پاس تر میشم ولی چاره ای نیس ... ممنون ازتون هستی ذهنمو باز کردین

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

گفتین یکی از کلاسارو تعطیل کن فک کردم منظورتون اینه که یکی از درسامو حذف کنم بعد بگم این درسو افتادم بعد شهریه یه ترم اضافه بگیرمو ...اوه ببین این مخ کجا میره بخدا! یه سره رووووانی شدم رف

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    برای حل مشکلتون توصیه میکنم بدون ترس و هرچه سریعتر به یک مشاور حضوری مراجه کنید.مشکل شما نه بیماری حادیست و نه مسله دیگر.اما اگر طولانی شود آسیب بالا میرود.مشکل شما با مشاوره و صحبت حل خواهد شد. برای نجات زندگی خودتون این کارو انجام بدید و وقت رو از دست ندید.اینده شما با ارزشه دوست خوب.اگر با زحمت از خانواده پول بگیرید بهتره تا بعدها مشکل عمقی تر روبرو شید.نهایتا اگر نتونستید اینکارو بکنید هر چه زودتر با دوستتون قطع رابطه کنید و یه شخص مناسب رو جایگزین کنید تا فراموش شود.واسه اینکار اگر خواستید بهتون راهنمایی و راهکار میدهم.

30. کاربران زیر از roeya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

سلام .خیلی ممنونم . بخدا خیلی میخام از این وضعیت نجات پیدا کنم . چجوری ازش جدا شم ؟یعنی میشه ؟

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

دیگه بریدم....میخام یه زندگی معمولی داشته باشم میخام همونی باشم که قبلا بودم .نمیخام ایندم جوری بشه که باعث سرخوردگی خانوادم بشم...

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

تا حالا هزار بار سعی کردم ازش جدا شم اما اون همش بهم خوبی میکنه ...سه بار میخاستم جدا شم همون اوایل خودکشی کرد نرفتم .جوری شده که فک میکنم اگه ازش جدا شم بهش نامردی کردمو آدمه پستی میشم .چطو میتونم این طرز فکرمو عوض کنمو جداشم ؟ جوری که اونم صدمه ای نبینه و زندگی اونم بعد از من نرمال بشه . یعنی میشه ؟؟

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

تصمیم گرفتم بیخیال مشاور و مشوق داشتن تو این راه باشم . دلیل نمیشه چون کسی قدمی برا کمک به من بر نداشته , خودمم برا کمک به خودم قدمی بر ندارم ! امروز ازش جدا شدم ...جوریم جداشدم که اگه بخامم دوباره پیشش برگردم نتونم .

35. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    آفرین
    چجوری ؟

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

سلام . میخاستم یه کاری کنم که خودش تصمیم بگیره بره بهش گفتم به یکی از خواستگارام جواب مثبت دادم تا چند وقت دگ هم ازدواج میکنم ...خیلی عصبانی شد یه مش بدو بیراه گفتو گوشیشو خاموش کرد منم سیم کارتمو کلا عوض کردم !!!

38. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

میخام شش ماه صبر کنمو رو خودم کار کنم تا بتونم فراموشش کنم بعدشم اگه خدا بخاد ازدواج کنمو کلا رویه زندگیمو تغییر بدم ...امروز صب برا اولین بارم ساعت 4 بلن شدم نماز صبمم خوندم...

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

آفرین خانم
    قبول باشه
    سعی کن همیشه نمازتو بموقع بخونی اگه می تونی جماعت هم برو خیلی خوبه
    نماز انسان رو از زشتی ها دور می کنه
    از کدوم استانی؟
    4 اذان نزدها
    توکل بر خدا و توسل بر ائمه اطهار داشته باش
    انشاءالله موفق باشی

41. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

خیلی ممنون تک ستاره .اره اذان ساعت پنجه ولی من چون فقط موقعی که روزه بودم صب نماز میخوندم فک میکردم باید چهار بلن شم(ایشالا از این به بعد اطلاعات عمومیم در این زمینه بیشتر میشه) ...صبیم خیلی ذوقو شوق داشتم یه شیرخرما خوردمو تا اذان نشستم ...امروز خیلی احساس آرامش میکنم ...واقعا آرومم !!!

43. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

44. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

آفرین
    باز قبول باشه
    اگه می تونی قبله اذان بیدار شی نماز شبم بخون
    خیلی خوبه
    خیلی کمکت می کنه
    لازم نیست همه مستحباتشو انجام بدی
    می تونی فقط یازده رکعت نماز عادی بخونی
    4 تا دورکعت مثل نماز صبحه که بهش می گن نافله شب
    1 دورکعت مثل نماز صبحه که بهش می گن شفع
    و 1 نماز یک رکعتی که بهش می گن وتر
    اگه تونستی حتما بخون
    موفق باشی

45. 3 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

خیلی ممنون تک ستاره .اره اذان ساعت پنجه ولی من چون فقط موقعی که روزه بودم صب نماز میخوندم فک میکردم باید چهار بلن شم(ایشالا از این به بعد اطلاعات عمومیم در این زمینه بیشتر میشه) ...صبیم خیلی ذوقو شوق داشتم یه شیرخرما خوردمو تا اذان نشستم ...امروز خیلی احساس آرامش میکنم ...واقعا آرومم !!!
    سلام .

خوشحالم که حالت داره خوب میشه . نگاکن . بعضی اوقات به یه مشکلی میخوری که تصمیم گیری واست سخته . یا احساساتت باعث میشه یا دلت یا گذشتت و هرچیز دیگه ایی . تو زندگی .کلا نذار به کسی وابستگی پیدا کنی .همیشه سعی کن کاری کنی که کسی بهت احتیاج پیدا کنه . همیشه سعی کن کسی بهت نیاز داشته باشه ........

ایشالا هرروز بهتر و شاداب تر بشی

47. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

ایشالا همه تو این سایت هرکی که مشکل داره مشکلاتش حل بشه .ایشالا هرکی تو تاریکی فرو رفته روشنایی رو پیدا کنه
    ویرایش توسط elisa : 03-08-2014 در ساعت 09:01 PM

49. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام .

خوشحالم که حالت داره خوب میشه . نگاکن . بعضی اوقات به یه مشکلی میخوری که تصمیم گیری واست سخته . یا احساساتت باعث میشه یا دلت یا گذشتت و هرچیز دیگه ایی . تو زندگی .کلا نذار به کسی وابستگی پیدا کنی .همیشه سعی کن کاری کنی که کسی بهت احتیاج پیدا کنه . همیشه سعی کن کسی بهت نیاز داشته باشه ........

ایشالا هرروز بهتر و شاداب تر بشی
    خیلی ممنون امین آقا.فک میکردم تا اخر عمرم قراره اونجوری زندگی کنم ولی الان احساس میکنم خدا هنوزم منو دوستداره . درست میگین , وابستگی بد دردیه , من دیگه قول دادم غیر خدا به هیشکی دیگه وابسته نشم . به قول معروف بلانسبت خر فقط یه بار پاش تو یه چاله میوفته دگ من باید خیلی خر باشم که بعداز این دوباره تو همچین رابطه های اشتباهی بیوفتمو به کسی وابسته شم !

51. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط تک ستاره نمایش پست ها
    آفرین
    باز قبول باشه
    اگه می تونی قبله اذان بیدار شی نماز شبم بخون
    خیلی خوبه
    خیلی کمکت می کنه
    لازم نیست همه مستحباتشو انجام بدی
    می تونی فقط یازده رکعت نماز عادی بخونی
    4 تا دورکعت مثل نماز صبحه که بهش می گن نافله شب
    1 دورکعت مثل نماز صبحه که بهش می گن شفع
    و 1 نماز یک رکعتی که بهش می گن وتر
    اگه تونستی حتما بخون
    موفق باشی
    خییییییلی ممنون تک ستاره جان . اره میتونم حتما میخونمشون .ممنون که بهم اطلاع دادی .تو این وضعیتی که من هستم میخام تمام وقتمو صرف عبادت کنم تا شیطون دیگه فرصت نکنه منو مستعسلو بیچاره کنه . شما هم موفق باشین ایشااااااالاه

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

میخام شش ماه صبر کنمو رو خودم کار کنم تا بتونم فراموشش کنم بعدشم اگه خدا بخاد ازدواج کنمو کلا رویه زندگیمو تغییر بدم ...امروز صب برا اولین بارم ساعت 4 بلن شدم نماز صبمم خوندم...
    افرین خوشحالم که یه ت************ی به خودت دادی.فقط سعی نکن تند تند ازدواج کنی هنوز سنی نداری!!! یه چند سالی بمون تا مشکلت کامل حل شه
    ممکنه با پایان دادن این رابطه یه چیزایی رو که دوست داشتی از دست دادی ولی مطمئنا چیزای خیلی خیلی بهتری به دست اوردی.به قول گوگوش ته این راه روشن نیست

53. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

افرین خوشحالم که یه ت************ی به خودت دادی.فقط سعی نکن تند تند ازدواج کنی هنوز سنی نداری!!! یه چند سالی بمون تا مشکلت کامل حل شه
    ممکنه با پایان دادن این رابطه یه چیزایی رو که دوست داشتی از دست دادی ولی مطمئنا چیزای خیلی خیلی بهتری به دست اوردی.به قول گوگوش ته این راه روشن نیست
    ممنون zero جان .اره هنوز برا ازدواج سنی ندارم اما من عجلم برا اینه که خودمو تو یه عمل انجام شده بی بازگشت قرار بدم تا دیگه اشتباهات گذشتمو تکرار نکنم ! اره احساس میکنم همین الانم چیزه بهتری به دست اوردم ...احساس میکنم غرورمو خونوادمو خدامو به دست اوردم....ایندفه با چنگو دندونم ازشون مراقبت میکنم

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

ممنون zero جان .اره هنوز برا ازدواج سنی ندارم اما من عجلم برا اینه که خودمو تو یه عمل انجام شده بی بازگشت قرار بدم تا دیگه اشتباهات گذشتمو تکرار نکنم ! اره احساس میکنم همین الانم چیزه بهتری به دست اوردم ...احساس میکنم غرورمو خونوادمو خدامو به دست اوردم....ایندفه با چنگو دندونم ازشون مراقبت میکنم
    ولی عجله تو هر کاری اشتباست ممکنه با عجله و یه انتخاب صرفا به خاطر غیر بازگشت بودن از چاله بیفتی به چاه و با یه انتخاب اشتباه دوباره نمایل به رابطه ی قبلیت پیدا کنی

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

..............پس چیکار کنم ؟!

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

..............پس چیکار کنم ؟!
    منظورم اینه که واسه ازدواج عجله نکن تو انتخاب همسر دقت کن تا با انتخاب اشتباه وارد مشکل حادتری نشی
    حالا کو خواستگار!!!

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

حق با شماست ! پس چیکار کنم که دیگه نتونم برگردم ....یعنی خب این نمازارو به همین دلیل میخام بخونم که آرومم کنه و دگ نرم...اما هنوزم میترسم اخه الان فقط یه روزه اگه شب که سرمو گذاشتم بخابم باز یادش افتادمو نتونستم جلو دلمو بگیرم...نمیخام نمیخام نمیخام .. . اصلا شباهم تا چن روز نمیخابم.

59. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

اون دیگه به انگیزه و اراده ی خودت برای دل کندن از این رابطه بستگی داره

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

................

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

اون دیگه به انگیزه و اراده ی خودت برای دل کندن از این رابطه بستگی داره
    انگیزه رو که 100%دارم .الانم همین قدم اول برا جدایی برام سخت بود که خداروشکر تونستم...دیگه هم اصلا بهش فک نمیکنم تا بخاد بیاد تو ذهنم میرم وضو میگیرم اصلا نماز اضافی میخونم تا دگه کلا فراموش شه...

62. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

انگیزه رو که 100%دارم .الانم همین قدم اول برا جدایی برام سخت بود که خداروشکر تونستم...دیگه هم اصلا بهش فک نمیکنم تا بخاد بیاد تو ذهنم میرم وضو میگیرم اصلا نماز اضافی میخونم تا دگه کلا فراموش شه...
    سعی کن خودت رو مشغول کنی مثلا ورزش زیاد کن ورزش مداوم ادم رو از خیلی چیزا نجات میده فیلم سریال کمدی دانلود کن ببین کلا روحیت رو عوض کن

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

...................................

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

سعی کن خودت رو مشغول کنی مثلا ورزش زیاد کن ورزش مداوم ادم رو از خیلی چیزا نجات میده فیلم سریال کمدی دانلود کن ببین کلا روحیت رو عوض کن
    اره اتفاقا امروز همش نشستم طنزای مهران مدیری رو نگا کردم دیگه نمازامو سر وقت خوندمو یه برنامه ایی هم میریزم روزی یه ساعت پیاده روی کنمو بعد میرم یه باشگاهم ثبت نام میکنم شکم شیش تیکه میدم بیرون

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2760
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظرم باید بری اول با خوانوادت صحبت کنی چون نیاز به حمایتشون داری وقتی اونا بیان وارد ماجرا مسئله واست راهتر می شه بعد واسه درمانت برو دکترهای متخصص فشار روحیتو کم کن

66. کاربران زیر از ویترا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ویترا نمایش پست ها
    سلام به نظرم باید بری اول با خوانوادت صحبت کنی چون نیاز به حمایتشون داری وقتی اونا بیان وارد ماجرا مسئله واست راهتر می شه بعد واسه درمانت برو دکترهای متخصص فشار روحیتو کم کن
    سلام ممنونم ویترا جان.درسته که همه به حمایت خونوادشون احتیاج دارن اما مشکلی که من داشتم...اگه بهشون بگم مشخص نیس چی بشه . اگه بدتر بشه چی؟اگه اینقد بهم فشار بیارنو مسئله رو کشش بدن که زندگیم جهنم شه چی؟ اگه ازم متنفر شن !!!
    ویرایش توسط elisa : 03-08-2014 در ساعت 11:55 PM

صفحه 1 از 4 123 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)