نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به دخترها علاقه دارم

1674
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به دخترها علاقه دارم

نمیدانم چطور شده ک کاملا از زندگی خسته شدم!!
    من قبلا ب پسری علاقه مند بودم ک فامیل بودیم و با هم در تماس بودیم همه میگفتند او هم من را دوست دارد اما من اون ن رو از خودم دور کردم و باهاش قهر کردم چون فکر میکردم ب دردم نمیخوره
    من از بچگی با یکی از دوستای صمیمیم بازی میکردم و من همیشه نقش پسر رو داشتم، عموما بازی های ما نقاط خوبی نداشت و من بارها لب اون دختر رو میبوسیدم یا...
    خب من توی مدرسه هم مشکلاتی دارم
    وقتی دخترها از جلوم رد میشند گاهی ممکنه ک کاملا ازخود بیخود بشم و برم بغلشون کنم!
    علاوه بر این من عصبی هستم و همه ی معلم ها و بچه ها با من مشکل دارن. شایان ذکر است ک هیچ علاقه ای ب جنس مخالف و روابط جنسی ندارم و ب جای اون از بغل کردن و... دخترا لذت میبرم
    همینطور من خودارضا هم هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2859
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خسته شدم

سلام
    ببین در مورد علاقت ب همجنسات چیزی نمیدونم ولی فقط و فقط بهت پیشنهاد میکنم خودارضایی رو بذار کنار ب هر قیمتی که شده...ن از لحاظ اعتقادیا فقط از دید فیزیولوژیکی و روانشناسی چون انتهای خوشایندی نخواهد داشت...ضربه میخوری خفن...از ما گفتن بود
    امضای ایشان
    VictiM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2810
    تشکـر
    2
    تشکر شده 34 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face پاسخ : خسته شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط snowqueen نمایش پست ها
    نمیدانم چطور شده ک کاملا از زندگی خسته شدم!!
    من قبلا ب پسری علاقه مند بودم ک فامیل بودیم و با هم در تماس بودیم همه میگفتند او هم من را دوست دارد اما من اون ن رو از خودم دور کردم و باهاش قهر کردم چون فکر میکردم ب دردم نمیخوره
    من از بچگی با یکی از دوستای صمیمیم بازی میکردم و من همیشه نقش پسر رو داشتم، عموما بازی های ما نقاط خوبی نداشت و من بارها لب اون دختر رو میبوسیدم یا...
    خب من توی مدرسه هم مشکلاتی دارم
    وقتی دخترها از جلوم رد میشند گاهی ممکنه ک کاملا ازخود بیخود بشم و برم بغلشون کنم!
    علاوه بر این من عصبی هستم و همه ی معلم ها و بچه ها با من مشکل دارن. شایان ذکر است ک هیچ علاقه ای ب جنس مخالف و روابط جنسی ندارم و ب جای اون از بغل کردن و... دخترا لذت میبرم
    همینطور من خودارضا هم هستم
    علاقه به هم جنس رو کنار بزارید چون در اینده بخوایید ازدواج کنید دچار مشکل می شید،خود ارضایی هم ترک کنید اروم آروم چون بعد از ازدواج خیلی مسائل برای شما پیش میاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببخشید شما چند سالتونه؟
    این قبلا که می گید کی بود؟
    به نظرم فکر هم جنس رو اصلا نکنید
    خود ارضایی هم همینطور .باید کنارش بزارید . واقعا وحشتناکه
    شما مسلمونید؟
    نماز می خونید ؟ روزه می گیرید؟
    شما باید اعتقادات خودتون رو تقویت کنید
    اصلا هدف شما تو زندگی چیه؟
    شما می دونید برای چی به این دنیا اومدید؟
    می دونید باید برید اون دنیا؟
    می دونید زندگی در این دنیا فانیه و ما اینجا مسافریم و خونه اصلی ما اون دنیاست و زندگی در اون دنیا جاودانه
    ما باید به فکره ساختن اون دنیامون باشیم
    باید خوش اخلاق باشیم
    پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله خوش اخلاق ترین مردم بودند ایشون باید اسوه و الگوی ما باشن
    اسلام دین تسلیم در برابر خواسته های خدا و رسول خدا صلی الله علیه و آله است
    تا به خیر و سعادت در دنیا و آخرت نائل بشیم
    موفق باشی

5. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.ببین دوست خوب به نظر من یه کم روی خودت بیشتر کار کن.با نباید و نکن و درست نیست و... کار درست نمیشه.اگز میخوای مشکلت حل بشه و همونطور که دوستان اشاره کردن، اونارو کنار بزاری،دنبال حل مسئله به صورت عمقی باش.علاقه به جنس مخلف و خودارضایی در بعضی ها هست و این مشکل رو دارن.باید با راهکارهای صحیح حلش کنی.خوسازی،تقویت روحیه،اعتماد به نفس،ایمان،عبادت،ورزش و مشاوره حضوری و کمک گرقتن از یک مشاوره.نگران نباش دنبال حلش باش میتونی مطمئن باش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد