نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: خوشبختی در زندگی مشترک را با این رازها به دست بیاورید!

724
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1410
    تشکـر
    12
    تشکر شده 314 بار در 223 پست
    میزان امتیاز
    12

خوشبختی در زندگی مشترک را با این رازها به دست بیاورید!

روان‌شناسان با مطالعه‌‌های روان‌شناسانه روی زوج‌های جوان دریافتند که اصلی‌ترین علت اختلافات در سال‌های اولیه از عدم شناخت یکدیگر صورت می‌گیرد و ذکر کردن و گفتن خصوصیات منفی و به یاد آوردن نکات منفی و اخلاقی به یکدیگر عامل اصلی بروز ناهنجاری‌ها و شدت گرفتن اختلافات می‌شود.

بررسی‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد یک زندگی مشترک سالم و پابرجا نیازمند رعایت اصول و رفتارهایی 2 طرفه است که زوج‌های جوان قبل از آغاز زندگی مشترک‌شان باید بدانند.

برای شاد بودن و داشتن یک زندگی مشترک سرشار از شادی همواره زنان و مردان باید وسایلی را برای یک زندگی ایجاد کنند و پیدا کردن نقاط مشترک و جلوگیری از رفتارها و حرکاتی که طرف مقابل دوست ندارد و یا انجام تمایلات او، اصلی‌ترین راز پابرجایی یک زندگی مشترک طی سالیان متمادی است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند روان‌شناسان با مطالعه‌‌های روان‌شناسانه روی زوج‌های جوان دریافتند که اصلی‌ترین علت اختلافات در سال‌های اولیه از عدم شناخت یکدیگر صورت می‌گیرد و ذکر کردن و گفتن خصوصیات منفی و به یاد آوردن نکات منفی و اخلاقی به یکدیگر عامل اصلی بروز ناهنجاری‌ها و شدت گرفتن اختلافات می‌شود.

گفتنی است روانشناسان بر این باورند تقسیم وظایف و شریک بودن در زندگی از نظر مال و دارایی و گذراندن تفریحات و پیگیری‌های مالی و اندوختن سرمایه در زندگی توأم با هم یکی دیگر از راه‌های داشتن و احساس کردن یک زندگی شاد است و زنان و مردان باید از هر لحاظی و در زندگی با یک دیگر سهیم باشند در این صورت می‌توان شادی را به راحتی احساس کرد.

قدردانی و تشکر و به یادآوردن خصوصیات اخلاقی مثبت در یکدیگر می‌تواند نقش زیادی در ایجاد دلگرمی و افزایش محبت در بین زنان و مردان باشد.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست n00023196b.jpg  
    امضای ایشان
    این روزها
    خدا هم از حرفای تکراری من خسته است
    چه حس مشترکی داریم من و خدا ...
    او از حرفای تکراری من خسته است ...
    و من ...
    از تکرار غم انگیز روزهایم

2. کاربران زیر از Artin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)