نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: یه سوال از خانومای راه بلد

6723
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2912
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه سوال از خانومای راه بلد

باسلام خدمت همه دوستان وباعرض پوزش از آقایون جمع. من دختری 23 ساله ودانشجو هستم سوالی مدتهاست ذهن منو به خودش مشغول کرده از13.14 سالگی قبل اینکه پریودم شروع شه ازم یه مایع سفید میاد حالا هم میاد 2و3روز بعد پریودم شروع میشه تایه هفته مونده به پریود بعدی ادامه داره باور کنین اصلا به هیچ جام دس نمیزنم یاحتی فکر بد هم نمی کنم که بخوام اسمشو بذارم خود ارضایی .تو سایتتون خوندم وقتی تحریک یا راضاع شی این مایع میاد ولی من هیچ کدوم از اینارو نمی کنم کلافه ام کرده دایم به این فکر می کنم که حتما گناهی کرده ام که میاد..............لطفا جواب بدین این چیه؟طبیعیه؟توهردختری هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از نازگل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2912
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه سوال از خانومای راه بلد

کسی نیس جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2714
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلتو فکر نباش مشکلی نیس کسی که از طریق خودارضایی به ارگاسم میرسه نشانههایی داره ازجمله : مایع با فشار بیرون میاد_ بدن سست شود و با شهوت بیرون بیاد_ حکم منی رو داره اگر هیچ یک از این نشانهها رو نداشته باشه خودارضایی تلقی نمیشه موفق باشی.

5. کاربران زیر از alon hossein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط نازگل نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان وباعرض پوزش از آقایون جمع. من دختری 23 ساله ودانشجو هستم سوالی مدتهاست ذهن منو به خودش مشغول کرده از13.14 سالگی قبل اینکه پریودم شروع شه ازم یه مایع سفید میاد حالا هم میاد 2و3روز بعد پریودم شروع میشه تایه هفته مونده به پریود بعدی ادامه داره باور کنین اصلا به هیچ جام دس نمیزنم یاحتی فکر بد هم نمی کنم که بخوام اسمشو بذارم خود ارضایی .تو سایتتون خوندم وقتی تحریک یا راضاع شی این مایع میاد ولی من هیچ کدوم از اینارو نمی کنم کلافه ام کرده دایم به این فکر می کنم که حتما گناهی کرده ام که میاد..............لطفا جواب بدین این چیه؟طبیعیه؟توهردختری هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام عزیزم
    نگران نباش عزیزم کاملا طبیعیه
    اما برای کسب اطلاع بیشتر بهتره معلوماتتو در مورد مسایل بانوان بالا ببری تو اینترت راجب این موضوعات مطلب زیاده سعی کن مطالعه کنی
    موفق باشی
    پیشاپیش عیدت مبارک عزیزم

7. کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2875
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ن عزیزم این ترشحاتیه ک تو اکثر خانوما قبل از پریودی هست.نگران نباش

9. کاربران زیر از سحرسعیدی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3174
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانومی...اینانشونه ی اینه ک قدرت باروری وبچه دارشدنت زیاده..دیگه اگه پریودیتم سرموقع باشه ک عالیه..ولی جواب اصلی وعلمی روکسی بت نداده تاحالا..منم درحدخودم یچیزاییمیدونم..این ترشحاتی ک این زمانایی ک گفتی میاد اینابرای همه خانوماست.واینو یعنی اون موقع زمان تخمک گذاریه..هروقت شدیدبود..یعنی اون زمان اوجشه وبرای بچه دارشدن زمان عالیه ایه.رحم اماده بارور شدنه..کمترک میشه یعنی خیلی فعالیت تخمدان ها کم شدهواین طبیعیه..مواظب خودت باش

11. کاربران زیر از ghoghnoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

احتمال اینکه قارچ باشه هم وجود داره. اینو دکتر میتونه تشخیص بده

13. کاربران زیر از hamidrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

این طبیعی هست در ضمن ضایستا اینو به مامانتم میپرسیدی جوابشو بهت میداد
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

15. کاربران زیر از aydan7 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4462
    تشکـر
    6
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoghnoos نمایش پست ها
    سلام خانومی...اینانشونه ی اینه ک قدرت باروری وبچه دارشدنت زیاده..دیگه اگه پریودیتم سرموقع باشه ک عالیه..ولی جواب اصلی وعلمی روکسی بت نداده تاحالا..منم درحدخودم یچیزاییمیدونم..این ترشحاتی ک این زمانایی ک گفتی میاد اینابرای همه خانوماست.واینو یعنی اون موقع زمان تخمک گذاریه..هروقت شدیدبود..یعنی اون زمان اوجشه وبرای بچه دارشدن زمان عالیه ایه.رحم اماده بارور شدنه..کمترک میشه یعنی خیلی فعالیت تخمدان ها کم شدهواین طبیعیه..مواظب خودت باش
    كاملاً درست و صحيح
    امضای ایشان
    دلم به مستحبي خوش است كه جوابش واجب است
    السلام عليك يا علي بن موسي الرضا المرتضي

17. 2 کاربران زیر از zahra59 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم ترشحات واژینال در تمام خانم ها یکی دو سال قبل از بلوغ شروع می شود و با یائسگی به پایان می رسد. کیفیت و کمیت ترشحات واژن در دوره قاعدگی متناسب با میزان استروژن بدن تغییر می کند.

پس از دوران قاعدگی، ترشحات غلیظ تر و رنگ آن سفید تر است.

14روز پس از اتمام عادت ماهانه، تقریباً در زمان تخمک گذاری، ترشحات واژن مثل آب شفاف تر، رقیق تر و به صورت رشته های باریک می شوند.

در وسط دوره قاعدگی، هنگامی که تخمدان ها تخمک گذاری می کنند، میزان ترشحات واژن افزایش می یابد.

دکتر کارول، یکی از متخصصان زنان و زایمان در شهر نیویورک می گوید: " مشاهده ی 30 نوع ترشحات واژن در طول دوره قاعدگی کاملاً طبیعی است. و این رطوبت نشانه آن است که شما تخمک گذاری می کنید."

پس از پایان تخمک گذاری، ترشحات واژن دوباره غلیظ تر می شوند و در روزهای انتهایی دوره قاعدگی و با نزدیک شدن به شروع عادت ماهانه، رنگ ترشحات سفید تر می شود.

هیچ راهی برای کاهش ترشحات واژن وجود ندارد، زیرا این ترشحات یکی از روند های طبیعی بدن برای دفع باکتری ها می باشد و برای حفظ سلامت ضروری است.

نشانه های ترشحات غیر طبیعی:- واژینوز.
    ترشحات واژن زرد، سبز و یا خاکستری می شود که نشان دهنده ی عفونت باکتریایی واژن است. یکی دیگر از نشانه های این عفونت، ترشحات همراه با بوی بد ماهی است.

- عفونت قارچی.
    ترشحات سفید رنگ وبه صورت تکه های پنیر از علائم عفونت قارچی است. و فرد معمولاً در ناحیه واژن احساس خارش و تورم دارد.

- تریکوموناسیس.
    ترشحات به صورت کف و همراه با بوی بسیار بد و شبیه به بوی تخم مرغ فاسد از نشانه های تریکوموناسیس است که یک بیماری مقاربتی است.

- کلامیدیا یا سوزاک.
    اگر شما وقتی که حامله هستید و یا در وسط دوره قاعدگی خود، با یک افزایش ناگهانی در مقدار ترشحات مهبل مواجه شدی،د می تواند نشانه ی یکی از این بیماری های مقاربتی مانند کلامیدیا یا سوزاک باشد که هنگام ادرار کردن، همراه با احساس سوزش است.

پس اگه بو خاص و خارشی و کلا" چیز غیرطبیعی رو احساس نمیکنید شما سالم هستید و خیالتون راحت باشه

در ضمن خدا اون بالا نشسته دم به دم مارو بخاطر گناه عذاب کنه ...

پس از این افکار پوسیده بیرون بیا و همیشه خدارو با لطف و مرحمتش بشناس نه با ترس و لرز عذابش

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

19. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3572
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    دوست عزیز شما تو سنی هستی که باید حداقل هر 3 ماه یکبار به متخصص زنان مراجعه کنی تا شرایطت کنترل بشه سیستم بدن خانم ها بسیار پیچیده تر از آقایونه و بایستی مرتبا چک بشن در مورد مسئله شما می تونه چیزی نباشه می تونه قارچ باشه و شایدم عفونت باشه در هر حال کسی بهتر از متخصص زنان نمی تونه به شما کمک کنه
    یا حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)